nasıl kızdırılır lol


cevap 1:

Arkadaşlarım aşağıdaki şeyleri yaptığım için beni her gün sinirlendiriyorlar, bu yüzden liste sonsuza kadar devam edecek ve sadece son zamanlarda beni rahatsız eden bazılarını listeleyebilirim:

1. Büyükanne 4 yaşındaki torunun pantolonunu çıkarıyor ve otobüste yanıma işiyor (koltuğumun yanında bir çöp kutusu var).

2. Restoranda çocuklar olduğu için sigara içmeye devam eden adamlardan şikayet ettim, ama onlar beni 7 yaşındaki biri ona yürüyene ve kibarca "amca, sigarayı bırakabilir misin?"

3. Kantonlu öğrencilerime bu sabah kahvaltı edip etmediklerini sorduğumda "tabii ki" dediler. Onlara nerede olduklarını sorduğumda. "Metroda" dediler.

4. İnsanların neden zaman presleri için yürüyen merdivenin sağında durmadıklarını anlayamıyorum. Japonların bizim için bastığı ayak izlerini İTO YOKATO'da gördüler mi? Tamam, görseler bile umurlarında değil.

5. Bir şirket bana maaş gününü bildirdi ve ben de onlara banka kartı numaramı verdim.

1. Gün, hesabıma hiçbir şey yatırılmadı.

Onları aradım ve dediler ki: "Banka kartı için başvurduğunuz bankanın adı olmadan size parayı paypal (taobao'nun paypal'ı) yoluyla gönderemeyiz."

2. Gün: Bankayı arayarak onlara bankanın adını verdim.

3. Gün: O gün hala para yok. Onları aradım ve dediler ki: "ah, bankayı bulamadık, bu yüzden muhtemelen parayı il bankasına yatırdık?"

(Öğrencim bana çok fazla ödeme yapmak için paypal kullanıyor ve kayıt olduğum asıl bankanın adını kim sorabilir?)

4. Gün: Kimse benimle iletişime geçmeye çalışmadı. Aradım ve dediler ki: "Şimdi seyahat ediyoruz, bu yüzden size nakit ödeme yapamayız." (yani bana 3000 RMB'yi ödeyecek yunnan'da bir banka bile bulamıyorsunuz?)

5. Gün: Müdürleri onunla buluşmamı kalp krizi geçirdiğini iddia ederek iptal ettiğinden, onlara büyükannemin felç geçirdiğini ve paraya HEMEN ihtiyacımız olduğunu söyledim. "

Bir süre sonra cevap verdiler: "Prensibimiz onun paypal hesabını banka kartlarından hiçbiriyle ilişkilendirmedi".

Bu sefer sessiz kaldım ve SAT becerileri veren ve Harvard'a öğrenci gönderen bir öğretmenin Çin'de paypal'ı nasıl kullanacağını bilmediğini bilmiyordum. (Öyleyse neden paypal kullanmamı söyledin).

6. Davranış: Başka bir şirketi aradım, onlara şirket mührü olmadan istediği zaman sözleşmeyi değiştirmenin yasadışı olduğunu söylemeye çalıştım.

İlk başta, moronu selamlamayı düşündüm çünkü kibar, yaşlı bir Çinli kadınım.

O cevap verdi: "Yeryüzünde ne söylemek istiyorsun!"

Sonra tekrar kibar olmaya çalışıyorum, blah blah blah.

Bu dizeyi tekrar tekrarladı.

Tamam, sonra ona aptal sözleşmesini sosyal medyaya ve yerel gazeteye yükleyeceğimi söyledim, eğer sözleşmeyi değiştirerek beni kandırdıkları için özür dilemezlerse ve orijinal nüsha üzerinde yazılanların sadece yarısını bana ödüyorlar.

Tahmin et ne oldu, bu pislik beklediğim gibi çok kibar oldu.

Her neyse, o asshxx'leri düşünmekten çoktan kızdım!

Bu gece üzerinde uyuyayım. Tanrı beni kutsasın ve sonraki hayatta başka bir ülkede beni korusun. Teşekkür ederim!


cevap 2:

Sözlerim rencide etmek için değil, düşmanca olduğunu hissettiğim eylemleri ve sözleri basitçe ifade etmek içindir. Bu noktalar çoğunlukla Çinli Amerikalılarla ilgilidir (ben neyim). Bazı noktalar, söz konusu eylemlere ve sözlere verdiğim yanıtlardır. Sadece Ortaokul ve Lisede duyduğum bazı noktalar; yine de çok alakalılar.

