cisco nasıl yakalanır


cevap 1:

Yakınlaştırma ve Flash, yalnızca onları net bir şekilde görebiliyorsa yakalayabilir ... örneğin. Flash, kendisine atılan mermileri görür ve ardından onları yakalar, yani vurulan bir merminin farkına vardığında. Yani muhtemelen Barry ve Zoom, keskin nişancı tarafından arkadan atılan bir mermiyi yakalayamayacak. Linda'nın yardımını aldıklarında yapmaya çalıştıkları şey buydu. Cisco onu vurduğunda Zoom farkında değildi. Ancak Flash kurtarıldıkça, orada duruyor Zoom çok yakında geri dönecek. Flash'ın Zoom'u tek başına yenebileceği yollar: -

  1. Snort tabancasını alın ve birlikte koşarken Zoom'u dondurun, bu Zoom'u yavaşlatır ve ardından Flash onu yenebilir
  2. Zoom için görünmez olan mermileri kullanın, Zoom onları görmeyecek, böylece yakalayamayacak
  3. Yüksek Yoğunluklu Lazerler Kullanın
  4. Tüm Çağlardan ve dünyalardan birlikte Flaşlar alın ve ardından Zoom'u geçin

Eobath Thawne hiçbir zaman var olmadığından beri 'Kriz sırasında Flaş kaybolur' gazetesini gördük. Belki Barry, geleceğe geçmişte ona yardım etmeye gitmiştir.


cevap 2:

New 52 The Flash'ı okursanız, Barry Allen'ın nihayetinde hız gücünden tam olarak yararlanmayı nasıl öğrendiğini görürsünüz. Bu nedenle, ne Zoom ne de Barry'nin tüm yetenekleri fark etmediğini söylemek yerinde olacaktır, süper hız onlara sağlar. Yeni 52'de Barry, SpeedForce'a girerek çevresinde olup biten her şeyi gözlemleyebileceğini öğrenir; işler oldukça yavaş ilerliyor. ANCAK, bunun yalnızca Güç'e erişebildiği zaman olduğuna dikkat etmelisiniz. Şimdi, The Flash TV şovunda Barry Allen hala öğrenme aşamasındadır, şimşek atmayı öğrendi, zaman yolculuğunu öğrendi, sonunda bunu da öğrenecekti. Ancak o zamana kadar etrafındaki her şeyi kontrol edip gözlemleyemeyecek. Bunun Zoom için de geçerli olduğunu varsayarsak, ikisinin de etraflarında olup bitenleri 'tamamen' gözlemleyemeyeceğini anlarsınız. Böylece neden dartı yakalayamadığını söyleyebilirsiniz.


cevap 3:

Sürpriz yakalandı. Zoom, Barry Allen'ı çarmıha germekle ve onu incitmekle meşguldü, Cisco'nun Dart Gun tarafından neredeyse hazırlıksız yakalanmıştı. Yine de kendini çabucak hatırladı ve kimse onu yakalayamadan kaçtı. Earth Prime Flash'ı incitmekte ve Harrison Wells'i korkutmakta çok derindi, Dart'ın kendisine geldiğini göremiyordu.


cevap 4:

Sanırım bu sadece bir tesadüftü. Dr. Wells dartı ona doğru ateşlediğinde, onu yakaladı çünkü kavga arasındaydı ve tamamen farkındaydı. Ama cisco dartı ateşlediğinde neredeyse kavgayı kazandı ve bitirmek üzereydi, bu yüzden bence kendine aşırı güveniyordu ve çevresinin pek farkında değildi .. Yani sanırım bu sadece bir tesadüftü.


cevap 5:

Farkında değildi… ..