Amazon Amazon tarafından Gerçekleştirme ’ve Amazon Amazon’da Satış’ hizmetleri arasındaki fark nedir?                    https://services.amazon.com


cevap 1:

Hey Yemi! Daha yaygın olarak bilindiği üzere Amazon veya FBA tarafından yerine getirme, ürünlerinizi Amazon’un yerine getirme merkezlerine gönderdiğiniz ve ürünleriniz satın alındıktan sonra müşterinizin siparişlerini aldıkları, depoladıkları ve yerine getirdikleri yerdir. Bu seçeneği veya Satıcı Tarafından Gerçekleştirilen FBM'yi yapabilirsiniz. Müşteri siparişi verirken ürününüzü kendiniz göndereceğiniz yer burasıdır.

FBA ile ilişkili ekstra ücretler vardır, ancak gelirinizi çok daha pasif hale getirmek de dahil olmak üzere büyük faydalar vardır!

Yemi, Amazon'da kendi pasif gelir makinenizi oluşturmak için bu hafta ücretsiz eğitim seansları yapacağım ve katılmanızı çok isterim. Bir sonraki oturum 16 Mayıs Perşembe günü yapılacak. Çok büyük olacak ve kaçırmak istemezsiniz!

Aşağıdakilere odaklanacağım:

• En karlı Amazon ürünlerini bulmak

• En iyi tedarikçilerle ilişkiler kurmak

• Girişlerinizi müşteriler için karşı konulamaz hale getirme

• Amazon markalarını milyon dolarlık şirketlere ölçeklendirmek

• Müşterilerin ve rekabetin onlara öğretmek için bana ödeme yapmak istediği satış teknikleri!

Ayrıca, başarılı Amazon satış koçlarımdan ikisi, sizinle herhangi bir soruyu, eğitimi kesintiye uğratmadan cevaplamaya yardımcı olmak için canlı bir sohbette kullanacak!

İşte size küçük bir sır! Bugün kayıt yaptırırsanız oturumun kaydına erişmenizi sağlayacağız. Ama sadece bugün üye olursanız!

Yerinizi ayırtmak için buraya gidin: Amazon FBA Ücretsiz Eğitim