büyük akıllı telefonlar nasıl taşınır


cevap 1:

Büyük bir akıllı telefon taşımanın ve salak gibi görünmemenin bir yolu yok, üzgünüm. 15 yıldır bir yol bulmaya çalıştım ve bu yapılamaz. Ben her türlü davayı denedim, hiçbir davayı, kemer klipsini… liste devam ediyor.

Sonunda iki veya üç cihaz taşımaya başladım ... ve taşıdığım telefon, teknik olarak ne yapmam gerektiğine ve ne kadar şık olmak istediğime bağlıydı. Ayrı tuş takımları olan oldukça KALIN telefonlarım vardı. Cep telefonu kılığına giren dev Windows makineleri. Ugh taşımak ama OH çok işlevsel!

Sonunda yönetime "mezun oldum" ve sonra bir iPhone taşımaya başladım. Klavyenin olmaması bazen canımı sıkıyor ama en azından bu sadece 1 telefon!


cevap 2:

Kargo pantolonu giyin… ve salak gibi görünün. Ya da daha iyisi, ilk etapta salak olmayın, üreticilerin trendlerine ayak uydurmak ve kasalarını doldurmaya devam etmek için sizi sürekli yükseltmeye yönlendirmesine ve mevcut dev telefon / phablet trendine karşı çıkıp bir satın almasına izin vermeyin. göze hoş görünmeyen bir şişkinlik olmadan ve düşürme ve parçalama riski olmadan cebinize sığdırabileceğiniz daha küçük daha hafif model. Yolculuğunuzda film izlemek isteyen ve gerçekten büyük bir ekran isteyen, trenle / yeraltında bir banliyö iseniz, bir tablet satın alın ve bunu gidip gelirken yanınızda götürün.