kanserli bir adamdan nasıl özür dileyebilirim


cevap 1:

Bir ilişkinin yürümesi gerekiyorsa, bunu nasıl yaparsa yapsın. Astroloji ya da benzeri şeyler insanların bir arada olması ya da uzaklaşması için bir sebep olamaz.

Evet, bazı insanlar burçlarından güçlü bir şekilde etkileniyor olabilir ve sadece uyumluluğunuzu öğrenmek ve onu daha etkili hale getirmek için çalışmak istiyorsanız, cezası olabilir.

Ben bir Leo kızıyım ve hayat arkadaşım bir kanser hastası ve uzun zamandır birlikteyiz ve hala iyiyiz! Fark ettiğim bazı uyumluluk sorunları şunlardır:

  1. Leo'nun bu ego sorunu var. Hatalıysanız özür diler, yanılıyorsak özür dilersiniz! : P Hatalarımızı bilmediğimizden değil ama toplum içinde aşağılanmaktan şiddetle korkuyoruz ve bu nedenle özür dilemek bizim için en zor şeydir.
  2. Bazen kanserlerin verdiği abartılı tepkilerden rahatsız oluyorum. Demek istediğim, duygusal ve şefkatli olmak güzel ama biz Aslanlar güçlü olmayı severiz, bu yüzden bir sınıra kadar empati kurarız ve sonrasında sizi tutmamız çok zor olur.
  3. Leo'lar aynı zamanda oldukça hırslı ve tembeldir. Yani, ya çalışıyoruz ya da uyuyoruz ... Eldeki yengeçler bu şefkatli tarafa sahipler ve aileleri ya da sevdikleriyle birlikte olduklarında en mutlular. Çoğu zaman onu umursamadığımdan şikayet ediyor ve her seferinde bunu açıklığa kavuşturmak zorundayım ki çok önemsiyor olsam da bütün gün insanları dürtmekle pek ilgilenmiyorum. Sonuç- Alana ihtiyacımız var!
  4. Bizim için hepsi ya da hiçbiri. Ya seni hepimizle seviyoruz ya da sevmiyoruz. Arasında yok. Bu yüzden Leo'yu yalnızca% 110'unu verebildiğin zaman seç çünkü daha azını almıyoruz.
  5. Bağımsızız. Leo'yu hediyelerle övebileceğinizi ve kazanabileceğinizi düşünüyorsanız. Yanlış yapıyorsun. Bizim için gösterdiğiniz çabaları takdir ediyoruz! :)

Umarım bu, önemli olanı anlamanıza yardımcı olur! Herşey gönlünce olsun ;)


cevap 2:

Kesinlikle herhangi bir ilişki işe yarayabilir. Ancak Yengeç ve Aslan, diğerinin belirli özellikleriyle çelişen veya uyum içinde olmayan belirli özelliklere sahiptir. Aslan bir ateş burcudur ve Yengeç bir su burcudur. Geleneksel olarak bu 2 element birbiriyle iyi karışmaz.

Ateş burcu: ateşli, eylem, tutku, enerji, güç, inisiyatif kullananlar, tutkulu, ateşli, gayretli, ateşli, şiddetli, yoğun, şiddetli

Ayrıca öfkeli, kuvvetli, sabırsız, gösterişçi olabilirler.

Su burcu duygusal, sezgisel, duyarlı, besleyici, duyarlı ve ruh hallerine duyarlıdır

Ayrıca karamsar, kendine düşkün, aşırı hassas, kararsız veya güvenilmez olabilirler.

Bunların hiçbiri, insanların bir şeyleri çalıştırmayı öğrenemeyeceği ve karakterlerini geliştirerek doğal olarak uyum içinde olmayan şeylerle uyum sağlayamayacağı anlamına gelmez.


cevap 3:

Ay ve Güneş doğal ortaklardır. Kanser, hayatınızdaki gölgeleri kovalamayı kendisine görev edinir. Leo gölgeler yaratır. Bu, şanslı Leo'yu çok daha büyük, daha sağlıklı, daha zengin ve daha mutlu kılar. Leo çocukları sever, Yengeç de sever. Yine de kanser zayıf değil, onu suyun kralı yapan (en çok uyum sağlayan unsur), başkaları sorun çıkarmaya çalıştığını düşünürken ona çok sevdiği hareket özgürlüğünü sunuyor. Fikir ve hatta eylem farklılıklarıyla yaşayabilmeli. Erkekler Yengeç buradalarındalar Ruhla ilgili endişeleri Leo'nun en sevdiği tanım olan “Tam Açık” tır. Aslan, sonsuz sevginin, doğruluğun ve istikrarın işaretidir. Herkes Leo'nun sunduğu istikrar, övgü ve aydınlanma istiyor.


cevap 4:

Ben bir Aslan kadınıyım ve kanser adamıyla evliyim. 16 yıldır beraberiz, liseden beri 7 evliyiz ve 4 güzel çocuğumuz var. Yıllar boyunca birçok iniş ve çıkışımız oldu ama yine de birbirimizi seviyoruz, bu yüzden bunun bir anlamı olmalı.


cevap 5:

belirgin farklılıkları vardır, Yengeç erkeği ve Aslan kadını birbiriyle uyumludur, çünkü farklılıkları ilişkinin iyi işlemesini sağlayacak şekilde birbirini tamamlar. Asil dişi aslan ve sabırlı yengeç, her iki ihtiyaçları da karşılandığı sürece, ham tutku sıkıntısı olmaksızın gerçekten tatmin edici bir ilişki kurabilir.


cevap 6:

Ortaklarımın ebeveynleri aynıydı, ama o daha çok Aslan gibi davrandı ve o da Yengeçti, ama aralarında harika bir destek ilişkisi vardı, yine de yükselen burcunuza, ay burcunuza ve hangi evlerde hangi gezegenlerin olduğuna bağlı.

Ve ikinizin de ne kadar bagaj taşıdığınızı.


cevap 7:

Lütfen kendinize bir iyilik yapın ve astrolojiyi unutun. Astroloji sadece ezoterik bir saçmalık ve para kazanma şemasıdır. Tekrar tekrar kanıtlandı.