klan çatışmasında birinin engeli nasıl kaldırılır


cevap 1:

Her şey gerçekten ne için yasaklandığına bağlı. 3 gündür bir kez yasaklandım ve zehirli olduğum için beni tamamen görmezden geldiler. şimdi aynı sebepten dolayı yasaklandıysanız, korkarım hesabınız sonsuza dek yok olacak.

Ancak hesap dolandırıcılığı nedeniyle yasaklandığınızı varsayalım, eğer onlara gerçekten kimlik avı yapmadığınızı ispatlayabilirseniz, diyelim ki phis'e çalıştığınız hesabın size ait olduğunu kanıtlarsanız, yasaklanacaksınız, birçok vaka gördüm Bir kişi bunun için engeli kaldırdı.

Diyelim ki hesabınızı satmanız yasaklandı, onlara asla satmadığınızı kanıtlayın ve onlara aradıkları doğru cevapları verin (hesap ne zaman, nerede, kaç cihazda oynadınız, vb.) Ve orada yasağın kaldırılma şansınız yüksek.

Supercell iyi ve temiz bir topluluk tutmaya çalışıyor, ne kadar uğraşırsanız uğraşın, toksik olmanın sizi asla yasaklamayacağını unutmayın.


cevap 2:

Clash of clans oynarken mayıs klanının yeni üyesine gösteriyorum, sonra onu kurtarıyorum ama bu benim değil, bu yüzden onu tamamen kurtarıyorum ve sonra onu kurtardığımda supercell diyor ki orada bekle süper hücre temsilcisi yakında geri dönecek, evet diyorum sonra kapatabilirim 5 saat veya 2 saat için uygulama sonra açtım, sonra şok oldum supercell phising hesabı nedeniyle beni yasakladı, sonra kurtarabilirim, pls supercell'in kurtarmama yardım edebileceğini söyleyebilirim, hesap, phising hesabı nedeniyle kalıcı olarak yasaklanmış olabilir, ancak bu hata olabilir i Bana diğer hesabı kurtarmamamı söyleyen herkesi dinlemedim, bu yüzden yasaklanmamanı istiyorum, hesap verebilir, sonra supercell bu Down jere!


cevap 3:

Dontwory. Hesabınızı geri alacaksınız.İlk olarak Clash of Clans'i indirmeniz gerekir. Open Game play. Townhall level 3'e giderken Game settings'i açın ve (HELP AND SUPPORT) Düğmesine tıklayın. Kayıp köy seçeneğine tıklayın. Nasıl geri dönebileceğime tıklayın. sonra HAYIR'a tıklayın, şimdi supercell ekibiyle konuşacaksınız. (onlara hesabınızın parmanant olarak yasaklandığını söyleyin. benim hatam. şimdi hatamı anlıyorum. lütfen bana köyümü geri verin) Sonra koydular Sorunuzun cevabını verin. hesabınızı geri almalısınız.

TEŞEKKÜRLER………..


cevap 4:

Supercell'deki kilitli hesabımı kurtardığım için hesabım yasaklandı Supercell'in neden bunu yaptığına dair hiçbir fikrim yok 2 yıl oynamak çok zor .. Benim değilse herhangi bir hesaba kimlik avı yapmıyorum ama supercell haksız bana… .. 3 hesabım var th11 / 12/13 aynı şifre nedeniyle kilitlendi, süper hücrede kilitlendi şimdi 2.2020 Ocak'ta kilidi açılmış hesabımı kurtarıyorum mr nick bana geri ver… 4 Ocak 2020 th12'imin kilidini açmaya çalışıyorum yanlış cevabım var ve çok uzun yıllar geçti sohbeti kapattığında ve th11'imi açtığımda cevabı eksik oldu, şimdi yasaklandı, yaptığım şey geri döndü th12 ama th11 adaletsiz… Köyüme geri dön teşekkürler ..


cevap 5:

Hii efendim coc hesabım yasaklandığı için buradayım 1 kez acele etmiyorum 1 acc hesabı yapmaya çalışıyorum ki bu sakıncalı değil ama bu hesabı iyi biliyorum ama yaptığımdaki tepkileri bilmiyorum ... hesabın yasaklanmasının nedenleri budur lütfen bana bir şans verin dürüstçe oynayacağım .. lütfen efendim .. Teşekkür ederim efendim ..

Hesap bilgilerim listeleniyor ...

Belediye binası seviyesi: 10

XP seviyesi: 124

İsim: Roma İmparatorluğu

Klanda kal: klanın adı Hamro Jhapa'da kaldım ancak hesabım yasaklandığında orada gösterilmiyor

Oyuncu etiketi: # 9UPU2QLO2

Umarım nedenlerimi göreceksiniz efendim lütfen efendim yardım edin tamam efendim cevabınızı bekleyeceğim

teşekkür ederim


cevap 6:

Kalıcı hesap yasağı geri alınamaz! Mega ve QW gibi üst düzey klanların liderleri olan ve çoğu BAE'den olan oyuncularla arkadaşım. Hesap başına 14.000 $ + koydukları 20'den fazla hesaba sahiplerdi ve bazıları yasaklandı ve bu kadar çok yatırıma rağmen supercell daha az umursayabilirdi.

Hesabınız için üzgünüm.

İyi şanslar!


cevap 7:

Hii efendim coc hesabım yasaklandığı için buradayım 1 kez acele etmiyorum 1 acc hesabı yapmaya çalışıyorum ki bu sakıncalı değil ama bu hesabı iyi biliyorum ama yaptığımdaki tepkileri bilmiyorum ... bu '… hesabın yasaklanmasının nedenleri budur lütfen bana bir şans verin dürüstçe oynayacağım .. lütfen efendim .. Teşekkür ederim efendim ..

Hesap bilgilerim listeleniyor ...

Belediye binası seviyesi: 09

XP seviyesi: 90

Hesabın adı: Akash

Umarım nedenlerimi göreceksiniz efendim lütfen efendim yardım edin tamam efendim cevabınızı bekleyeceğim

teşekkür ederim


cevap 8:

Onlarla e-posta kimlikleri aracılığıyla iletişime geçebilir, hesabınızın yasaklanma nedenlerini öğrenebilir, kararlarının gözden geçirilmesini isteyebilir ve yanlış bir şekilde yasaklandığınızı düşünüyorsanız kendinizi gerekçelendirebilirsiniz.

Umarım sorgunuzu cevaplayabilmişimdir. Teşekkür ederim.


cevap 9:

Yasağı kaldırmanın tek yolu, geçici yasağınızın sona ermesini beklemektir ya da kalıcı bir yasağınız varsa, Supercell ile iletişime geçmeniz ve neden yasağın kaldırılması gerektiğine dair oldukça iyi bir neden vermeniz gerekir. Ancak uyarılırsınız! Hesabınız 140 veya daha fazla gün boyunca hareketsiz kalırsa, köy silinecek

Klan çatışması

supercell ile iletişime geçmek için bu bağlantıyı kullanın


cevap 10:

Sevgili supercell, yarın hesabımın yasaklandığı 1 hafta oldu Sadece arkadaşımın yurtdışına giderken bana verdiği başka bir hesabı kurtarmaya çalışıyorum, lütfen hesabımın yasağını kaldırmama yardım et, bundan sonra her şeyi yap ve asla yapma tekrar teşekkür ederim.


cevap 11:

lütfen hesabıma ihtiyacım var