Skrill ve PayPal arasındaki fark nedir?


cevap 1:

Skrill ve PayPal

daha fazla ayrıntı için onları kontrol etmenizi öneririz

  • VIP programları: Skrill, tercihli fiyatlar sağlayan VIP programlarına sahiptir, PayPal'ın böyle bir programı yoktur. (Yukarıdaki bağlantıda daha fazlası) Ödül sistemleri: Skrill, ödül sistemlerinin iyi bir payına sahiptir, çünkü muhtemelen yeni bir sağlayıcıdır ve tüccarların katılımını ve işe alımını teşvik etmek istemektedir. PayPal görevdeki olmak böyle bir nakit iadesi sunmuyor

cevap 2:

1. Skrill, müşterilerinin finansal bilgilerini vermek zorunda kalmadan çevrimiçi satın alma işlemlerini ödemeleri için güvenli ve kolay bir yol sağlar. Paypal online ödemeler için en güvenli yöntem olarak kabul edilir

2.Alıcılar ve satıcılar, risk değerlendirmesi ve dolandırıcılık önleme yönetimi gibi gelişmiş güvenlik özellikleri ile birlikte etkili bir ödeme çözümü sunduğundan, PayPal üzerinden Skrill'i seçerler. Dünya genelinde 25 milyondan fazla kişi Skrill'i çevrimiçi satın alma için ödeme çözümü olarak kullanmayı tercih ediyor.

3.PayPal, her işlem için kullanıcıları% 3.75 ile ücretlendirir ve pahalı bir ödeme çözümüdür, oysa Skrill alıcı için ücretsizdir ve sadece satıcıdan minimum ücret tahsil edilecektir.

PayPal ile karşılaştırıldığında Skrill, birçok kullanıcı tarafından tercih edilen uygun maliyetli ve daha ucuz bir ödeme alternatifidir.