hasta bir erkek arkadaşa nasıl bakılır


cevap 1:

İlk şey, eğer erkek arkadaşını önemsiyorsan, göstermene gerek yok. Dikkatli olmak, göstermek isteyeceğiniz bir şey değildir. Erkek arkadaşınıza bakmak öncelikli görev olabilir ve zor olabilir.

Viral ateş, bağışıklık sisteminin en büyük düşmanıdır ve izolasyon bunu daha da zorlaştırır. İlgilenmenin bazı yolları vardır; doktor reçetesi ve ilaç saati ile günlük program senkronizasyonu oluşturabilirsiniz.

Erkek arkadaşınızla boş zamanlarında veya akşam görüntülü sohbet edebilirsiniz. Ona en sevdiği atıştırmalıklardan bazılarını gönderebilirsiniz. Benim için şu anda beni en çok etkileyen şey kız arkadaşımla olan grip sonrası program. İyileştikten sonra kesinlikle çoğu zaman kız arkadaşımla paylaşmak isterim. Bunun için bir plan yapıyoruz ve bundan sonra ne yapmak istediğimizi konuşmaya devam ediyoruz.


cevap 2:

İlk olarak, kendiniz grip olmayın. Bu ne kadar iyi. Ona ihtiyacı olan bir şey olup olmadığını sorun - belki birkaç bakkaliye almak isteyebilir, böylece dışarı çıkmak zorunda kalmaz ve Teslimat için ödeme yapmak zorunda kalmak yeterli olmaz. Grip genellikle kişiyi mutsuz hissettirir. En sevdiği ikram nedir? Pek çok insan sadece gripten kurtulmak için yalnız kalmak ister ve sizin de bu hastalığa yakalanmanızın suçluluğuna ihtiyaçları yoktur, bu da onların şirketindeyseniz olabilir. Normalde erkek dergileri satın almayı seviyorsa veya DVD kiralarsa, belki onun için böyle bir şey alabilirsin? Kendini kötü hissediyor ve öyle göründüğünü düşünüyorsa, video görüşmeleri en iyi fikir olmayabilir. Ağrı kesiciler, anestezik pastiller olduğundan emin olun, konuşmak için mücadele edip etmediğini iletmek için mesajlara ihtiyacı olup olmadığını sorun. Bu onunla ilgili. Bakım ortağı desteğini ona zorlamayın. Sor.


cevap 3:

Farklı insanlar hastalandıklarında farklı şeyleri severler. Bazıları çok özenli, bazıları yalnız bırakılmayı sever. Bazıları konuşmayı sever, bazıları sevmez.

Ona sorman gerekecek.


cevap 4:

Erkek arkadaşım gripten hasta. Onu önemsediğimi ona nasıl gösterebilirim?

Hemen size geleceğini düşünürdüm. Postayı almak ya da ona yiyecek götürmek için yardım etmek ya da akşam yemeği hazırlamak ya da damak tadına hitap edecek bir şey yapmak gibi yapacak şeyler olup olmadığını sorardım.

Kimseye, özellikle de erkek arkadaşına merhamet etmek zor olmasa gerek. Vermenin ve yardım etmenin "neşesinin" harika olduğunu unutmayın. Biliyorum çünkü benim için doğal bir yükselişti.


cevap 5:
Erkek arkadaşım gripten hasta. Onu önemsediğimi ona nasıl gösterebilirim?

Erkek arkadaşınız, onunla neyi sevdiği hakkında konuşmanızdan ve isteklerine saygı duymanızdan muhtemelen gerçekten hoşlanıyor. Bu, ilgilendiğinizi göstermenin internette yabancılara sormaktan çok daha iyi bir yoludur.


cevap 6:

Dinlenebilmesi için ona müdahale et. Ara sıra onu kontrol edin. Sadece bunu yaparken köle olmayın.

Büyük bir yardıma ihtiyacı olmadığı sürece altı saatte bir kontrol etmek yeterli olacaktır.

Çoğunlukla ona dinlenmesi için zaman tanıyın ve aynı zamanda ihtiyacı olursa ona yardım edeceğinizi söyleyin.