liquipel sıvı cam ekran koruyucu nasıl uygulanır


cevap 1:

Telefonu bir Apple mağazasına getirin ve garantörünüzün işi sizin için yapmasına izin verin. Garanti kapsamı dışındaysanız, sizin için üzerinde çalışmasına izin vermek için bir Apple mağazasına da götürmelisiniz. Kefilinizi geçersiz kılacağı için bunu kendiniz düzeltmeye çalışmayın. Telefonu özel araçlar olmadan onarmaya çalışarak, işleri daha da kötüleştirebilir ve düzeltmeleri için daha zor hale getirebilirsiniz.

Kısacası, bir iPhone satın alacak paranız varsa, o zaman Apple'ın sizin için düzeltmesini sağlayacak paraya sahip olmalısınız. Apple ürünlerini satın alırken ve kullanırken, aynı zamanda Apple ile birlikte gelen "Apple yaşam tarzı" nı da satın aldığınız için ucuza gitmiyorsunuz.


cevap 2:

Yöntem 1

  1. Ekran koruyucuyu her köşeden kaldırmaya çalışarak başlayın. ...
  2. Yukarı çıkmaya başladığında, sadece köşeden çekmeyi bırakın ve sıyrılmaya başladığında koruyucu boyunca ilerleyin. ...
  3. Yavaşça ve eşit şekilde çekin; aksi takdirde, temizlemek için temperli cam parçalardan oluşan bir yapboz bulmacanız olur.

cevap 3:

A2A Kaylee için teşekkürler :) Tırnağınızı bir köşenin altına sokmanız gerekebilir, ancak kolayca kaldırması gerekir. Ne yaparsanız yapın, koruyucuyu çıkarmaya çalışırken herhangi bir alet veya keskin aletler (tornavida, bıçak vb.) KULLANMAYIN, çünkü gerçek ekranı çizebilirsiniz.