ebay'de gönderim adresimi nasıl değiştirebilirim


cevap 1:

Geleneksel eBay web sitesini mi yoksa eBay mobil uygulamalarından birini mi kullandığınızdan bahsetmediniz. EBay alıcılarının büyük bir kısmı (ve hızla büyüyen) artık eBay'de gezinmek için ana kanal olarak bir mobil uygulama (örneğin iOS ve Android'de) kullanıyor, bu nedenle günümüzde hangi platformu kullandığınızı belirtmek önemlidir.

Geleneksel web sitesini kullanıyorsanız, hesabınızın varsayılan gönderim adresini en az iki yolla değiştirebilirsiniz:

  1. "EBay'im" hesap ayarlarından - eBay'de oturum açın, "eBay'im" e (sağ üstte) tıklayın, ardından "Hesaplar" sekmesine ve son olarak "Adresler" e tıklayın. Ardından, değiştirmek için uygun bağlantılarla birlikte geçerli varsayılan (veya "birincil") gönderim adresinizi görmeniz gerekir.
  2. Bir satın alma işlemine göz atarken - Ödeme akışının ortasındayken, gönderim adresinizi düzenlemeye yönelik bir form açmak için "Adresi değiştir" bağlantısını seçebilirsiniz. Burada yaptığınız tüm değişiklikler, ilerideki ödünç alma işlemleri için de kaydedilecektir. Birden fazla gönderim adresiniz varsa, bunu gelecekteki satın alma işlemleri için varsayılan seçim yapmak için "Bunu varsayılan gönderim adresim yap" onay kutusunu da tıklayabilirsiniz.

Bir eBay mobil uygulaması kullanıyorsanız, bir satın alma işlemine göz atarken varsayılan gönderim adresinizi de değiştirebilmelisiniz. Çoğu uygulamada, adresinizi uygulamanın "Ayarlar" arayüzünden de görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Doğrudan en önemli an olduğu için, teslimat adresinizi bir ödeme işleminin ortasındayken (web sitesinde veya bir mobil uygulamada) yapmak muhtemelen en sezgiseldir. EBay ödeme akışlarını oluşturan ve sürdüren ekipte bir yazılım geliştiricisi olduğum için, kuşkusuz bu konuda biraz önyargılıyım!


cevap 2:

EBay'de oturum açın ve fareyle "Merhaba, {Kullanıcı Adı}" nın üzerine gelin. Açılır menüde 3 seçenek göreceksiniz. "Hesap Ayarları" na tıklayın (seçenek 2). Hesap sayfasının sağ tarafında bir bağlantı listesi vardır. "Adresler" i tıklayın ve Birincil Gönderim Adresinizin yanındaki "Değiştir" i tıklayın. Kayıt Adresinizi de buradan değiştirebilirsiniz.


cevap 3:

Hesap ayarları