Facebook grubu ile hayran sayfası arasındaki fark nedir? Hangisi daha iyi?


cevap 1:

Biri diğerinden daha iyi değil, farklı özellikleri var.

Hayran sayfaları veya Facebook Sayfaları, teklifler ve hizmetler hakkındaki bilgileri herkese açık olarak paylaşmak isteyen işletmeler ve kuruluşlar tarafından kullanılır. Bir Facebook sayfası varlığı olarak herkes şunları yapabilir:

  • takipçilerinizle yayınları ve etkinlikleri takip edinTüm yorumlar ve katılımlar herkese açıktır. sayfayı görüntüleyen reklamlarSayfada reklam yayınlaSayfasında satılık ürün var

Gruplar hobi, özel ilgi veya bilgi paylaşımı içindir; daha küçük bir grup, birbirinin, yöneticinin, tartışmaların olduğu ve bir şeyler paylaştığı bir yer bulmak isterler. Bir grup özel olabilir ve insanların üye olmak istemeleri gerekir. Herkes dışarı çıkarılabilir veya erişim reddedilebilir. Gruplar halinde şunları yapabilirsiniz:

  • Herhangi birinin veya yalnızca belirli kişilerin yayın oluşturabileceği kurulum izinleri. Yayınlar yalnızca grup üyelerine gider ve grup dışında paylaşılamaz Grup reklamları yayınlayamaz Belgeleri grupla paylaşabilirsiniz

Hedeflerinize bağlı olarak hangisinin sizin için daha iyi olduğuna karar vereceksiniz. Her ikisine de ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz. Şirketinizin bir sayfası olabilir, ancak sektörünüzle ilgili açık tartışmalar için potansiyel müşterilerle veya mevcut müşterilerle konuşmak için bir grup oluşturabilirsiniz.

Bu içeriği yararlı bulduysanız, buradan e-bültenimize kaydolarak veya pazarlama Facebook grubumuza katılarak benden pazarlama hakkında daha yararlı ipuçları ve eğitim içeriği alabilirsiniz.