“Trigonometrik geometri” ve “geometrik trigonometri” arasındaki fark nedir?


cevap 1:

Günlük kullanım Trigonometri normalde Trigonometri'nin Geometri'nin bazı problemlerini çözmek için kullanıldığı Trigonometrik Geometridir

Ve Geometrik Trigonometri, Cankurtaran Pusulası İnşaat protokolleri aracılığıyla Trigonometrik problemleri çözmek için saf geometri kullanan Sanjoy Nath'in Geometrifikasyon Trigonometresidir (C). Bu Verilen Trigonometrik ifadeleri destekleyen tüm olası sağlam resimleri oluşturur.

Örnekler

to_achieve_through SanjoyNath (C) GeometrifyiongTrigonometri (C) another.png

Sinüzoidal eğrilerin ötesinde Trigonometrik problemleri çözen başka Geometri olup olmadığını bilmiyorum

Basit formülasyonlar aracılığıyla Bina Bilgi Modelleri oluşturabilecek ve ilgili bilgileri basit bir şekilde depolayabilecek bir teori araştırıyordum. Bunu bulamadım. Bu yüzden Teoriyi ve tüm hesaplama modelini kendim tasarlamak zorunda kaldım.

Sanjoy Nath, tüm Trigonometrik İfadenin BIM ve Sinyal İşleme İhtiyaçları için son 11 yıldır verilen Trigonometrik İfadelerden mümkün olan tüm Geometrik resimleri verebileceği Hazır Trigonometri Teorisi arıyordu. Böyle hazır bir teori bulamadı, Bu yüzden Sanjoy Nath kendi Teorisini tasarladı Sanjoy Nath'un Geometrifising Trigonometrisi (C) ve şimdi yazılımlar geliştiriyor. Sadece BIM amacı için 6000 yazılım geliştirme gereksinimi vardır.