öğeler nasıl kapatılır 64 şut


cevap 1:

Evet, ama bu oyun nasıl çalışmak için tasarlanmadı ya da rekabetçi bir şekilde oynanmıyor. Rekabet kuralları Hazards Off, Items Off'tur ve kurtarma ve kenar koruma oyununun bir parçası olduğu için çıkıntıları olan aşamaları vardır.

Tehlikeler OFF Eldin Köprüsü, Boxing Ring veya çıkıntıları olmayan herhangi bir şey arzunuza uyacaktır. Öğeleri ve tehlikeleri ayarlar altından kapatabilirsiniz. Buradan, çıkıntıları olmayan tüm aşamaları bulmak veya özel bir sahne oluşturucuyu beklemek meselesidir (çünkü çıkıntıları olmayan aşamaların bile sınırları vardır).

Dayanıklılık modu da geleneksel bir dövüşçüye daha çok benziyor çünkü her karaktere belirli bir miktarda sağlık verilecek; ancak, bir hisse senedinin kaybı senaryoda otomatik bir kayıp olarak sayılır.

Özetle: Geleneksel bir dövüşçüye daha yakın hale getirmek için kural setleriyle oynayabilirsiniz, ancak Smash Bros asla geleneksel bir dövüşçü olmayı amaçlamadı. Komboların çoğu akıcıdır ve rakipleri tüm stoklar için dezavantajlı durumda tutmaz. Sahne kontrolü ve rakibinizi viraj alma gibi şeyler hala geçerlidir, ancak mekanikler büyük ölçüde farklıdır. Platform savaşçılarını sevmiyorsanız, aradığınız şeye zaten benzeyen yeni oyunlar bulmayı deneyebilirsiniz!


cevap 2:

Dayanıklılık modu. Bu mod size yüzde yerine sağlık verir, yani oyunun amacı rakibinizi sahneden düşürmek değil, rakibinizin sağlığını% 0'a düşürmek demektir. Hala düşme ve çınlama şansınız var, ancak bu tür tuzaklar olmadan aşamaları seçerek hafifletilebilir. Şahsen, Omega ve Battlefield aşamalarının iyi seçimler olduğunu düşünüyorum, ancak Flatland, tehlikelerin kapalı olduğu bir başka harika sahne (yine de kenardan yürüyebileceğinizi veya atılabileceğinizi unutmayın). Son olarak, oyununuzda öğe istemiyorsanız, öğeleri kapatın! Gerçekten bu kadar basit.

Ama dürüst olmak gerekirse bu kadar. Bu oyunu gerçekten Mortal Kombat veya Street Fighter gibi geleneksel bir dövüş oyununa çeviremezsiniz. Ve umduğunuz kadar iyi çalışmıyor. Smash, bir dövüşçü değil, bir platform savaşçısıdır. Bu yüzden, bu oyunun istediğiniz oyun gibi olacağını hissetmek için zorlanacaksınız.


cevap 3:

Evet. öğeler kurallarda kapatılabilir. Ayrıca, bazı öğelerin görünmesini ama diğerlerinin görünmemesini istiyorsanız, öğelerin ne sıklıkta görüneceğini ve hangi öğelerin görüneceğini de değiştirebilirsiniz. yüzdeleri daha geleneksel bir hp çubuğu ile değiştirmek için kuralları dayanıklılık moduna da değiştirebilirsiniz. Ring-out'ları kaldırmaya gelince, onları tamamen kaldırmak ne yazık ki imkansız olsa da, yürüyüşlerle bir sahne oynayarak çalmayı çok daha zor hale getirebilirsiniz (sahnenin platformu bir çıkıntıda durmaz ve bunun yerine hepsini gider ekran dışında sola ve / veya sağa doğru), dövüşçülerin fırlatma mesafelerini kurallarda değiştirerek ve bir metal maç seçerek (özel şut menüsünde).


cevap 4:

