kız arkadaşını nasıl kızdırırsın


cevap 1:
 1. Onu tamamen görmezden gelerek oda arkadaşıyla flört et, gerçekten cazibesine kapıl. Özellikle de onu ilk buluşmada dışarı çıkarmak için oradaysan. Ona kaba olmamı istemedin, değil mi? Çok kibar olduğunu düşündüm ve onu gücendirmek istemedim. "
 2. Adı geçen ilk buluşmada ailesinin tıbbi geçmişi hakkında araştırma soruları sorun.
 3. Onun dünya görüşünün felsefi temellerini, aptallardan gelen basit saçmalıklar olarak görmezden gelin. Örneğin: eğer ateistse, ona 'sadece inkar içinde yaşadığını çünkü bilinçaltının derinliklerinde Tanrı'nın gazabından korktuğunu' söyleyin: Eğer dindarsa, ona şunu söyleyin: "Sadece bir ahmak görünmez bir güce güvenir ya da bilim kurgu ya da fantezi filmlerinden bonus puanlar için) diğer ruhani fikirler) ona sınırlı zekasının onu götürmeyeceği yerlere rehberlik etmek. "
 4. Kürtaj konusunda ne hissettiğini sor, çünkü yanında prezervatifin yok. Önce seks konusuna değinildi. (Bundan rahatsızsanız kürtaj yerine oral seks hakkında bilgi alın).
 5. Oda arkadaşıyla üçlü seks yapma olasılığını sor, evet, hala ilk randevumuzda.
 6. Tarihi kısa kesin (giriş gelmeden önce, ancak sipariş verdikten sonra), "Evliliğinizin önemli olduğunu düşünmüyorum ve ömür boyu sürecek bir bağlanma olasılığı yoksa başka neden biriyle çıkayım ki? Seninle olacağını görmüyorum. "
 7. Faturayı onunla paylaşmayı isteyin, çünkü tarih çok büyük bir felaketti, en azından yarısı onun hatası olmalı.
 8. Yeni bir rekor kırmaya çalışıyor ya da onu arabanızdan çıkarmak için sabırsızlanıyormuş gibi, onu eve götüren bir deli gibi sürün.
 9. Onu bloğunun sonunda, apartman kompleksinin kapısında veya üniversite otobüs durağında bırakmasını önerin (hangisi geçerli ve kaba ise ancak onu açıkça tehlikeye atmıyor).
 10. Onu her gün, tuhaf saatlerde, sarhoş olarak arayın, gerçekten sizin için olduğunu düşündüğünüze yemin edin ve ilk randevunuzda ona bu kadar kötü davrandığınız için affetmek için yalvarın.
 11. Tüm bunlardan sonra ikinci bir buluşmayı kabul ederse .... ondan yüksek değer verdiği bir sosyal görev isteyin (yaşlılar balosu gibi) ve onu ayağa kaldırın.
 12. Bir noktada onunla yatmaya başlarsan, Urban Dictionary'de kulağa hevesli ve belki de iğrenç gelen bazı şeylere bak ve bunları onun üzerinde kullan (fikir edinmek için önceden hazırlan).
 13. Eski bir erkek arkadaşıyla tanışmışsanız, onun hoşuna gittiğini söylediğine yemin edin.
 14. Onunla yatmayı bırakmazsan, bütün erkek arkadaşlarına yukarıdaki 12 numaradan kullanmayı planladığın her şeyi yapmaktan hoşlandığını söyle, sana bunu yapman için yalvardı ve o kadar iğrençsin ki randevuyu sonlandırdın. erken. Gerçekten kimseye söylemek istemedim. Her şeyden gerçekten rahatsız oldum, ama beni kasabada o kadar kötü kandırıyor ki ...... birinin gerçeği bilmesi gerektiğini hissettim. "

100 millik bir yarıçapa (veya dünya çapında birden fazla sosyal ağda aktifse) ve sosyal yaşamınızın sonuna yayılacak birinci sınıf bir pislik olarak itibarınıza hazır olun.

Ya da ...... daha zalimce ve bu süreçte kendi hayatınızı mahvetme olasılığı daha düşük ......

 • Harikaysa ve seninle ilgileniyorsa, ona onun bu şekilde hoşlanmadığını söyle.
 • Arkadaş bölgesi, ama onu çekip gitmeyecek kadar ilgilenmesini sağlayın.
 • Onunla, kulüplerle, restoranlarla, sosyal etkinliklerle, düğünlerle, başka kadınlarla tanışmanızın muhtemel olduğu tüm buluşmalarla her yere gidin.
 • Kenardan izlerken diğer güzel kadınları daha romantik ilişkilerinize çekmek için bu ilişkiyi kullanın.
 • Herhangi bir odadaki en çekici erkek, yanında en güzel kızı olan kişidir.

cevap 2:
 • Ona tepeden tırnağa bir bakış atın, yüzünüzü ezin ve ona "Son zamanlarda ziyafet mi yapıyorsunuz? Kilo almış gibi görünüyorsunuz" diye sorun. Ve ördek!
 • Ona 'üç sihirli kelime' vaatleriyle çıkma teklif edin. Randevuyu bitirdikten sonra bir peçeteye yazın. "Faturayı ödemek".
 • Onu 'arkadaş bölgesi' istiyorsanız bu iyidir. Onunla ara sıra konuşmalarınızda 'kız kardeşimi' bırakmaya devam edin. Onu karşılaştırın. "Oh .... XYZ hakkında kız kardeşim gibi konuşuyorsun".