kolonya reddit nasıl uygulanır


cevap 1:

Feromonlar işe yarar. Ama belki de isteyebileceğiniz kesin yanıtı ortaya çıkarmıyor. Geçmişte birkaç saf feromon kullandım - androstenol, androstenon, saf castoreum tentürü. Gerçekten de insanlar tarafından bilinçaltında fark ediliyorlar ve evet, özellikle kadınlar. Benim gözlemim, insanları gergin ve hiper hale getirme eğiliminde olmaları ... insanları tedirgin ediyor, kafalarını karıştırıyor ve sonsuz ve akılsızca konuşmalarını sağlıyorlar. İnsanların aniden düşünce trenlerini kaybetmelerine ve hiçbir açıklaması olmayan bir tür boşluğa girmelerine neden olur. Bir ofiste, diyelim ki, insanlar size gelecek, kişisel alanınızı istila edecek ve özellikle hiçbir şey hakkında size gevezelik edecek ve konuşacaklar ve konuşmayı bırakmak ya da varlığınızdan ayrılmak istemiyorlar gibi görünüyorlar. Bitti. Bence bunun nedeni, bir feromonun kelimenin tam anlamıyla bir meydan okuma ya da provokasyon yaratması, sadece bilinçaltı düzeyde de olsa; İnsanlar sizinle "seçecek bir kemiğe sahip olduklarını" hissederler, ancak onların yaşamı için, bunun ne hakkında olacağını hayal edemezler. Kokunun bilinçaltında ise algılanması ve kaydedilmesi gerektiğini bilecek kadar çok kez başıma geldi. Romantik? Tam olarak değil. Ve bazı insanlar - dişiler - değişmez bir şekilde - kokuyu bilinçli olarak kaydedebilir; bir kadın bana "çiş gibi" koktuğumu söyledi. O bir şehirli ya da bilgili değildi ... ve ona inandım.


cevap 2:

Feromonlu Parfüm, herhangi bir sosyal durumda HER İKİ cinsiyet (kadın ve erkek) için etkilidir. Sorun, aradığınız spesifik reaksiyonu yaratan feromon kombinasyonunu bulmak ve izole etmektir.

İkinci bir randevuya çıkan ve "anlaşmayı imzalamak" isteyen erkekler, ofis toplantı odasında üst düzey bir ticari işlemi kapatmaya çalışan bir kadından tamamen farklı sosyal sinyaller göndermek istiyor.

Bir feromon çözümü ararken anlamanız gerekir…

 • Belirli uyaranlar, belirli duygusal, psikolojik ve cinsel tepkiler yaratır ...
 • Her şeye uyan tek tip feromonlar (her şeyi tek bir şişede karıştıran tür) işe yaramaz ...
 • Feromon “aşırı doz” veya aşırı yüklenmesi aslında mümkündür ve feromon kullanıcılarında sıktır ...
 • Ve aslında insanlarda yarattığınız tepkiyi özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde eşleştirebilirsiniz.

Feromonların neden bütün gün çalıştığının arkasındaki bilim hakkında konuşabiliriz, ancak farklı feromon çözümlerinin ve formülasyonlarının amacını anlamadıkça, aslında yanlış aletlerle karmaşık beyin ameliyatı yapmaya çalışıyorsunuz.

Feromonların sadece bazen bazılarında çalışıp bazılarında çalışmamasının bir nedeni var. Bunun nedeni, feromon dünyasında çok az evrensel çözüm bulunması ve yanlış kombinasyonda feromonların aslında aşırı yüklenmiş bir duygusal tepkiden kaynaklanan olumsuz tepkilere neden olabilmesidir.