 • Korkunç bir aksanla, "Senin için bit yok!" Ve haysiyetime zarar veren korkunç bir aksan içeren herhangi bir şey. Bazen birlikte gülebilirim. Genellikle beni yanlış yönlendirir. Özellikle seni tanımıyorsam.
 • "Öyleyse ... klişeler doğru mu?" Kasıklarıma bakarken.
 • Yukarıdakilerle ilgili: "Sana 'Küçük Wang' diyebilir miyim? Anladın mı? Asyalısın!"
 • Sadece fiziksel olarak daha küçük, Çinli olmam ve kibar olarak yetiştirilmiş olmam, benden yararlanabileceğiniz, üzerime adım atabileceğiniz ve bana karşı sebepsiz yere hakim olabileceğiniz anlamına gelmez.
 • Evet, piyano çalıyorum. Her Asyalı'nın piyano veya keman çaldığını duymama gerek yok. Hayır, sadece Bach oynamıyorum ya da tamamen mekanik bir şekilde oynamıyorum. Benim de duygularım var. Ben bir insanım
 • Hayır, hepimiz birbirine benzemiyoruz.
 • Lütfen "NE?" Diye bağırmayın. daha cümlesimi bitirmeden bana. İyi İngilizce konuşuyorum ve gerçekten dinlemeye çalışırsan beni anlayacağına eminim (bozuk İngilizce konuşacağımı varsaymak yerine)
 • En korkunç aksanıyla, "Baban sana şaplak attı! Sabit SAT değilsin!" Evet, bazen bu nedenle yenildim. Bir golf sopasıyla kovalandı. Kardeşimin sopayla dövdüğünü gördüm. Doğru ışık verilirse, gülmeyi umursamıyorum; ama beni her gördüğünde bundan bahsetmek zorunda değilsin.
 • Göz kapaklarınızı yana yatırmak ve ayırmak komik değil. Aptal görünüyorsun.
 • Evet, beni ilk seferde doğru duydun. Ben doktor değilim ve bilgisayar bilimi okumuyorum. Gerçekten mi. Ben aslında bir Ordu Subayıyım. Hayır, hayatta başarısız olmadım. Hayır, Asyalı olarak "başarısız" olmadım. Yaptığım şeyden çok gurur duyuyorum. Ben amerikalıyım

Sanırım diğer herkes her şeyin çoğunu ele aldı.


cevap 3:

Çinli Amerikalı olarak, hayatım boyunca beni rahatsız eden birçok sözden bazılarını söyleyebilirim:

 1. "Hey, sen Çinlisin. Bu matematik problemini benim için yap."
 2. "SAT matematik sınavınızda 800 aldınız, değil mi? Bunun nedeni muhtemelen Çinlilerin matematikte doğal olarak iyi olmalarıdır."
 3. "Seninki gibi kaplan bir anneye sahip olmaktan nefret ederim." (Not: Kişi annemle hiç tanışmadı, aslında gerçekten çok iyi olan)
 4. "Muhtemelen senden daha iyi sürüyorum."
 5. "Jackie Chan senin rol modelin falan değil mi?"
 6. "Komünizmi desteklemiyor musunuz?"
 7. "Çin'e gidersem, beni hemen tutuklayacaklar ve komünist bir hapishaneye atacaklar. Bu yüzden Çin'i asla ziyaret etmeyeceğim."
 8. "Çin yemeklerinin tadı neden bok gibi?"
 9. "Ben sadece köftelerin kabuklarını yiyeceğim."
 10. "Tayvanlılar ve Çinliler aynı değil mi?" (Cidden, bunu söyleme.)
 11. Ben: "Evimde dolaşmadan önce ayakkabılarını çıkarabilir misin?" Kişi: "Hayır, sanırım onları devam ettireceğim."
 12. "Haha, aletin küçük! Sanki normal bir iPod'um var ve bir iPod Nano'nuz var." (Bu adam tam bir aptaldı.)
 13. "Çalışanlarınıza Amerikan ürünlerini kopyalamayı bırakmalarını söylemelisiniz. Neden sizler orijinal bir şeyler yapmayı denemiyorsunuz?"
 14. "Bırak bahşişi Jesse hesaplasın. O Çinli."
 15. "Öyleyse arkadaşlarınızdan kaçı ter dükkanı işçisi?"
 16. Ağır, sahte ve acınası bir Çin aksanıyla bir şey söylemek.

