LIC AAO ve LIC asistanı arasındaki fark nedir? LIC asistanının ömrü nasıl?


cevap 1:

Soru açıkça cevaplanmış olmasına rağmen, sadece biraz daha eklemek istiyorum. Asistan bankadaki büro görevine eşittir. AAO, Yrd. Banka Şube Müdürü. Asistan HGA olmalı ve sonra sadece AAO olabilir. Asistan, bir sınıf II subay görevi olan bir Geliştirme Görevlisi ve daha sonra ABM (AAO'ya eşdeğer) olabilir. Asistan sınavı IBPS büro kadro sınavı gibidir. AAO sınavı IBPS, PO sınavı gibi biraz zor.

LIC'te bir asistanın hayatı çok keyifli. Diğer birçok kurumda büro kadrosu gibi stresli değil. Eğer ilgileniyorsanız LIC Yrd. LIC, 8000 boşluğu doldurmak için başvuruda bulundu. LIC yaklaşık 25 yıl sonra asistanları işe alıyor.

Herşey gönlünce olsun.

Rtn.R. Stephen, MSc., MA., MEd., MBA., M: 94433 61072 W: LIC'ye Hoş Geldiniz Stephen e: stephenilango@yahoo.com


cevap 2:

AAO Müdür Yardımcısı anlamına gelir ve Sınıf 1 Kadrodur. Bir AAO üyesi olan bir kişi, Başkan'ın veya bir sonraki Cadre Ie 'Managung Direktörü'nün veya Yönetici / Bölge Müdürünün en üst ofisine ulaşabilir. AAO bir Denetleyici Kadro ve sorumlu bir kadrodur. Yardımcı Kadro, Sınıf 3 olarak kategorize edilir. Bu bir büro işidir ve kendisini Bilgisayarlar kullanarak rutin işe kabul etmek zorundadır. Asistan, Sigortacı nitelikleri edinirse, kendi Kategorisi arasında zorlu bir Yarışma ile karşılaştıktan sonra Bölge Müdür Yardımcısı Kadro'ya ulaşabilir. Bir Asistan'ın işi Denetleyici değildir.