Yerel bir uygulama ile mobil geliştirici için bir web uygulaması arasındaki fark nedir?


cevap 1:

Bir cümleyle: bir cihazda çalışmaya devam etmek için yerel bir uygulama yazılır ve bir web tarayıcısında çalışmaya devam etmek için bir PWA yazılır. Farkın iyi örneklerinden biri bağımlılık yapan mobil oyun 2048 ile. Bir iPhone veya ipad'iniz varsa, uygulamayı uygulama mağazasından indirebilir, yükleyebilir ve oynatabilirsiniz. Aynı şey bir Android cihaz için de geçerli. Ve herhangi bir akıllı telefon, tablet veya bilgisayar vb kullanarak. Ayrıca doğrudan web sitesine gidip kolayca oynamaya başlayabilirsiniz. (Bağlantılı Kişiler: Aşamalı Web Uygulamaları nedir? PWA ve Yerel Uygulamalar Arasındaki Fark)

PWA'lar yeni bir şey olduğu için sadece değerli bir çaba değil. Bu çevrimiçi uygulamalar büyük miktarda potansiyele sahiptir. Bu tercihlerden bazıları yerel uygulamalar üzerinde anahtar / değer çiftine sahiptir ve bu geleneksel uygulama deneyimlerinin karşılaştığı bazı sorunları giderir. Bu liste, bir organizasyonun mobil platformlarda PWA'ları sistemlerinin büyük bir parçası olarak benimseyerek yararlanabileceği temel faydaları ortaya koymaktadır:

  • Sorunsuz Uyumluluk Evrensel Uyumluluk. Duyarlı Tasarım Kodu Kolaylaştırır App Store Bürokrasisinden Kaçınma Düşük Giriş Maliyeti ve Tüketici / Perakende Uygulamalarından Söz Etme

Hindistan'daki İkili Bilişim, Hindistan'daki yeni seçkin şirketler arasındadır. Sadece masrafları azaltmaktan ziyade, müşteri organizasyonları için artan karlı gelirler sayesinde değer getirir. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Resmi site: Yerel iOS Geliştirme

Hizmetlerimizi Gönder: Yerel Android Geliştirme