Ve vb. Genellikle tek seferlik bir şeyse ve iyi mizah içindeyse, affetme ve unutmaya meyilliyim, özellikle de yakın arkadaşlarımsa. Ama atalarımdan / kültürel geçmişimden dolayı sürekli olarak benimle dalga geçen insanlarla uzun zamandır arkadaşlıklarımdan koptum. Böyle arkadaşlara ihtiyacım yok.


cevap 4:

Söylenecek bazı şeyler:

 • "Bu 5.000 yıllık Çin tarihini nereden aldınız? Çin'in 5000 yıllık bir geçmişi olduğunu söyleyenler yalnızca Çinlilerdir, ancak kimse numarayı nereden aldıklarını göstermiyor? Onu kıçınızdan çıkardınız mı?"
 • "Japonya'nın Çin'i her halükarda istila etmesinin önemi nedir? Bırakın geçmişler geçmişte kalsın ..."
 • "Çin halkının duygularını inciten insanlar ne demek? Hadi, sen büyük bir ülkesin, alabilirsin!"
 • "Çinlilerin Japonlardan nefret ettiğini söylüyorsunuz, ancak ben Tayvan'dayken tüm Tayvanlılar her şeyi Japonları seviyorlar. Yemekleri, müziği ve TV şovlarını seviyorlar. Aslına bakarsanız, tanıştığım tüm Tayvanlılar Japonya'yı onlardan çok daha fazla seviyor Çin gibi. "
 • "Çinliler neden silah sahibi olamıyor? ABD'de herkesin silahı var ve hiçbir sorun yok."
 • "Ne, Çin ve ABD Kore savaşında savaştı? Bir düşünün, belki büyükbabam büyükbabanızı vurdu. Hey, ama şu anda arkadaşız?"
 • "Ne zaman Çin yemeği yersem, pilavıma soya sosu dökmeyi seviyorum. Biraz ister misin?"
 • "Çinliler neden her şeyi icat etti ama onunla hiçbir şey yapmadı? Siz neyle uğraşıyordunuz?"
 • "Biliyorsunuz, ABD'deki Çinlilere bakıyorum ve ABD'de Çin'dekinden çok daha mutlu görünüyorlar. Bir Amerikalı olarak kendimi iyi hissettiriyor."

cevap 5:
 • Kavşaktan geçmeye çalışırken caddeyi geçerken.
 • Yaya geçidinde durup, ışığın sizin için yeşil olduğunu ve bir yaya olarak geçiş hakkına sahip olduğunuzu belirtmek için size korna çaldığında.
 • Dustin Hoffman'ın "Burada yürüdüğümü görmüyor musun?" Midnight Cowboy'dan taksi şoförlerinin sizi ezmeye çalıştığı sahne. Ya Pekin taksi şoförleri filmin hayranı değiller ya da benim Hoffman taklidimi çok ikna edici bulmuyorlar.

 • Küçük bir bürokratla karşılaştığınızda, tekrar tekrar uygulamaya çalıştıkları kuralların altında yatan mantığı açıklamalarını isteyin. Mümkün olduğunca uzun süre "Ama bu, işleri yapmanın en etkili yolu nasıl olur?" Gibi şeyler söyleyerek harcayın.
 • Sizinle İngilizce pratiği yapmaya çalışan insanlarla Çince konuşmakta ısrar etmek. Israr ederlerse, kibarca açıklayın, Çinceniz daha iyi olduğu için Çince'ye devam etmelisiniz. Bu özellikle doğru değilse işe yarar.
 • Çinli patronunuz herhangi bir konuda yanılıyorsa, onu mümkün olduğunca çok sayıda iş arkadaşınızın önünde olabildiğince yüksek sesle düzeltin.
 • Bir iş toplantısı sırasında telefonlarına cevap vermemelerini istemek. Sizi görmezden geldiklerinde ve telefonlarına cevap verdiklerinde, sunumunuzu durdurun ve onları kurallarınıza uymadıkları için herkesin önünde eleştirin.
 • Onlara Çin kültürünün sandıkları kadar karmaşık, ilginç veya benzersiz olmadığını söyleyin. (Bu Amerikalılar için de geçerli).

cevap 6:

Doğrudan ırkçı olmadan Çinli insanları kızdırmanın kesin yolları.

