google haritalarda para birimi nasıl değiştirilir


cevap 1:

Bunu yapabileceğini sanmıyorum. Resmi transit ücretleri yerel para birimi cinsinden yayınlanır, örneğin Paris'te Euro, Boston'da USD, Tokyo'da Yen. Sistemler, kredi kartı kullanırken bile yerel para birimlerini kabul eder.

Ancak, bir para biriminden diğerine dönüştürme sürekli değişiyor, bu nedenle Boston ücretlerinin Yen cinsinden yarın ne zaman farklı olacağını göstermek pek işe yaramıyor. (Veya Metro'da USD cinsinden!)

Maliyeti daha iyi anladığınız bir para birimi cinsinden hesaplamak için, mobil cihazınızda bir para birimi dönüştürücü uygulaması edinmenizi öneririm. Ardından yerel para birimini veya yerel değeri olan kartınızı kullanın.


cevap 2:

Cevap talebiniz için teşekkürler!

Bunu denedin mi Bölgeyi değiştirdiğinizde yerel para birimini gösteriyor gibi görünüyor.

Deneyin ve işe yarayıp yaramadığını bana bildirin.


cevap 3:

Bilmiyorum. Google'ın her şeyi yerelleştirmesi genellikle bana sorun çıkarıyor. Örneğin, farklı bir ülkeye gittiğimde, Google'ın gelişmiş arama sayfası her zaman o ülkenin diline göre değişiyor. Bu, özellikle yerel dilin Yunanca olduğu Kıbrıs'ta yaşadığım için hayatı benim için zorlaştırıyor. Neyse ki Kıbrıs (.cy) ve Kanada (.ca) arasında kafam karışıyor, bu yüzden çoğu şeyi İngilizce alıyorum.

Her neyse, bu iyi bir soru ve keşke cevabı bilseydim. Ben onu takip edeceğim.