bir kızdan ikinci bir şans isteme


cevap 1:

Bence erkekler yapmak istediklerini yapmaları gerçekten harika - beklenti, talep ya da tutum yok.

Yani, isterseniz, gidip onun antrenmanını izleyin ve sonra (arkadaşları kimin umurunda olduğunu izleyerek) yanına gidin ve ona eve yürüyüp yürüyemeyeceğinizi veya onu eve bırakıp bırakamayacağınızı sorun. Kitaplarını ve çantasını taşı. Sadece tam bir beyefendi olun ve ona tamamen ilgi duymaktan utanmayın.

Bunu bana bir adam yaptırdım. Bir keresinde benim bulunduğum yere kaykay yaptı. Oturdu ve her zaman bana baktı. Sonra yanıma geldi ve o gece ne yaptığımı sordu - ona söyledim ve dedi - gelebilir miyim? Ve geldi. Benden çok hoşlanıyordu ve bu radikaldi… çok şey söylemedi - sadece tamamen bana odaklandı. Ve işe yaradı.

Aslında bana karşı bir hamle yapmadı ve bu beni gerçekten deli etmeye başladı. Yani bir gün - sahildeydik ve ona baktım ve dedim ki - beni hiç öpmeyecek misin? Ve dalgaların arasında son derece öpüştük.

Ondan önce her zaman takıldık, konuştuk ve birbirimizin cümlelerini bitirdik.

Bundan hemen sonra birlikte yaşıyorduk.

O bugüne kadar kendine çok güvenen bir adam ve her tarafına bayanlar düşüyor. Bir şey istediğinde - sadece onun için gider. Ve bence bu şekilde istenmekle aynı zamanda saygı duyulmaktan daha çekici bir şey yok.

Bunun gerçekten dürüst olmakla ilgili olduğunu düşünüyorum. Yalan söyleme. Hiçbir şeyden veya kimseden korkmasaydın - ne yapardın?


cevap 2:

Görünüşe göre ikinci bir şansa değil, bir şansa ihtiyacın var.

Açıklamanıza göre, bu kızla amigoluk antrenmanında tanıştınız. Eğer antrenmandaysa, meşgul olduğunu düşünün. Bir yarışa katılmadan, sahneye çıkmadan veya bir teste girmeden önce biriyle tanıştırılsaydınız, nasıl tepki verirsiniz? Muhtemelen merhaba derdin, sonra sözün kesilmeden önce ne yaptığına geri dönersin.

Artık tanıştırıldığınıza göre, onu bir sonraki görüşünüzde merhaba demek için bir bahaneniz var ... ve umarım o bir şeyin ortasında olduğunda bu olmaz. Birbirinizi tanımak için yeterince konuştuğunuz noktaya gelmek birkaç karşılaşma gerektirebilir, ancak buna bir süreç olarak bakın.

Onu ilk gördüğünüzde, kendinizi yeniden tanıtabilir ve onunla amigo kızlık antrenmanında tanıştığınızı söyleyebilirsiniz. Seni hemen yerleştirmiyorsa, seni kimin tanıttığını söyle.

Daha güzel konuşursan, onu bir dahaki sefere görürsen ona bir soru sor. Sınıfla ilgili olabilir, amigoluk hakkında veya herhangi bir konuda olabilir. Bu noktada sizinle konuşmaya olan ilgisini yargılayabileceksiniz.

Sizi tanımakla ilgilenebilir veya pek ilgilenmeyebilir, ancak en azından ilk görüşmeden daha iyi koşullarda denemiş olacaksınız.

A2A için JE'ye teşekkür ederiz.


cevap 3:

İlgilendiğiniz biri varsa, onunla konuşun ve "ilginizi" belirtmeden önce onu daha iyi tanıyın. Tercihen bunu etrafta başka insanların olduğu sosyal ortamlarda yapın. Onu bir kişi olarak tanıyın ve sizi tanımasına yardımcı olun. Ortak ilgi alanları bulun. Onu çektiğiniz an için unutmaya çalışın; ilk hedefiniz arkadaş olmaktır.

Birkaç farklı durumda sizinle konuşmaktan hoşlanıyor gibi görünüyorsa, ona bir ilişkiyi keşfetmekle ilgilenip ilgilenmediğini sormayı düşünebilirsiniz. Seninle konuşmakla ilgilenmiyorsa veya ilgilenmediğini zaten söylediyse, başka birini ara.