 • Erkekleri veya Kadınları Çekin *
 • Daha Fazla Seks Yap *
 • Sadece Gece İçin Birini Bul *
 • Kayıp Tutkuyu Yeniden Ateşleyin *
 • Daha Fazla İş Fırsatı Kapat *
 • İlk Tarih Başarıya Ulaşın *
 • Kendini "Alfa Erkek" Yap *
 • Her Erkeğin İstediği Kadın Ol *
 • Eski Kız Arkadaşınızı Geri Alın *
 • İş Yerinde Bir Promosyonu Keşfedin *
 • Daha Fazla Dikkat Çekin *
 • Duygusal Tepkiyi Kontrol Edersiniz!

Kabul etseniz de etmeseniz de, millet işe yarar.


cevap 3:

Feromon kullanarak fark edeceğiniz değişiklik hakkında hiçbir fikriniz yok.

Onları ilk kullandığımda bir tanrı gibi hissettim. Kadınlar her yerde olacak.

Sana bir hikaye anlatayım:

Bilgisayar bilimi öğrencisiyim, yani genel olarak insanlarla veya kadınlarla çok fazla etkileşime giremiyorum.

Duruşum kötü ve vücuduma gerektiği gibi bakmıyorum. 23 yaşıma kadar bakireydim.

Gerçekten iç karartıcıydı, bu yüzden bir pikap sanatçısı olmak ve birçok farklı tuhaf şey gibi farklı şeyleri denemeye çalıştım.

Denediğim tuhaf şeylerden biri erkekler için feromonlardı. Sonuçlardan kesinlikle etkilendim. Hayatımda ilk kez seks yaptım!

Gerçek olamayacak kadar güzel görünüyor, ama benimle tanışmak için insanlara soru sormam bile gerekmedi. Bana doğru geliyorlardı ve etkileşime giriyorlardı.

Bu güne kadar bulduğum en çılgın sır ve çok sayıda feromon parfümü sipariş ettim.

Açık fikirli insanlar hayatta her zaman kazanır. Bunu hatırla.

Evet işe yarıyorlar, erkekler için feromonlar ve kadınlar için feromonlar var. Ben kendi adıma konuşacağım bir adamım.

Bununla birlikte, iyi ve güvenilir bir feromon kaynağı seçmek inanılmaz derecede önemlidir.

Alfa erkekler ve onların doğal feromon seviyeleri üzerine yakın zamanda yapılan bir çalışmayı okuduktan sonra feromon parfümü denemeye karar verdim.

Farklı feromon türlerini denemek için biraz zaman aldım ve çoğunda başarılı olamadım.

Ama kullanarak harika sonuçlar elde ettim

Feromonlar - Güzellik Çeker

İşte olanlar:

 • Kadınlar bana eskisinden çok daha fazla saygı duymaya başladı
 • Erkekler benden biraz korkmuştu ama yine de çok daha arkadaş canlısı olduklarını fark ettim ve bir şekilde bana eskisinden çok farklı sorular sordular.
 • Bir kadından 5 metre mesafeye geldiğimde hemen gülümsemeye başlıyor
 • Seviştim

Bunu yapmadan önce, yüksek seviyede feromonlara sahip olan erkeklerin, yaşamayanlara kıyasla doğal olarak başarılı olacaklarına dair birçok çalışma buldum.

Feromon kullanmak, yaşamın gizli içeriğine sahip olmak gibidir ve onların üzerine yemin ederim.

Gerçek şu ki, feromonlar gibi pek çok iyi şey sahte feromonlar yüzünden küçümseniyor ve birdenbire herkesin feromon kullanmaya başlaması durumunda toplumda ne olacağını hayal etmesi gerçeği mi?

Eğer çok dışa dönük olmayan ve hayatında bir değişikliğe ihtiyaç duyan bir adamsan, en azından onları denemektense!

Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok, ancak sevişme şansınız çok artacaktır.

Kadınsan dikkatli ol, etrafındaki her tür sürüngeni kendine çekebilirsin!

Sahte feromonlara karşı son derece dikkatli olun!

Feromonlarla ilgili yeni araştırmalar geldi ve oldukça umut verici görünüyor:

Feromonlar ve kadınların ruh hali ve cinselliği üzerindeki etkileri

Yakın zamana kadar bilim adamları, insan türünde feromonların neslinin tükendiğini düşündüler, ancak yeni araştırmalar gerçekten var olduklarını kanıtladı.

