arlo'yu tv'ye nasıl bağlarım


cevap 1:

Arlo güvenlik kamerasını TV setinizde izlemek istiyorsanız, birçok şeye ihtiyacınız var. Peki, TV'de canlı akışı izleyemezsiniz. Fotoğraf makinesine TV ile bağlanmak için HDMI kablosu ve adaptör kullanmanız gerekir. Ancak, TV'ye birden fazla kamera değil, yalnızca bir kamera bağlayabilirsiniz. DVR kutusundan Televizyonunuza dijital video kaydedici cihazınızı ve çalışan HDMI'yı kullanın. Ayrıca bağlayabilirsiniz.

Arlo güvenlik kamerası

Akıllı TV'nizle, çünkü internette bir flash oynatıcısı var. Bu sayede, internet tarayıcısını bağlayarak akıllı TV'nizde Arlo kameranıza erişebilirsiniz.


cevap 2:

Kameraların takılabileceği bir alıcınız var mı? Alıcı, video ve kamera ayarlarını yönetir ve kaydeder. Bir HTMI kablosu bundan TV'nize gider. Ayrıca HDMI'dan VGA'ya bir adaptör de kullanabilirsiniz. bir kamerayı doğrudan TV'ye bağlamak için (tek bir ekranda birden fazla kamerayı yönetemezsiniz, rca veya kamera kablosunu (hangi adaptör gerekli olursa olsun tv'nizin giriş jakına (RCA girişi) takabilirsiniz.

Gitmenin yolu DVR kutunuzu kullanmak ve oradan HDMI'yı TV'nize çalıştırmaktır.

DÜZENLEME: UYARI: DÜZENLEME: UYARI:

Düzeltilmiş durumdayım. Lütfen Brian Johnson'ın Brian Johnson'ın aşağıdaki yorumuna bakın. Güvenlik kameralarının bir DVR'ye ihtiyacı yoktur.


cevap 3:

Arlo'nun TV'lerde canlı akışı izleme hükmü yoktur.

Evet, sahip olduğunuz tek alternatif, akıllı TV'nizin web tarayıcısında flash player varsa, web portalınızı bağlayarak akıllı TV'nizden kameranıza erişebilirsiniz.

Arlo harika bir ürün, ancak yalnızca doğrudan bir TV veya monitöre bağlanmak üzere tasarlanmadı.


cevap 4:

Uygulama tabanlı olduklarından, uygulamalarını indirmek için akıllı bir TV'ye ihtiyacınız olacağını ve onlara erişebilmeniz gerektiğini düşünüyorum. En iyi bahis, onlarla doğrudan iletişime geçip sormaktır.


cevap 5:

VGA kablosunu veya HDMI kablosunu video kaydedicinizden televizyonunuza bağlayarak.