ispanyolca nevaeh nasıl söylenir


cevap 1:

Seni seviyorum için iki çevirimiz var.

Onun hakkında ciddiyseniz ve onu bir süredir tanıyorsanız ve o da sizi tanıyor ve sizi seviyorsa, en güçlü olanı kullanın: Te amo (te olarak telefonda "te" ve amo "uh-mo" gibi ses çıkarır, mo as Mobil cihazlarda).

* Te amo ayrıca annenizin size söyleyeceği bir şeydir veya bir kocanın karısıyla birlikte yıldönümlerinde kullanacağı bir şeydir. O kadar güçlü.

Eğer gerçekten bir ilişkiniz yoksa veya onunla uzun bir zaman olmadıysa, bunu söylemek çok erken ve hatta ürkütücü olabilir, bu yüzden şunu kullanmalısınız: Te quiero (te olarak tekrar telefonda "te" ve quie "kee-eh" gibi ses çıkarır ve r in ro, Amerikan telaffuzunda ortadaki çift d, meddle gibi ses çıkarır). Ayrıca onu Te quiero mucho'ya yükseltebilirsiniz.

Onunla en iyisini diliyorum!


cevap 2:

Cevaplar var ve bunlar, konuştuğunuz kişiyle ne tür bir sevgi ya da ilişkiniz olduğuna bağlı. İlk çeviri "te quiero" olacaktır ve daha çok dostça bir çeviri olacaktır. Diğer çeviri ise daha romantik ve güçlü bir çeviri olan "te amo" dur, ancak bu, arkadaşlarla konuşurken çok kullanıldığı anlamına gelmez "Te amo", arkadaşlarla bile olsa oldukça yaygın. İlişkili bir başka cümle de "ben gustas" olabilir ve tercüme edilebilir "Senden hoşlanıyorum" ama İngilizce konuşulan bir ülkede yaşamadığım için İngilizcede ne kadar yaygın olduğundan emin değilim.


cevap 3:

Bunu çevirmenin en kolay yolu "te quiero" dur. "Seni seviyorum" ile tam olarak aynı değil, daha çok sevgiyi / takdiri ifade etmenin bir yolu.

Ancak bu ifade hala oldukça doğrudandır. Bunun yerine "Sana karşı hislerim var" anlamına gelen "Siento cosas por ti" veya "Te adoro" (sana tapıyorum) diyebilirsiniz.


cevap 4:

"Te quiero" demelisin. Romantik aşk için "te amo" nun özel kullanımı İspanyolca konuşulan ülkelerde hemen hemen evrenseldir. Annem bana "te amo" derse kulağa tuhaf gelebilir. Tanrı korusun ve dikkat edin.


cevap 5:

Te amo, İspanyolca'da seni seviyorum. Senorita veya Mamacita veya buna benzer bir şey eklemek istiyorsanız, bu sizin kararınız.


cevap 6:
  1. Te amo mi amor.
  2. Te quiero mucho mi amor.

cevap 7:

İspanyolca'da bir kıza "Seni seviyorum" nasıl denir? "


Lindas tetaları, niñita.


cevap 8:

Seni seviyorum "te amo" veya "yo te amo"


cevap 9:

"Te amo" yerine "Te quiero".