chegg ile ilgili sorular nasıl cevaplanır


cevap 1:

İlgilendiğiniz konu testini geçmelisiniz. Sonra, chegg tarafından sağlanan başka bir kurallar ve yönetmelikler testi. Nişan mektubunuzu aldıktan sonra oturum açarak cevaplayabilirsiniz.

http://www.chegg.com/my/expertqa

Orada kontrol panelinizde sorular bulacak ve kendinizden emin olduğunuz soruları yanıtlayacaksınız. Doğru cevaplar size% 100 CF puanı verecektir. Yanlış cevaplar veya diğer okunaksız cevap biçimleri, cevabınızın güvenilirliğine göre 1-5 arasında derecelendirildiği için puanınızı etkileyebilir. Yalnızca bir derecelendirmenin üzerindeki yanıtlar için ödeme alırsınız 3. Puan, COMIS puanı ile bir öğrencinin yanıtınızı beğenmesi veya beğenmemesi birleştirilerek verilir. Sadece kuralları takip edin ve% 100 bir puan bekleyebilir ve puanlarınızı artırabilirsiniz.


cevap 2:

Önce kayıt olmanız gerekiyor. Ardından 15–20 dakikalık çevrimiçi bir sınav olacak. Bundan sonra, başvurduğunuz konunun uzmanı olarak seçileceksiniz. Bundan sonra size bir kullanıcı adı ve şifre verilecek ve portalınızda soruları görebilirsiniz. Her soru için cevaplamak için 2 saatiniz olacak. Ayrıca resimleri kullanabilir veya yazabilirsiniz. Ardından bir ay sonra yanıtlarınız uzmanlar tarafından incelenir ve notlanır.


cevap 3:

Chegg çözüm uzmanı olmanız gerekiyor ve bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz:

Soru-Cevap Uzmanları | Chegg Blog

Carrie Jones bundan daha fazla bahsedebilir mi?


cevap 4:

Belirli bir süre boyunca kullanıcılara tahsis edilmiş soruların listesini görebilirsiniz. Bu soru listesi, kayıt sırasında seçtiğiniz uzmanlığa bağlı olarak gelir.

Soruları yanıtlamaya başladığınızda, fiyatı doğru yanıt başına 100R'den başlayan ve 500r'ye kadar çıkan her doğru yanıt için para kazanacaksınız ...

Şerefe


cevap 5:
Chegg.com

puan sistemini kapattı. Şimdi sadece konu uzmanlarının öğrencilere cevap vermesine izin veriyorlar. Bu nedenle, chegg'den para kazanmak istiyorsanız, önce konu uzmanına başvurmalısınız.

Chegg.com


cevap 6:

Merhaba, puan değiştirildi, u öğretmen olarak kayıt ol ve kazanç sağlama. tipik olarak her subjecin soru başına 100 rs oranı vardır ve sitelerde 18:00 ile 06:00 arasında görünür, 1000 soruyu% 90 doğrulukla yanıtladıysanız 900 ** 100 = 90000 -tds maaşınız olur.