Feromon kullanırken çok fazla kullanmamaya çalışın. Bir gün için 1-2 küçük sprey yeterli olmalıdır.

İyi şanslar, umarım sorunuzu cevaplamışımdır.


cevap 4:

Erkekler ve kadınlar için seyreltilmemiş 2 feromon sattım. Ben de onları 5 farklı parfümle sattım. Bu 1990'larda bir web sitesinde idi. Onları sattığım herkes bana olumlu sonuçları e-posta ile gönderdi. Bir kokuları vardı ... Belki de içimizdeki hayvandır. Bir insanı koklayan vahşi kadın veya erkek ve çiftleşmek istemek ve daha fazlasını istemek içgüdüseldir.

Hepimiz bir şeker hapı ve sadece önerilere dayanarak şeker hapı ile gerçekten olumlu sonuçlar aldıkları kontrollü gruplar üzerinde yapılan çalışmaların farkındayız. Önerinin gücünü biliyoruz. Kontrol grubundaki hiç kimse şeker hapının kime ait olduğunu ve test ettikleri gerçek ilacı kimin aldığını bilmiyordu. Sağ?

Misk kedisi, kunduz kasası, geyik misk ve diğerlerinin yüzyıllardır erkeklerde iktidarsızlık, kadınlar için hormon düzenlemesi ve daha fazlası için kullanıldığını da biliyoruz. Belgeleri okuyun! Gerçek misk kedisi, gerçek kunduz kasası, gerçek geyik misk ve gerçek amberlerden oluşturulmuş bir Kutsal İksirler Koleksiyonu yarattım. İnsanlar yanlarında doğal parfümler giyerek hayatlarında aldıkları olumlu tepkileri bana e-posta ile gönderiyorlar. Erkekler ve kadınlar .. her yaştan ve çevreden. Piyasadaki ticari kokular sentetik misk, misk vb. Kullanır. Kendiniz karar verin. Önerdiğim şey, farklı olanları satın almak ve sizin için işe yarayıp yaramadığını görmek. Herkes farklıdır.


cevap 5:

Feromon parfümü gerçekten işe yarıyor mu yoksa sadece bir pazarlama hilesi mi? Hile. Çalıştıklarına dair gerçek bir kanıt yok. Bu şey işe yarasaydı, düzinelerce ilaç şirketi her yerde olurdu - ne kadar para kazanacaklarını bir düşünün!

Açıkçası kokular insanları etkiliyor. İyi kokular - örneğin parfüm - ve kötü kokular - örneğin vücut kokusu, ağız kokusu. Çevremizdeki insanların nasıl koktuğunu fark ederiz. Muhakememizi ve davranışımızı etkiler.

Ama bildiğimiz kadarıyla çevremizdeki insanların akıl yürütme yeteneklerini alt edecek hiçbir "sihirli" kimyasal yok. Feromon yok.

Feromon - Wikipedia
Feromonların işleyiş mekanizmaları konusunda tartışmalar olsa da, feromonların insanları etkilediğine dair kanıtlar vardır. [53] Bu kanıta rağmen, insanların işlevsel feromonlara sahip olduğu kesin olarak gösterilmemiştir. Bazı feromonların insanlar üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğunu öne süren bu deneyler, herhangi bir etkisinin olmadığını belirten başkaları tarafından karşılanmaktadır. [38]
Bazı vücut spreyi reklamcıları, ürünlerinin afrodizyak görevi gören insan cinsel feromonları içerdiğini iddia ediyor. Bu iddialara rağmen, hakemli bir çalışmada insan davranışını doğrudan etkileyen hiçbir feromonal maddenin gösterilmemiştir. [38]

cevap 6:

Ben çok başarılı bir kadınım, ancak hayatım boyunca yaşadığım sorunlardan biri erkekleri cezbetmek.

