evini nasıl yağlayabilirsin


cevap 1:

Evinizi meshetmeyi sordunuz, dindar biri misiniz? Evet diyeceğim çünkü soruyu sordun.

Ağartma yağı, saflaşana kadar 6 gün boyunca defalarca süzülen yağdır. Gerekli olmasa da bazen farklı nedenlerle koku eklenir. İlk şey, Tanrı'ya dua ederek ve O'ndan, size karşı günah işleyenleri affederken, günahlarınızdan sizi affetmesini dileyerek günahınızdan arındırmalısınız, başka bir deyişle, hiç kimseye karşı kötü hisler beslememelisiniz.

Şimdi evin kutsaması, ön kapının dış tarafında, parmağınızı yağla hafifçe ıslatın, kapı çerçevesine her iki tarafa ve üstüne dokunun ve Tanrı'dan bu evi kutsamasını isteyin. Şimdi tüm dış kapılara gidin ve aynı şeyi yapın. Artık her odayı aynı şekilde içerideki odaları da kutsayabilirsiniz. Tanrı'nın İsrailoğullarına Mısır'dayken Fısıh Bayramı'nda evlerini kutsamalarını nasıl söylediğini hatırlayın, ne kana ne de çok fazla petrole ihtiyacınız var. Evi Tanrı'ya adayın, çünkü bu O'nundur ve içinde yaşamanızı sağladığı için O'na şükredin. Bu Kutsal bir Lütuftur ve Tanrı alay edilmekten hoşlanmadığı için hafife alınmamalıdır. Artık her şey inancınıza bağlı.

Cemaatimde bir Yaşlıyım ve ondan önce bile Shofar'ı evimde üfler, Tanrı'ya Şan ve Övgü verir ve bunun için O'na teşekkür ederdim. Tanrı'nın bana sağladığı en az ayda bir kez ve genellikle aile ve / veya arkadaşların bir araya gelmesinden sonra evi Tanrı'ya yeniden adayarak evime vaftiz ediyorum. Bizi ziyaret edin

http://myamc.org

Önceki öğretilerimizi ziyaret edebilir ve listelenen zamanlarda Canlı Yayın üzerinden bizi takip edebilirsiniz. Biz büyük bir Cemaat değiliz, bu yüzden kendinizi başka bir numara gibi hissetmeyin.


cevap 2:

Tüm evinizi mumlarla kutsayabilirsiniz, her odaya girebilir, kirletebilir ve önceki sakinler tarafından orada bırakılan negatif enerjilerden arındırabilirsiniz. SAGE LIT, VARSA NEGATİF ENERJİYİ TEMİZLEYECEKTİR.

İçeri girdiğinizde, Söyle, bu odayı ve evi, Toprak, Rüzgar, Ateş ve Suyun gücüyle temizleyip kutsuyorum .. tüm unsurları ayrı ayrı ya da birlikte kullanın. Ateş, Işık olduğu için temizleyicidir ve hızla hareket edebilir. Bu nedenle, güzel ve yavaş bir yanık için Adaçayı yakarsınız ve aynı zamanda kokarsınız.

2001'de bir bungalov kiraladım. Anahtarlar bana teslim edildikten sonra, enerjisini hissetmek için oturma odasında oturmak istedim. Her odaya girdim, böylece gençlerin yanına taşındığımda evin benim için nasıl olacağını anlayabilecektim.

Kendimi rahat hissettiğimde ve içindeki enerjiyi hissettiğimde çok memnun oldum.

Benim için 4 yıl çok mutlu geçti. Vitray pencereleri, şöminesi olan büyük küçük bir ev .. evimde olmasını istediğim her şey vardı. Parke döşeme, soğuk kış gecelerinde kükreyen bir ateş, meşe süs .. benim için çok güzel.