Arkadaşlık ilişkiden önce gelir. Her cinsiyetten diğer insanlarla nasıl konuşulacağını öğrenerek başlayın ve gerçek konuşmalar yapın. Yürüyüşe çıkmak; müzeye gitmek; bir kahvehaneye git ve sabah ikide seni kovana kadar konuş. Herhangi bir kişiyle bir ilişkiniz olmayabilir, ancak bir ilişkinin yürümesini sağlayacak sosyal becerileri geliştirecek ve ilişki kurabileceğiniz birini bulmanıza yardımcı olabilecek bir arkadaş ağı oluşturacaksınız.


cevap 4:

Senin ve arkadaşlarının yanında olduğunda ona nazik davranmaya devam et. Denize girme, onun dikkatini çekmeye çalışma, sadece kendin ol. Bu, normalde ne söylerseniz söyleyin, normalde ne yapacaksanız onu yapın anlamına gelir. Buradaki fikir, ona kim olduğunuzu daha iyi hissettirmektir, böylece bir karar verecek daha fazla bilgiye sahip olur.

Belki zamanla bilmek istediği biri olduğuna karar verir.

Tüm yapabileceğin bu. Yalvarmak, baskı yapmak, rahatsız etmek - bunların hiçbiri sizi ona sevdirmez. Kendi seçimlerini yapıyor. Fikrini değiştiremezsiniz, ancak ona daha fazla bilgi verebilirsiniz, böylece kendi başına yapabilir. Umarım gerçekte ne kadar harika bir adam olduğunu görür görmez seni daha iyi tanımak isteyecektir.

(Bu yüzden kendiniz olmak çok önemlidir. Birisi ya da bir şeymiş gibi davranırsanız, sadece onun dikkatini çekmek için değilsiniz, o zaman bir kez onu aldığınızda, onu tekrar kaybedeceğinizden emin olabilirsiniz.)


cevap 5:

Tam olarak sorunuzda belirttiğiniz gibi!

"Yanlış adım atmış gibi görünüyorsak özür dilerim! Birbirimizi daha iyi tanımamız için bize bir şans daha vereceğinizi umuyorum; müstakbel çocuklarımız bunu hak ediyor… tamam, müstakbel çocuklarla ilgili kısmı bir kenara bırakın ”.

Yukarıdakilerin herhangi bir varyasyonunu kullanabilirsiniz. Hayır dese bile. Anlıyorum diyebilirsiniz, iddialı olmak için cesaretim olup olmadığını görmek için beni test ediyorsunuz?

Olumlu ya da olumsuz cevabını gerçek ve samimi sohbeti tetiklemek için kullanın, böylece gerçek sizi tanıması için!

İyi şanslar!


cevap 6:

Gerçekten mi? "Beni tanımakla ilgilenmiyor gibi görünüyorsa" neden bu onun seçimi değil?

Her iki durumda da, neden diğerlerinden farklı olarak 'bu kızı gerçekten tanımak istiyorsun? Hepsi ponpon kız iseler daha çok; Muhtemelen çok benzer yükseklikler ve yapılar ve hepsi aynı üniformalı?

Eğer 'genellikle diğer cinsiyetten insanlarla iletişim kurmuyorsanız', o zaman ilk başta amigo kız antrenmanında takılmak için ne yapıyordunuz?


cevap 7:

İlgisiz görünüyorsa, İTİNMEYİN. Size ilgilenmediğini söylüyor ve eğer onu zorlarsanız, ona bir takipçi veya daha kötüsü gibi görüneceksiniz.

Başka birini bulun. Başka birini bulamazsanız, diğer cinsiyetten insanlarla uğraşma deneyiminiz olmayacak ve hoşunuza gidecek birini bulmanız daha da zor olacaktır.


cevap 8:

Senin gibi birini yaratamazsın. Yapabileceğiniz tek şey, olabileceğinizin en iyisi olmaya odaklanmaktır. Notlarınıza odaklanın, onları olabildiğince geliştirin. Yeni bir hobi edinin ve ona gerçek düşünce ve enerji katın. Dans etmeyi öneririm çünkü gerçekten dans edebilen bir erkek neredeyse hiçbir zaman kadınların ilgisinden mahrum kalmaz.

bir kulübe katıl, yeni arkadaşlar edin. Enerjinizi hayata geçirin. Rüyalarınızdaki kız fark edebilir veya etmeyebilir. Ama yapmasa bile, garanti ederim ki diğer bazı kızlar yapacak.


cevap 9:

Size fırçaladıysa, onu rahat bırakın ve başka birini bulun.

Fırçayı size vermediyse, kahve içmek isteyip istemediğini sorun.