baldi'nin imkansız sorusuna nasıl cevap verilir


cevap 1:

Oyunu normal bir şekilde tamamlamak istiyorsanız, üçüncü soru çözülemez. Ancak, bir şeyin olmasına neden olacak iki sayı vardır. "31718" sayısını yazarak, sizi oyunun oluşturulması sırasında kullanılan test odasına ışınlayan "Burası Her Şeyin Başladığı Yer" olarak bilinen sırrın kilidini açacaksınız. Ancak, bu odadan çıkış olmadığı için mevcut oyununuza devam edemezsiniz. İkinci gizli numara, size "Bunları Tavana Yapışmak İçin Kullanın!" Sırrını veren "53045009" dur. Bu, HUD'lar dışında her şeyin alt üst olmasına neden olur.


cevap 2:

Soru cevaplanması imkansız hale getirildi. Oyunun asıl amacı baldi tarafından kovalanırken defterleri toplamaktır. Bu nedenle baldi'nin temellerindeki 3. soru cevaplanması imkansız hale getirilmiştir. 3. soruya cevap verebilirseniz, baldi sizi kovalamaz ve bu da oyunun amacını bozar.


cevap 3:

Cansız. Oyuna devam edebilmeniz için koymak mümkündü. 3. sorunun normal olduğu bir mod oynadım. Ancak Baldi dışındaki tüm NPC'ler kayıptı. Ve Kafeterya çıkışı erişilemezdi. Yani, oyunu bitirebilmeniz için yapıldığını varsayıyorum.


cevap 4:

3. sorunun cevabı yok, bu yüzden rastgele bir harf yazarak bir köşede KALIN, sonra cetveli bekleyin ve artık burada cetveli yapamayacağınız yere kadar bekleyin, o zaman gitmeye hazırsınız😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌 😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌🤨🤨🤨😌😌🤤🤤🤤🤤


cevap 5:

HAYIR


cevap 6:

5


cevap 7:

1