cevap 1:

IA perspektifinden yazılmış birçok cevap gibi görünüyor. İşte biraz karıştırmak için biraz Amerikan aroması.

Profesyonellik açısından, ABD ordusu bir bütün olarak masaya getirdiğimiz derin profesyonellik ve enerjiden gurur duyar. Geri çekilme ve istediğimizi yapabilme fikri basitçe yanlıştır (Hava Kuvvetleri'nde, son derece gevşek bir arka dalda bile). Hepimizin üniforması sırasında ve üniforması dışında izlememiz gereken sıkı düzenlemeler ve yönergeler vardır. Kuralları anlamadıysanız ve çok fazla varsa, tımar ve görünüme en temel giriş için AR670-1'e bile bakmanız için size rehberlik edeceğim. Özellikle elbise üniformalı olduğunda.

Amerikan askerlerinin ve kadınların bir emri reddedebilecekleri doğrudur, ancak bu emir anayasaya aykırı veya yasadışı ise. Mesela, sivillerin zamanı gelmeksizin kasten öldürülmesi yasa dışı bir düzen olacaktır. Sadece kişisel olarak katılmıyorsanız, sadece SOL olursunuz. Bu disiplini korumak ve itaatsizliği önlemek içindir; yapmayı reddedebileceğiniz kurallar var. Biz bu konuda herhangi bir askeriyiz.

Egzersiz ve fiziksel uygunluk ile ilgili olarak, aslında değişebilir. Bu gerçekten hangi şubeye ve MOS / Rate'e ve bu kategorilerdeki birçok alt kültüre bağlıdır. Örneğin, MOS'ların çoğu dövüş eğitiminin en üstünde yer alır, dünyanın en iyilerinden bazıları nesnel olarak konuşur ve fiziksel ve zihinsel olarak son derece rekabetçidir. Bazıları Ranger kalitesindedir, yani zor eğitim üzerine zor eğitim almışlardır. Buna karşılık, fiziksel olarak yoğun bir eğitime ihtiyaç duymayan ve bu nedenle rekabetçi olmayan bir geminin aşçısı veya finans adamı / kızı olabilir (yine de takip etmeleri gereken standartlar olsa da). Ancak, bir orduyu askerlerinin ne kadar güçlü olduğuna ya da ne kadar iyi eğitimli olduklarına göre tüm bokları havaya uçuracak şekilde değerlendiremezsiniz. Lojistik ve diğerlerinin ne kadar verimli olduğunu ve Amerikan ordusunun mükemmel olmasa da bu konuda olağanüstü olduğunu dikkate almalısınız. Bu nedenle, tipik destek tarafı POG'niz (homurdanma dışında bir kişi) her zaman Usain Bolt olmayabilir, ancak işe özgü eğitimleri, daha fazla bombanın hedefe ulaşmasını sağlar.

Askerler ve kadınlar hayatın her kesiminden geliyorlar. Orta batıdaki çukurlardan, şehir sapkınları, gangsterler, iş adamları, öğrenciler, kolej profesörleri, göçmenler ve benim gibi denizaşırı ülkelerde büyüyen insanlar. Yine de hepimiz büyük bir askeri kategoriye giriyoruz ve bize benzeri olmayan bir bağ veriyoruz. Kültürel olarak birbirimize kazabilir ve birbirimizle rekabet edebiliriz, ancak günün sonunda hepimiz silahlı kardeşiz ve yanımızda ve hatta aşağıdakiler için her şeyi yaparız. Tamamen gönüllü bir güç olarak, orada olmayı İSTEMEK istediğimizden ve tipik olarak kalmak için her şeyi yapacağımızdan da emin olabilirsiniz.

