cevap 1:

Adobe Animate CC - Flash Professional, Adobe Animate CC olarak yeniden adlandırıldı. Animasyonun yanı sıra web geliştirme için de kullanılabilir. Sadece animasyon bölümünü istediğiniz için web geliştirme bölümünü tartışmayacağım. Adobe Animate CC kullanarak animasyon yapmak, Karakter Animatörü ile karşılaştırıldığında çok daha fazla kontrol sağlar. Animasyonunuzu çok daha organik hale getirebilir. Ama çok zaman alıyor.

Character Animator - Animate Go'ya benzer! Asla kare animasyonu kadar kare kadar iyi olamazlar. Character Animator, Infographic videoları oluşturmak için çok daha odaklıdır. Adobe Animate CC'ye kıyasla önemli miktarda daha az süreye sahip bir karakteri kolayca canlandırabilirsiniz

Eğer gerçekten bir kariyer olarak animasyon almak istiyorsanız o zaman Toon Boom için gitmek tavsiye ederim. Web videoları hazırlamayı dört gözle bekliyorsanız Adobe Animate CC ile devam edin.

Eğlenceli animasyonlar!


cevap 2:

Character Animator aslında After Effects'e bağlı bir hareket yakalama yazılımıdır. "Canlı" animasyon yapmak için hem mikrofon hem de web kamerasını kısayol tuşlarıyla birlikte kullanabilirsiniz. Homer'ın canlı yayında konuşması için Simpsons'ta ya da animasyonlu bir "canlı" Trump için Stephen Colbert'i kullandılar. Üzerinde birkaç öğretici var ve açıklayıcı videolar için harika bir yazılım parçası buluyorum. Adobe Animate, yeniden markalanmış bir Flash ve bununla pek bir şey yapmadım, çünkü hareket yakalama çok zaman kazandırıyor ve karakterlerinize çok doğal bir hareket hissi veriyor.


cevap 3:

Adobe, Flash, After Effects ve Edge Animate gibi mevcut animasyon araçlarıyla animasyon araçları sağlama geçmişine sahiptir. Adobe Character Animator, bu mevcut araçlardan farklıdır. ... Adobe Character Animator tarafından kullanılan yüz izleme teknolojisi, doğrudan After Effects'e de entegre edilmiştir.

Özel efekt için 3d, 2d Karakter Animasyonu kullanabilirsiniz.