Smash Bros'u oynamanın tonlarca yolu var. Bu, Nintendo 64'teki ilk oyundan beri çok büyük bir şeydi. Kişiyi ekrandan fırlatmaya yetecek kadar hasar biriktirmek. Ancak, dayanıklılıkla çalışan bir oyun modu var! Bunun kendisi zaten güzel bir şey olsa da. Başlatma yüzdelerini düşürmek de mümkündür. Ve bunu yaparak, karakterlerin sadece fırlatılmak için çok daha fazla hasar alması gerekecek. Bunu yaparak en yüksek hasarda bile başlatılmadan bir dayanıklılık maçı yapabileceğimi buldum. Aslında, eşyaları da kesmenin yolları var. Yani sorunuzu yanıtlamak için evet bunu yapmanın yolları var.


cevap 5:

Eğer ring çıkışlarını tek başına sinir bozucu bulursanız başka bir oyun bulmanızı öneririm, Sumo güreşinden ilham alarak oyunun ana amacı budur. Ayrıca, bir sağlık çubuğuna sahip olmamakla ilgili her şey, oyunun etrafında inşa edildiği şeydir.

Ancak Smash'i biraz daha sağlık çubuklarına sahip geleneksel bir dövüş oyunu gibi yapmak için bir mod var ve bu Dayanıklılık modu. Hasar yüzdesi, genellikle belirlediğiniz bir dizi can puanı ile değiştirilir. Bildiğim kadarıyla ring out'lar hakkında yapabileceğiniz pek bir şey yok, bu oyunun temel mekaniği.


cevap 6:

Dayanıklılık modu, dövüşçülerin hasar yüzdesi yerine cana sahip olmasına neden olur. Sağlıkları 0'a ulaştığında KO olurlar. Özel eşleme ayarları, öğeleri kapatmanıza da izin verir.

Ancak zil sesini kapatmak imkansızdır. Her harita, dövüşçülerin ekrandan atılması için tasarlanmıştır. Dayanıklılık modundayken, yalnızca% 0 hasar almışsınız gibi fırlatılırsınız, daha hafif bir dövüşçüye ağır bir darbe yine de onları makul bir mesafeye fırlatabilir.

Daha büyük haritalarda oynamak ve boks ring haritasındaki halka gibi belirli bir alanı arena olarak belirlemek bunu hafifletmeye yardımcı olabilir. Biri halkadan atılırsa, rakibi geri gelmesine izin vermek için geri gelmelidir. Çalıp yenilgi şansı istemediğinizi varsayarsak.


cevap 7:

Ring out ile ne demek istediğini anlamıyorum. Sahneden uçtuğunuz ve boşlukta öldüğünüz yeri mi kastediyorsunuz? Öyleyse, ayarları, sizin ve rakibinizin belirli bir sağlık miktarına sahip olduğu bir dayanıklılık savaşına değiştirebilir ve sonra ölürsünüz ve altında boşluk olmayan bir aşama seçebilirsiniz. Ayrıca, sadece öğeleri kapatabilirsiniz.


cevap 8:

Kesinlikle, kötü aşamaları ve öğeleri kapatmak için, kural setinizi düzenlemeniz, öğeler menüsüne gitmeniz ve "tümünü kapat" ı tıklamanız, ardından rastgele aşama bölümüne gitmeniz ve beğenmediklerinizi kapatmanız yeterlidir. .

Ayrıca, dayanıklılık modu, Smash'in bir yaşam çubuğu ile sahip olduğu en büyük benzerliktir, ancak ekranın düşmesi halinde yine de ölürsünüz.


cevap 9:

Evet, ama olay şu. Smash, normal bir dövüş oyunu gibi tasarlanmamıştır. Normal bir dövüş oyunu gibi oynamak istiyorsanız, gidin başka bir oyun oynayın. Smash, benzersiz bir oyun olarak tasarlandı. Onu bu kadar eğlenceli yapan da budur. Beğenmediyseniz bu oyunu oynamayın. Başka bir oyun bul


cevap 10:

* Değiştir menü ekranından *

Smash Bros Ultimate

-

Başlata basınız

-

Parçala

-

Özel Smash

-

Dayanıklılık modu

-

tamam

-

Dayanıklılık

-

Kural seti

-

Kural Seti Oluşturun

-

İstediğinizi yapın, ancak Item Switch'e gidip onu hiçbiri olarak değiştirmeyin.

-

???

-

Oyunu oyna


cevap 11:

Evet!

Eşyaları oyundan kaldırabilir ve savaş alanlarını farklı bir biçimde alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, oynarken kurallarınızı düzenlemektir.