İşleri halletmeyi ve yönetimi ele almayı seven bir kadın olduğum için, bir erkeğin beni sevmesini sağlamak benim için çok zordu.

Erkeklerle neden başarılı olamadığımı okurken yanlışlıkla kadınlar için feromonlarla karşılaştım.

Biraz satın almaya karar verdim

Feromonlar - Güzellik Çeker

ve bir şans ver.

Olan aşk hayatımda tam bir değişiklikti. Yol boyunca daha fazla dikkat ve bazı sürüngenler gördüm.

Onu sadece gerçekten sevdiğim bir adamla tanışmak üzereyken kullanırım, yoksa etrafımda tonlarca ürkütücü olur. Yapay feromon gibi bir şeyin bu kadar iyi çalışabileceğine inanmak zor.

Erkekler için feromonları kadınlar için feromonları karıştırmadığınızdan emin olun! Onlar iki farklı şey!


cevap 7:

Feromonlar Gerçekten Çalışıyor mu?

Cevap Evet! Feromonlar, çoğu canlı tarafından aynı türün diğer üyelerini çekmek ve sosyal bağlar oluşturmak için üretilen doğal hormonlardır. İnsanlarda feromonlar biraz daha karmaşıktır, ancak araştırmalar, androstenon, androstadienon, androstenol, estratetraenol ve daha fazlası gibi belirli feromon moleküllerinin aslında ruh halinizi, güveninizi, çekiciliğinizi, yaklaşılabilirliğinizi ve otoritenizi etkileyebileceğini göstermiştir.

Feromon kullanmak, özellikle cinsel partnerleri çekmek söz konusu olduğunda, günlük yaşamınızda büyük bir etkiye sahip olabilir. Zaten uzun vadeli bir ilişki içinde olsanız ve tutkunuzu yeniden canlandırmanız, yeni birini aramanız veya sadece özgüveninizde güzel bir artış arıyorsanız, feromon parfümleri ve kolonyalar size yardımcı olabilir!


cevap 8:

Feromonlar gerçekten etkilidir .. Eğer “gerçek aşk” feromonunu kullanırsanız, bu ürünün ne kadar büyülü ve güçlü olduğunu anlayın. kızlar senden gerçekten hoşlanıyor. Ve bu çekim zihinsel olarak fiziksel değil. Çünkü bu aşk feromonu. Seks feromonu değil. İnan bana. Bu doğru. Kişisel deneyimlerimi paylaşıyorum. Seks feromonu arıyorsanız, diğer ürünleri kullanmanız gerekir. Ama "gerçek aşk" ürünü gerçekten büyülü. EBay'den satın almayın. Lütfen mağaza ipuçlarından satın alın. Ancak son zamanlarda alışveriş tutkunları bu ürünü durdurdu. Bekleyin veya diğer web sitelerini deneyin. Ama eBay değil!


cevap 9:

Kadınların erkekleri cezbettiği ve cinsel reseptörlerine hitap ettiği kanıtlanan feromonlar çalışır.

Öncelikle hayattaki her şey hakkında sağlıklı bir şüpheci olduğumu söylememe izin verin. İnternette okuduğum her şeye inanmıyorum. Bununla birlikte, feromonları en çok satanlar listesinde buldum ve ilgimi çekti.

Çok fazla feromon gücü. Bir keresinde bileklerime, kulaklarımın arkasına ve boynumun arkasına nabız noktalarımı koydum. Erkeklerden daha fazla bakış ve onlardan övgü aldım. Tamamen fiyata değer.


cevap 10:

Kesinlikle bir pazarlama hilesi değil.

Psikolog profesörü olarak şahsen feromon parfümlerini denedim ve her ikisini de test ettik, erkekler için feromonlar ve kadınlar için feromonlar.

Feromonların iş başında olduğunu görmek büyüleyiciydi.

Sadece sahte feromonlar almadığınızdan emin olun.

Çalışma için sertifikalı bir web sitesinden feromon satın aldık:

Feromonlar - Güzellik Çeker