Bu biraz rant gibi geliyor, lol, çok fazla hooah koolaid içiyor olabilirim. Ama kültürel olarak, bu ABD ordusudur. Son derece profesyonel, iyi eğitimli, iyi donanımlı (tartışmasız), savaşla sertleştirilmiş, sıkı örülmüş ve motive olmuş bir grup insan (birkaç istisna dışında: P)

Düzenleme: Takım ve şirket seviyesi (Kaptan'a 2. Lt.) genellikle erkekleriyle birlikte ön hatta ya da çok yakın. Tugay ve personel seviyelerinde, yine de, bu memurlar operasyonlar durumunda genellikle bölgeye yakın TOK'tadır. Genellikle ön cephelerde yer almazlar, böylece “daha ​​büyük resmi” görebilirler ve sadece taktik değil, aynı zamanda önemli bir etkiye sahip olabilecek stratejik kararları da (destek çağrısı, yangınları ve lojistiği düzenleyerek) ABD Ordusu subayları, en azından, generaller olmadıkça, asla koltuğu generalleri değildirler. Herkesin yapacak bir işi vardır ve bu, kaptan ve alçaklar gibi önden liderlik etmek veya personel memurları gibi (daha önce hiç olmadığı kadar uzak olmayan) bir savaşı daha geniş bir perspektiften anlamak ve yönetmek anlamına gelebilir.


cevap 2:

Fark noktaları aşağıdaki gibidir: -

  • Hint ordusu, standartlara uyulmadığı takdirde seçiminizden atıldığı titiz bir eğitime sahiptir. Burada seçim kriterleri tüm rütbeler için aynıdır ABD ordusunda eğitim, kentsel savaş gibi gerçekçi, o zaman seçim kriterleri rütbeye göre farklıdır.Ranklar Hint ordusunda rütbeler akademideki performans ve elde ettiğiniz işaretlerle verilir. Hatta eğitimsel yeterliliğe bağlıdır. ABD ordusunda dereceler eğitim ve öğretim yeterliliklerine göre verilir. Eğitim, farklı kademeler için farklıdır.GüçHindistan ordusu büyük yürüyüşle koşmaya ve yürümeye odaklanıyor (yaklaşık 45kg-50kg). Hindistan ordusunda her türlü spor en iyi skorla oynanmalı ve pasifleştirilmelidirABD ordusu daha fazla yük taşımadığına inanıyor ve daha az oynuyor. Hint askerleri kıdemli subay tarafından yönlendirilen kurallara uymalı ve reddedilemez ve genç, kuralların orada iyi olduğuna inanır.US askerinin, emirlerin Hint ordusu, maratha hafif piyade, Sih alayı, gorkha tüfekleri gibi bölgesel gruplara bölünmüş olan alay kültürüne sahiptir. Hint ordusu teknolojik alanda gelişiyor ve şimdi süper güçlere yaklaşıyor ABD ordusu teknolojik olarak gelişmiş ve silahlar açısından geliştirildi DavranışHint ordusu öğrencileri sosyal kurallara bağlı ve aynı zamanda ABD ordusu Hindistan'la karşılaştırıldığında sosyal kurallara bağlı değildir ve halka açık yerlerde istedikleri gibi davranmalarına izin verilir. Orduda yüksek memurlar önde gidiyor ve diğerleri de bunu takip ediyor, liderimizin dövüştüğü ve onu kazanmamızı sağlıyor. ABD ordusunda subaylar arkada ve orduyu arkadan yönlendiriyorlar ve inanmamaları gerektiğine inanıyorlar. Hindistan ordusunda tanıtım, yapılan iş açısından verilir ve birkaç sınav yapılarak tanıtılmasına izin verilir, ancak temel eğitim şarttır ABD ordusunda temel eğitim kademelerden farklıdır ve yaptıkları iş tarafından teşvik edilir. savaşta yaptıkları işten değil, eğitimden.

Sonunda, hangisinin daha iyi olduğu sorulursa Hint ordusuna oy vermeyi tercih edeceğimi söyleyebilirim çünkü bir Hintli olduğum ve ordumu seviyorum.

Jay hind !!!