Dönüşüm ve dönüşüm arasındaki fark nedir?


cevap 1:

Kendini Dönüştürmek ve Kendini Aktarmak arasında küçük bir fark gibi görünebilir, ancak gerçek şu ki bu iki eylem arasında büyük bir fark var.

Dönüşüm, kendinizi iletme ile karşılaştırıldığında sadece yüzey derinliğine göre değişmek veya değişmektir. Kendinizi dönüştürürken görünüşte bir değişiklik, bir devrim ve düşünce, duygu, eylem ve eylem değişikliği vardır ve çoğu zaman bu değişiklikler ben ve diğerleri tarafından görüldüğü gibi büyük ve dramatiktir.

Dönüştürme, bir makyajın yapılmasına benzetilebilir. Siz farklısınız, dünyaya projelendirdiğiniz şey farklı ve bu nedenle kendiniz hakkında farklı hissediyorsunuz ve buna göre hareket etmeye başlıyorsunuz.

Beni yanlış anlamayın, dönüşüm Dönüşüm için çok önemlidir. Benliğin, yaşamınızın ve gerçekliğinizin olmasını istediğiniz şeye tam bir Benlik Dönüşümü'nün ilk adımlarıdır.

Dönüşüm bir Metamorfozdur. Kendinizi tamamen farklı bir form ve maddeye dönüştürmektir. Dönüşüm doğanızdaki var olma durumunu değiştirir.

Kendinizi dönüştürdüğünüzde, Benliğin eski kısımları Enerji Matryx Izgarasında hala var olur. Mutlaka örtülmezler, yine de bir şekilde oradalar. Dönüşüm eylemleri Dönüşüm sürecinde atılan ilk adımlardır ve iyidir, çünkü Öz'ün artık en yüksek iyiliğinize ve en çok hizmet etmeyen bölümlerini serbest bırakıp bıraktığınızda ne olabileceğinizin ilk deneyimi ve anlayışıdır. etkin manevi büyüme. Ama nihayetinde Özün bu örtülü kısımları bir kez daha bir sonraki değişim katmanına dönüştürülecek.

Benliği Aktarmak tamamen farklı bir Varlık olmaktır. Artık en yüksek iyiliğinize ve en olumlu ve verimli ruhsal büyümenize hizmet etmeyen kısımlar artık Dönüşüm meydana geldiğinde artık enerji matryx şebekenizde mevcut değil.