kendini reddit kusmak nasıl


cevap 1:

Lisede güreş için kilo verirken kusmak için parmaklarımı boğazıma sokardım. Takımın yarısı bunu yapıyordu. Sadece tuvalete yaslanın ve öğürme refleksinizi tetikleyene kadar işaret ve orta parmağınızı boğazınıza sokun. Kusana kadar yapmaya devam et.


cevap 2:

D Neyin tüketildiğine ve midenizin içindekilere elinizden önce harcayın. Sadece yemekse, midenizi sütle doldurun, asitliği biraz keser, aç karnına ve bir hap veya benzeri bir şeyse, midenizi de berrak sıvı ile doldurun, böylece kolayca tanımlayabilirsiniz bir kez kovuldu. Mideniz ne kadar doluysa ve yüksek sıvı içeriği atmak istediğiniz şeyi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

banyo lavabosunun üzerine kusmak en kolayıdır. İki parmağınızı kullanın ve tıkaç refleksi devreye girene kadar tekrar tekrar boğazınıza sokun.


cevap 3:

Kusma

yapılacak hoş bir iş değil. Ama bazen yapmalısın. Kusmak için parmağınızı boğazınıza kadar kullanmanızı öneririm. Kolay ve çalışma süreci. Bunun hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa

bunu ziyaret et

.

Bazen aşırı alkollü olduğunuzda kusmanız gerekir. Temel olarak bu amaçla parmağınızı kullanabilirsiniz. Bunun için Coco cola da kullanabilirsiniz. Coca-cola içmek yerine kusmanıza yardımcı olur. Diğer kusma sahneleri gibi hoş olmayan şeyler de kusmanıza yardımcı olacaktır. Kaka sahnesi gibi tatsız bir sahne de sizi kusturur. Hardal tohumu sizi kusturur. Hangisinin en iyi olduğunu veya yan etkisinin olmadığını öğrenmek için bir tıp görevlisine gitmenizi öneririm. Bence parmağınızı kullanmak ve bol su içmek otomatik olarak kusacaksınız. Kusmanın en iyi yolu ve yan etkisi olmayan sistemdir.


cevap 4:

Romalılar, boğazlarının arkasını bir ördek tüyüyle gıdıklarlardı, böylece arınıp 3 yemek yemek için otururlardı. Henüz “oburluk” kelimesini icat etmemişlerdi.

Daha sonra yoksullar, kapıların arkasında güzel bir yaşamın sürdüğünü öğrenince saray duvarlarına saldırdılar, "Ekmek istemiyoruz, mürebbiye - biz yemek istiyoruz" diye bağırdılar. ve Marie Antoinette'in kıkırdama sesi saray duvarlarında hala duyulabiliyor… ama halk tarafından susturuldu.


cevap 5:

Ilık suya biraz tuz koyun, karıştırın ve için ve kusacaksınız.

Diğer bir yol ise iki parmağınızı boğazınızı aşağı indirip sadece boğazınızın arkasına dokunduğunuzda bir öğürme refleksi elde edeceksiniz ve ikinci kez kusacaksınız.


cevap 6:

Muz Sprite mücadelesi, oyuncuların iki muz ve bir litre Sprite'ı kusmadan çabucak tükettiği bir mücadeledir. Zorluğun başka versiyonları da var, ancak önerilen öncül, vücudun her iki maddeyi aynı anda sindiremeyeceğidir.

Kusacaksın.


cevap 7:

Kendinizi kusturmanın bazı kolay yolları nelerdir?

Buna, zehirli bir şey yutmuş olabileceği ve onu silme talimatı verilen durumlar için olduğunu varsayarak yanıtlıyorum:

Aletler senin elinde.

Aslında ellerinizin ucunda.

Parmaklarınızı boğazınıza sıkıştırın, vücudunuz oradan ne yapacağını çözecektir.

Ya da tuzu suya karıştırıp içebilirsiniz.

Eczaneye gitmek için vaktiniz varsa Ipecac da yapabilir.


cevap 8:

Ipecac şurubu. Wikipedia sayfasındaki uyarıları buradan okuyun -

İpecac şurubu

cevap 9:

Su iç