tutkal ile saç uzatma nasıl uygulanır


cevap 1:

İşte Saç Ekleme kullanmak isteyen milyonlarca insan ama akıllarında akla gelen birçok soru var. En önemli sorulardan biri ürünün güvenilirliğiyle ilgilidir. Uluslararası pazarda dört ana Saç Uzatma türü vardır - Klipsli Saç Uzantıları, Mikro Bağlantı / Mikro Boncuklu Saç Uzantıları, Bantlı Saç Uzantıları ve Önceden Bağlanmış Saç Uzantıları. Herkes sonuncusu olan bu ürünlerin geçerliliğini bilmek istiyor. Bu yüzden, tüm saç uzatma türlerinin geçerliliği hakkında kısa bir bilgi veriyoruz.

Klipsli Saç Eklemeleri - En popüler saç uzatma türlerinden biridir çünkü bunların uygulanması kolaydır. Klipslerin evde uygulanması genellikle 5 - 15 dakika sürer. Ne kadar süre dayanacaklarını tartışırsak, o zaman kullanım ve bakıma bağlıdır. Uygun bakım ve düzenli kullanımla klipsleri 3 - 6 ay arasında, bir yıla kadar ve hatta daha uzun süre kullanabiliriz.

Mikro Bağlantı / Mikro Boncuk Saç Uzantıları - Kurulumda tutkal veya ısı kullanmaya gerek olmadığı için uzatma türleri de zararsız saç uzantılarıdır. Saç uzatma türü herhangi bir zararlı kimyasal içermez. Mikro bağlantılı saç uzatmaları yarı kalıcı kabul edilir ve genellikle 4 aya kadar dayanır. ayrıca uygun bakıma ihtiyaçları vardır.

Bantlı Saç Uzantıları - Bantlı saç uzantıları, yarı kalıcı düşük kaliteli uzantılardır ve bakımı kolaydır ve uygulanması oldukça kolaydır. Genellikle, bunları kaldırıp yeniden uygulamanız gerekmeden önceki son 4-8 hafta. Diğer saçlar gibi, ancak bu, onlara ne kadar iyi baktığınıza bağlıdır.

Önceden Bağlanmış Saç Eklentileri - Bunlar en popüler saç uzatma türleridir. Pre-Bonded uygulaması dört veya daha fazla saat sürebilir ve dört aya kadar dayanır. Doğal bakıma ihtiyaçları var ve 4 aya kadar.

Eğer izlenim önemliyse, görünüşün için endişelenme.

DeeCee, izleniminizi mümkün kılar.

Daha fazlasını bilmek için

Bizi ziyaret et

-

Doğal Saç Klipsli ve Saç Uzantıları Tedarikçisi

Posta:

[email protected]

WhatsApp: + 91-8000838544

Değerli Zamanınız İçin Teşekkür Ederiz