cevap 1:

Bir pub susuzluk giderici için küçük bir bar olarak bilinir. Hem alkolsüz hem de alkollü içeceklerin servis edildiği bir yerdir. Barlarda alkollü içecekler satın alınabilir, kullanılabilir ve özenle servis edilebilir, tüm barlar yiyecek servisi yapar. Pub, topluluğun toplanma yeri olarak kabul edilir. Çoğu pub bira, şarap, alkollü içkiler ve alkolsüz içecekler gibi bir dizi alkollü ürün sunmaktadır. Bazı publarda sandviç, patates kızartması ve cips gibi yiyecekler de sunulmaktadır.

Her ne kadar bir kulüp bir içki işletmesi olarak da değerlendirilebilse de, çoğunlukla eğlence mekanıdır. Bir kulüp aynı zamanda discothèque, disco veya dans kulübü olarak da bilinir. Pub ve kulüp arasındaki temel fark, bir kulüpte sunulan dans pisti ve DJ standıdır. Kulüpler genellikle gece geç saatlere kadar aktive olurken barlarda aynı değildir.

Görüntü Kaynağı: Google

Roofga Restaurant - Bangalore | Publar ve Barlar | Sky Lounge | Skywaft


cevap 2:

Bu soruyu birkaç kez cevapladım. Sadece pub ve kulüp değil, farklı gece hayatı mekanlarının neler olduğuna bir göz atın,

Bir bar, bir kanca bağlantısı arayan bir içki içeceğiniz bir yerdir.

Kulüp, bir grup arkadaşınızla gittiğinizde, içtiğinizde, hepsi iyi vakit geçirdiğinizde.

Bir salon, bir otele gittiğinizde, oturduğunuzda, bir kokteyle sahip olduğunuzdan, birinin size iyi zaman geçireceğini umduğu yerdir.

Disko, insanların pop müzikle dans ettiği ve çok eğlendikleri bir partidir.

Bir pub bir kamu evi, alkollü içecekler satmak için lisanslı bir kuruluştur. Genellikle bira.

Umarım şimdi açıktır.