elektrik motoru sargıları nasıl temizlenir


cevap 1:

Genellikle iyi bir hava üflemesi, zararlı toz birikimini ortadan kaldıracaktır. Yağ, gazyağı ile nazik bir spreyle karıştırılırsa, ardından VM&P Naphtha ile durulayın. Zararlı değildir, ancak gazyağı kuruması uzun zaman alır ve tamamen kurumaması halinde yangın tehlikesi oluşturabilir. Nafta, gazyağı ortadan kaldırır ve saniyeler içinde tamamen kurur. (ASLA PETROL NAPHTHA KULLANMAYIN) Yataklara girmemeye özen gösterin. Ahırımdaki fanları, bıçakların üzerine yoğun bir su hortumu ve Çalışırken motorlara hafif bir sprey ile temizliyorum.


cevap 2:

Sargıyı sıcak tatlı suya daldırın ve kiri ve yağı gevşetmek için ~ 20 dakika orada kalmasına izin verin. Gerekirse tekrarlayın. Havayla kurutun ve mümkünse fırında kurutun. Hiçbir aşamada sarım üzerine aşırı basınç uygulanmamalıdır. Su jeti önerilen yöntem olmayabilir.

Yukarıda yapıldığında, yalıtımı ölçün, eğer iyiyse, motoru kutuya koyun, aksi takdirde havada kurutmayı / fırında kurutmayı tekrarlayın, bir vernik daldırma veya en kötü durumu düşünün - geri sarma.


cevap 3:

En İyi Otomatik Jeneratörleri Seçmek İçin İpuçları

burada daha fazlasını okuyun:

http://www.bestgeneratorsview.com/tips-for-choosing-best-automatic-generators/