Aşık olmak ve aşık olmak arasındaki fark nedir?


cevap 1:

Aşık olmak, sevginin hayatınızı ele geçirmesi ve diğer tüm faaliyetlerin neredeyse durma durumuna gelmesi ve yalnızca sevginin ilişki / duygu kısmına odaklanmaya başlamanız ve bir hayat yaşamayı bırakmanızdır.

Aşkta uçmak, HAYATINIZ tüm bu sevgiyi aldığında ve onu hayallerinizdeki ve görevinizdeki arayışınıza yönlendirdiğinde gerçekleşir - bu tüm aşk enerjisini üretken bir şeye dönüştürür - ve hayatınızın neredeyse tüm cephelerinde - ve ayrıca ilişki - bu nedenle, çok az mantıklı insan bu başarıyı yapabilmesine rağmen, eşlenemez olan uçma hissi.

Temelde aşık olmak, yedinci duyguyu ortadan kaldıran yedinci duyguyu almak gibidir.

Aşkta uçmak, altı duyunun hepsine çok fazla güç veren yedinci bir his almak gibidir ve bu da bir zamanlar imkansız olduğunu düşündüğünüz şeylere ulaşmanızı sağlar. Bu tür bir sevgi sizi insanüstü yapar.

Her şey olgunluk seviyenize, eşinizin olgunluk seviyesine, her ikiniz de paylaştığınız bilgeliğe, her ikiniz birlikte olduğunuz türden kişiye, birbirinize ve diğer birçok faktöre bağlıdır.


cevap 2:

Aşık olmak, biraz karışıklık içinde olabileceğiniz aşamadır. neler oluyor. Tam olarak onu önermeden önceki durum. Bu aşık olmak kritik öneme sahiptir, eğer anlayamazlarsa birisi yanlış yola girer. bazıları gururla yaşayabilir.

Aşık olmak, sadece seni kral hissettirmek. Tabii ki bir şey başarmak için yardımcı olacaktır. Hayal bile edemezsin, Ne ru yeteneğine sahiptir.