SAP Hybris ve SAP Anywhere eCommerce yazılım ürünleri arasındaki fark nedir?


cevap 1:

SAP hybris, büyük işletmeleri hedefleyen bir e-ticaret ticaretidir ve barındırılan bir teklif yoluyla veya daha yaygın olarak doğrudan bir şirketin altyapısına (bu günlerde çoğunlukla barındırılan) dağıtılabilir.

Son derece özelleştirilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır ve yazılım geliştirme ekibini, lisansları, destek sözleşmesini ve nihai maliyete katkıda bulunan sunucu / işlem sayısını dikkate aldığınızda milyonlarca projeye rastlanabilir. Ancak, öncelikle yüksek hacimli siteleri desteklemek için tasarlanmıştır.

SAP Anywhere, yalnızca temel bir e-Ticaret teklifine değil, aynı zamanda diğer mağaza çözümleri ve CRM ve Finans gibi temel ERP işlevlerine de ihtiyaç duyan küçük ve orta ölçekli işletmeleri daha fazla hedefleyen nispeten yeni bir tekliftir. Bir bulut ürünüdür, bu nedenle özelleştirme çok sınırlıdır ve şu anda yazma sırasında dünyadaki tüm pazarlarda mevcut değildir. İlginç bir şekilde, ilk pazarı Çin'di - bu yüzden kasada teslimatta Nakit seçeneğini göreceksiniz.

SAP hybris yaas platformundan ne geldiğini görmek ilginç olacak, bu iki çözüm arasında bir yere oturacak gibi görünüyor, daha mikro servis tabanlı bir mimari - özelleştirilebilirlik ancak takılabilirlik sağlıyor - sadece hoş bir nokta olabilir orta ölçekli işletmeler için SAP Anywhere'den sonraki doğal 'bir sonraki adım' ve yaas ve hybris arasındaki entegrasyon olgunlaştıkça, bir sonraki doğal adım yine SAP hybris eCommerce paketi olabilir.


cevap 2:

SAP Anywhere genel olarak, önemli bir e-ticaret teklifine ihtiyaç duyan küçük ve orta ölçekli kurumlara ek olarak, diğer mağaza düzenlemeleri ve temel ERP kullanışlılığı, örneğin CRM ve Finans için odaklanan yeni bir üründür. Bir bulut ürünüdür, bu nedenle özelleştirme son derece sınırlıdır ve şu anda besteleme mevsiminde dünyadaki tüm iş sektörlerinde erişilebilir değildir.

SAP hybris, büyük işletmelere odaklanan bir e-ticaret iş platformudur ve ya kolaylaştırılmış bir teklif yoluyla ya da doğrudan bir kuruluşun çerçevesine gönderilebilir (günümüzde her an düzenli olarak kolaylaştırılmaktadır).