bir kızdan doğru dürüst sevgilin olmasını nasıl istersin


cevap 1:

İlk Sevgililer Günü her zaman hatırlanır ve aynı zamanda yaşamın yönünü de belirler. Bu gün hem erkek hem de kız dövülür, erkek çocuk nasıl söyleneceği kargaşasıyla boğuşur, kız yeni ilişki dünyasına girmeden önce tereddüt eder ve geri adım atmak istemez. Sevgililer Günü ve Diwali'nin keyiflerinin birbirinden farklı olduğunu anlamak zaman alır. İkisi de ilişkide ilerlerken acele ederse, o zaman yaşam boyu yanlış anlamalar meydana gelecektir. Taahhüt etmeden önce, kesinlikle soğukkanlı bir kafa ile düşünün ve sonra devam edin. Bu gün yapmanız gerekmeyenleri buradan okuyun.

Seni sevdiğimi söylemek için biraz zaman ayır

Hiç şüphe yok ki sevgilinize Sevgililer Günü'nde söylemesi için ayırdığınız şeyi söylemek için çaresizsiniz ama ilk etapta seni seviyorum diyerek taahhütte bulunmak mantıklı değil. Bu gün size birbirinizin duygularını kabul etme ve kutlama fırsatı verir. Gerçek şu ki, kalbin derinliklerinden çıktığında çok büyük bir şey söylemek. Sadece partnerinizin sizi sevip sevmediğinden emin olduktan sonra söyleyin. Aşık ne kadar kör olursanız olun, içinizdeki altıncı his sizi aşkın doğru mu yanlış mı olduğu konusunda uyarmaya devam edecek. Bu günde yapılan, sevginin ifadesi için güvenli olan bağlılık, aynı zamanda daha fazla drama ve yüzün düşmesine neden olabilir. Öyleyse bu ifade doğru anın önüne gelene kadar bekleyin.

seninle konuşmak istiyorum

İki sevgili gelecek hakkında 'konuşmak' için bir araya geldiğinde bu tür binlerce hikaye duyduk, sonra mesele bir tartışmaya dönüşüyor ve bazen sonsuza dek bir ayrılık yaşanıyor. Yanlış zamanda ortaya çıkan önemli şey boş görünüyor. Bu nedenle, ilişkinizin geleceğine daha ciddi bir günde karar vermek. Sevgililer Günü buna uygun bir gün değil. Hepimiz biliyoruz ki, Sevgililer Günü'nün en büyük faydası, hediyelik eşya veya kart satan kişilerdir.

Olur, biz de

Sevgi gibi kutsal bir duygunun ifade edilmesinin, bir yılda belirli bir günün göstergesi olmadığını biliyoruz. Kutlaması yıl boyunca herhangi bir gün kutlanabilir. Buna rağmen Sevgililer Günü'nün ayrı bir önemi var, bu yüzden asla bir partnere Sevgililer Günü'nü önemsemediğimi bu özel günde söylemeyin. Bu gün ilişkinizi test etmenin zamanı değil.

Ruh halim kapalı

Bu gün beklentileriniz çok yüksek, planlar da önceden yapılıyor. İçlerinde hafif bir rahatsızlık varsa, o zaman ruh halinin kapalı olması doğaldır, ancak dayanıklılığınızın test edildiği yer burasıdır. Sevgililer Günü'nü kutlamak için rezervasyon yaptırdığınız restoran da herhangi bir nedenle iptal edilebilir. Eğer üzülmezseniz veya ayin gecikirse, partnerinize hakaret edilmiş hissedersiniz. Bu günün de diğer günler gibi normal bir gün olduğunu unutmayın. Bir garson veya restoran müdürüyle kavga ederken öfkenizi görünce, partneriniz de sonsuza kadar sizden uzaklaşabilir. Özel bir gün ama kimsenin hatasını gönlünüze almayın. Bütün akşamı gıcırdatarak veya hile yaparak mahvetmeyin. "A" planı başarısız olursa, "B" planına gitmek için her zaman bir alan olduğunu unutmayın.

Bugün bir randevuya gidebilir misin?

Bu gün bir randevuya gitmek için değil. Özellikle ilk Sevgililer Günü'nde partneri bir randevuya gitmeye zorlamayın. Sevgililer Günü partisinde, birbirini zaten tanıyan ve birbirleriyle biraz zaman geçirmiş olan daha çok çift vardır. Onlarla çevrili olarak, benim de partnerime biraz özgürlük tanımalı mıyım diye merak ediyorsunuz. Başkalarını görmekten de ilham alıyorsun, ama şimdi aklını uzak tutmanın zamanı. Başkalarına bakarak bilincinizi kaybetmeyin, ilişkiye pişirmesi için biraz zaman verin. Sevgililer Günü ateşinin ikinci gününde daha mutlu olacağınıza inanın çünkü kendinizi kısıtlı ve duygu akışını sıkı tuttunuz.


cevap 2:

Bu kızla olan ilişkinize bağlı. En iyi arkadaşın mı Arkadaş mı? Her zaman sevdiğin biri? En iyi arkadaşının sevgilisi mi? Öğretmenin? Her şeyin duruma bağlı olduğunu görüyorsunuz. Bir not, metin, e-posta - utangaçsanız bunlar yüz yüze görüşmekten her zaman daha kolaydır. Bir kadın olarak gerçek anlaşmayı tercih ediyorum ama bir kez daha, bu kızı tanımıyorsanız, ona tam da Sevgililer Günü olan bir randevu sormayı deneyin :-)


cevap 3:

Samimiyetinizi ifade ediyor, onun size olan değerini pekiştiriyor ve hayır diyemeyeceği bir satış konuşması yapıyorsunuz. Örnek: Seni gerçekten takdir ediyorum ve takdir ediyorum ve eminim ki hem kendimiz olabileceğimiz hem de birbirimizin arkadaşlığından zevk alabileceğimiz çok eğlenceli bir buluşma yaşayabiliriz. "Onu renklendirmek istiyorsan," Seni gülümseten ve sana doğru davranan adam olmayı çok isterim ".


cevap 4:

8 aylık süreniz var. Kendin çöz. Onu tanıyın, onunla arkadaş olun, önce iyi bir arkadaş olun, sonra işler sizin için daha kolay olur. Quora'da yayınlayabileceğini kim bilebilir "En iyi arkadaşınızdan valantini nasıl sorarsınız? "

Ve her kız farklıdır, cevabın her kız için aynı olacağı akademik bir soru değildir.