Levi'nin Costco'dan satın aldığım ile Levi'nin mağazasından satın aldığım arasındaki fark nedir?


cevap 1:

Bunun en kısa cevabı, aynı Levi'nin modelinde bile kumaş, inşaat ve uyum kalitesidir.

Levi's gibi büyük giyim markaları genellikle farklı perakende kanallarında farklı fiyatlarda mal satmaktadır. Bu ürünlerin tümü, tüketiciye sunulan son fiyatın izin verdiği standartta üretilmektedir. Başka bir deyişle, Costi'de bulunan Levi muhtemelen bir Costco fiyat / kalitesinde yapılır. Çoğu büyük giyim markası halkın bunu bilmesini istemez - Costco'da kot satın alan tüketicilerin normal bir Levi çiftinin güvenilir kalitesini fiyatın üçte biri için aldıkları izlenimi altında kalmasını tercih ederler.

Barneys'de bulunan 160 dolarlık bir Levi çifti premium kumaşlarla yapılmış olacak ve büyük olasılıkla dikiş hataları ve ölçümleri konusunda daha yüksek kalite standartlarına sahip daha küçük bir fabrikada üretilecek.

Mağazada bulunan bir Levi ortada nispeten orta pazar fiyat noktası ve orta pazar kalite seviyesine sahip olacak.

Costco'da bulunan ve çok daha düşük fiyatlı bir Levi, fabrikalar tarafından ve daha düşük kalite ve daha düşük fiyatlı malzemelerle üretilecek ve böylece Levi's'ın tüm ürünleri üzerinde sağlıklı bir marj seviyesini korumasına izin verilecek.

Moda pazarında yaygın bir açıklama olarak, giysiler fiyat arttıkça satılan parçaların miktarı azalır. Sonuç olarak, premium denim Levi'nin Barneys veya diğer premium perakendeciler için ürettiği düşük miktarlarda üretilir ve Levi'nin maliyetleri geri kazanması ve kâr etmesi için daha az ürün verir.

Genel ürünlerde marjlar genellikle daha yüksek olduğundan, Costco'da bir Levi'nin mağazasında veya Barneys'te ödediğiniz para için daha iyi bir jean kalitesi elde ettiğiniz iddia edilebilir.


cevap 2:

Costco Levi's Levi's için en alt seviyededir .. muhtemelen yabancı ülkede denizaşırı yapılırlar ve yüksek kaliteli malzemeler kullanmazlar.

Levi'nin mağazasına girin .. alt seviye eşyalara sahip olsalar da, geniş bir uyum ve uydurma ürün yelpazesine sahipler .. Ayrıca Levi's mağazasında kot başlarının çıldırdığı üst kademeli şeyler de var ... orijinal 501 küçültmek için yapılmış American Cone Mills Selvedge denim ile .. kenar nedir? Kendi başına, kendi zamanlarında keşfetmeyi hak eden bir tavşan deliği.

Umarım bu yardımcı olur