bir kıza nasıl çıkma teklif edilir yahoo


cevap 1:

Sadece bir randevu istiyorsan, bu iyi olmalı. Aslında, onu takıntı haline getirmekten alıkoyuyorsa, iyi bir fikir bile olabilir. Ancak aşağıdaki noktaları aklınızda bulundurun:

  1. Başka bir Quoran'ın dediği gibi: Bu kızı gerçekten tanımıyorsanız ve numarasını aldığınıza şaşıracaksa, onun numarasını kullanmayın. Onu şahsen görene kadar bekleyin.
  2. Numarasını geçerli bir kaynaktan aldıysanız (örneğin, bir dans okulu telefon listesi), ancak onu daha önce hiç aramadıysanız veya mesaj göndermediyseniz, adınızı içeren kısa, zararsız bir mesajla başlayın. "Merhaba Jane, ben John Dans okulundan Doe. Nasılsın?" Aksi takdirde, numaranız adres defterinde bulunmaz ve anonim mesaj garip olur.
  3. Onu zaten yeterince iyi tanıyorsanız, devam edip bir fincan kahve içmek mi yoksa sizinle sinemaya gitmek mi istediğini sorabilirsiniz (veya her neyse; birini seçin, bir sürü seçenek sunmayın) .
  4. Sadece çok geçici bir tanıdıkınız varsa, o zaman biraz birikim yapmak iyi olur, ancak sormadan çok uzun süre dizmeyin; Aklınızda bir hedef varsa, ancak bir düzine mesajın içinde o noktaya gelmezseniz, muhtemelen garip davranacaksınız.
  5. Bir tarih isterken yalvarmayın veya kendini küçümseyen bir dil kullanmayın. Örneğin, “geri döndüğünde benimle… yapmak ister misin?” Deyin. veya "Geri döndüğünde ... seninle olmak isterim" yerine, "geri döndüğünde benimle ... yapmak istemezsin, değil mi?" Bir iyilik istemek yerine bir şey teklif ediyormuş gibi görünmesini sağlayın, çünkü bir şey teklif ediyorsunuz!
  6. Zaten (özel) bir erkek arkadaşı / kız arkadaşı olup olmadığını sormayın. Varsa, bir randevu istediğinizde muhtemelen bu bilgiyi gönüllü olarak verecektir.

Sorunuzdan çıkma konusunda deneyimsiz olduğunuzu tahmin ediyorum. Reddedilme korkusu güçlü bir şeydir, ancak sizi felç etmesine izin vermeyin. Bunun için gitmenizi (mesajı ona göndermenizi) önermemin bir nedeni, erken reddedilmenin, potansiyel bir ilişkiye çok fazla umutlu enerji harcamaktan çok daha az acı vermesidir, ancak sonunda sormaya başladığınızda reddedilirsiniz. randevu için. Quora'daki birçok cevap, şahsen sormanın daha iyi olduğunu söylüyor - ve öyle - ama sizin durumunuzda, kendinizi oraya götürmek için engeller oluşturmaktan kaçınmanız gerekiyor. Biraz yetersiz olsa bile kolay olanı yapın. "Evet" i alın ya da hızlı "hayır" ı alın ve devam edin ve bir sonraki kıza sorun. Ne yaparsan yap, beklemeyin veya sormak için mükemmel bir zaman yaratmaya çalışmayın - asla sormayacaksınız.

İyi şanslar!


cevap 2:

Onu birkaç hafta yüz yüze görmeyecekseniz, kesinlikle metin üzerine inşa edin. Onunla ilgilendiğinizi bilmesini sağlayın ve sizinle de ilgilenip ilgilenmediğini görmek için bizi izlemeye devam edin.

Eğer ikiniz birbirinizi çok iyi tanıyorsanız ilişkiler genellikle daha uzun sürer, bu yüzden bu kızı çok iyi tanımıyorsanız, ona sinemaya çıkma teklif edin ya da geri döndüğünde onunla takılmasını isteyin. Metin üzerinden yapmakta sorun yok.

Bununla birlikte, gerçekten ondan kız arkadaşın olmasını istiyorsan, bunu yüz yüze yapman şiddetle tavsiye edilir. Yapabilirsin dostum.


cevap 3:

Demek istediğim, YAPABİLİRSİN (teknik olarak konuşursak), ama yapma. Bir korkağın çıkış yolu olarak görülüyor. Cesarete sahip ol ve bunu yüz yüze yap. Kendine güvenen erkekler, bir kıza mesaj göndererek çıkma teklif eden birinden çok daha karizmatik ve çıkmaya değer görünüyor. Demek istediğim, bir kıza mesajla çıkma teklif etmek oldukça kötü. Tepkisi muhtemelen "Vay be, ne korkak. Ama bana şahsen sormayacak olması gerçekten o kadar korkutucu muyum? " ya da böyle bir şey. Sadece şahsen yap. Böylesi daha erkeksi.


cevap 4:

Size numarasını verdiyse, sohbet için kullanın. Bu, "inşa etmek" dediğiniz şey olabilir ama ben spesifik olmak istiyorum. Tercihen sesli olarak onu biraz tanıyın. Gerekirse, ne zaman aramak için iyi bir zaman olabileceğini sormak için mesaj gönderebilirsiniz.

Ama numarasını başka bir yolla aldıysanız, kullanmayın. Bu onun mahremiyetinin ihlali olur.

Onu tekrar görene kadar bekleyin ve o zaman numaranızı verin. Herhangi bir karışıklık olmadan hızlı ve kolay bir şekilde teslim edilebilecek bir kağıt parçası üzerinde hazır hale getirebilirsiniz.

(İkinizin de balerin olduğunu söylediniz. Bir bale dansçısı bir şeyleri tek parça streç giysi içine sokmaya alışkındır, bu bir problem olmamalı. Basit bir "Bir ara konuşmak isterim, işte numaram" olmalı yeter.)

Önce konuş, sonra flört et. Böylesi daha iyi çalışıyor.


cevap 5:

Mesajlaşma, günümüz dünyasında birincil iletişim şekli gibi görünüyor. Bir randevu almak için mesajlaşmanın artıları ...

Yüz yüze olmana gerek yok

Reddedilirse, yanlış kişiye mesaj attığınızı söyleyerek yüzünüzü kurtarabilirsiniz


cevap 6:

Sanırım bu yaşla ilgili bir soru. 40 yaşında biri olarak korkakça olduğunu düşünürdüm ve seni ciddiye almazdım. Gençler ve 20'li yaşlar için gerçekten konuşamam. Eğer sormak zorunda kalırsanız, tahmin ediyorum ki siz de emin değilsiniz, bu yüzden bekler ve şahsen yaparım. Bu kadar acele etmene gerek yok, değil mi?

En iyi dileklerimle. howtowoohoo.net


cevap 7:

Elbette, güvensiz olduğunuz ve kadınlarla başarılı olmaya alışmadığınız izlenimini vermek istiyorsanız. Çalışmayacağımı söylemiyorum, senden ne kadar hoşlandığına bağlı, sadece onu ararsan ve onunla konuşursan çok daha fazla etkileneceğini söylerim.


cevap 8:

Birbirinizi tanıyor musunuz? Bundan önce burada numara var mıydı? Eğer bir arkadaşınız varsa, neden olmasın diye bir neden göremiyorum! Ama herhangi bir nedenle tarihi iptal etmeniz veya geç çalıştırmanız gerekiyorsa, BİR METİN İÇİNDE YAPMAYIN ...