Beğenme uygulamasında nasıl fasulye kazanılır


cevap 1:

Genellikle, kişi LIKE üzerinden para kazanabilir (Şimdi

Beğeni

) aşağıdaki yöntemlerle.

Likee Ödülleri

Hediye, bonus veya nakit ödülleri almak için Likee yarışmalarına katılabilirsiniz. Şansınız az diye fırsatı kaçırmayın. Videolarınız yeterince iyiyse, şanslı köpek de olabilirsiniz.

Hediyeler

Likee'de canlı yayın yaparken hayranlarınızdan veya diğer kullanıcılardan hediyeler alabilirsiniz. Bu sanal hediyeler gerçek paraya dönüştürülebilir.

Marka Sponsorluğu

Likee'de çok sayıda takipçi edindiğinizde markalar sponsorluk için size yaklaşacaktır. Sizden videolarınızda markalarını ve ürünlerini tanıtmanızı veya sizi çevrimdışı marka sosyal yardım faaliyetlerine davet etmenizi isteyecekler. Tabii ki paranı alacaksın.

Kendi ürünlerinizi satmak

Bir avuç hayran kazandıktan sonra Likee'de ürün satmanız önerilir. Video yapımının en başından satış yaparsanız, büyük olasılıkla başarısız olursunuz. İnsanlar genellikle alışveriş için değil, eğlence için Likee'ye gelirler. Ancak videolarınız izleyiciler arasında yankı uyandırırsa, onun için satın alabilirler.


cevap 2:

Likee uygulaması çok popüler bir uygulamadır, 2020'de Like App'ten nasıl para kazanılacağını burada Hintçe olarak öğreneceğiz. Ayrıca, benzer bir uygulamanın ne olduğunu ve nasıl kullanılacağını da bileceksiniz.

Uygulamanın sosyal bir platform olduğu gibi, Tiktok'u çalıştırırsanız, benzer bir uygulama da var, Likee uygulamasında da cep harçlığınızı çekebileceğinizi söyleyerek video ve görüntüleri paylaşabilirsiniz.

Buraya Tıkla

Likee uygulaması nedir?

Uygulama ücretsiz kısa video gibi uygulama oluşturmaktır ve iOS ve android'de çalışır. Bu uygulama Singapur'dandır ve Temmuz 2017'de bigo teknolojisi ile oluşturulmuştur.

Bu uygulamada videonuza 4D Magic ve Dynamic Sticker gibi özel efektler verebilirsiniz. Bu uygulamanın adı daha önceydi Gibi, daha sonra yazılışında değişiklikler yapıldı ve şimdi adı Likee.

Bu uygulama dünya çapında 350 milyondan fazla indirilmiştir ve indirmede altıncıdır.

Tiktok'ta kısa eğlenceli videolar yaptığınız gibi, videonuzu da bu uygulamada aynı şekilde düzenleyebilirsiniz. Burada süper güç efekti vb. Gibi birçok özellik elde edersiniz.

Like app çok kısa sürede ve çok hızlı bir şekilde o kadar çok tanıtım kazandı ki Shahid Kapoor, Disha Patani, Sonakshi Sinha, Arjun Kapoor, Sapna Choudhary gibi birçok Bollywood aktörünün bu platformda hesapları var.


cevap 3:

Herhangi bir sosyal medya platformunu seçebilirsiniz

Eğer siz de benzerseniz, izleyicilerinizle etkileşim kurmaya başlamalısınız.

Önce markanızı oluşturun

Bir şeyleri benzer şekilde görmeye veya tanıtmaya başlamayın

Düzgün bir bağ kurduğunuzda ve sizinle seyirci arasında bir bağ kurduğunuzda

Ardından kitlenizle içeriklerinizi tanıtmaya başlayabilirsiniz

Umarım istediğini almışsındır