Yöntem 1 :

Tayvan No. 1 deyin

Tayvan'ın Doğu Asya'daki en iyi ülke olduğunu ve Çin'in buna rakip olmadığını söyleyin.

Tayvan'ın gerçek Çin olduğunu ve diğerinin sahte olduğunu söyleyin. ROC'nin Real Original China, PRC'deki P'nin Pathetic ve R'nin ise Retarded anlamına geldiğini söyleyin.

Ayrıca Tayvan hükümetinin tüm anakarayı yönetmesi gerektiğini söyleyin.

Yöntem 2:

Özgür Tibet Deyin

Çin kişisel çıkarları için yasadışı olarak işgal ettiği için Tibet'in bağımsızlığını yeniden kazanmayı hak ettiğini söyleyin.

Dalai Lama'nın, Çinlilerin Tibetlilere yönelik baskısına karşı savaştığı için Nobel Barış ödülünü hak ettiğini söyleyin.

Lhasa'nın diğer ülkelerle diplomatik ilişkileri olması gerektiğini ve ayrıca yabancı elçiliklere ev sahipliği yapması gerektiğini söyleyin.

Yöntem 3:

Imperial Japonya'ya övgü

Japon İmparatorluğu döneminin Altın Çağ olduğunu söyleyin.

Yakusuni Mabedi'ni ziyaret edin. Ayrıca bir selfie çekin ve Weibo'ya veya Bilibili'ye bir video yükleyin.

Ayrıca 731'in favori numaranız olduğunu söyleyin.

Yöntem 4:

Japonya'nın çıkarlarını destekleyin

Japonya'daki bu güzel Senkaku Adaları'nın turistler için mutlaka ziyaret edilmesi gerektiğini söyleyin.

Çin'in sanayileşmesi nedeniyle Japonya'nın kirlendiğini söyleyin.

Japon kültürü ve geleneklerinin Çinlilerden üstün olduğunu söyleyin.

Çin'in GSYİH'sı ne kadar yüksek olursa olsun, Japonya her zaman Çin'den çok daha gelişmiş kalacaktır.

Yöntem 5:

Hindistan'ın çıkarlarını destekleyin

Arunaçal Pradesh'in yalnızca Hindistan'a ait olduğunu ve Güney Tibet diye bir şeyin olmadığını söyleyin.

Aksai Chin'in Hindistan'ın mülkü olduğunu ve Keşmir'in yalnızca Hindistan'a ait olduğunu söyleyin.

Arunaçal Pradeş'teki Tawang Manastırı'nda Hint ve Tibet bayraklarını birlikte sallayarak fotoğraf çekin ve Çin sosyal medyasına yükleyin.

Hint ekonomisinin gelecek yüzyılda Çin ekonomisini yeneceğini ve tartışmasız bir liderlik yapacağını söyleyin.

Diyelim ki Hint tuvaletleri Çinlilerden daha iyi çünkü Hintliler tuvalet kağıtlarını sifonu çekebiliyor, ancak Çinliler tuvalet kağıtları sifonu çekilirse tahliyeyi tıkıyor.

Çin azınlıklarına baskı yaparken Hindistan'ın daha iyi insan haklarına sahip olduğunu söyleyin.

Yöntem 6:

Hong Kong'u destekleyin.

Hong Kong'un İngiltere ile Çin'den daha iyi durumda olduğunu söyleyin.

Hong Kong'un Singapur gibi bağımsız bir ülke olduğunu ve Çin'in iddialarından vazgeçmesi gerektiğini söyleyin.

Hong Kong'luların kendilerinin ÇHC ile ilişkilendirilmekten hoşlanmadıklarını söyleyin.

Çin'in, Hong Kong gibi sosyal olgunluğa / gelişmeye ulaşması için yaşlanacağını söyleyin.

Yöntem 7:

Asya Pasifik ülkelerini destekleyin.

Çin'in Pasifik Okyanusu'ndaki adalar üzerinde hiçbir hakkı olmadığını ve 'Güney Çin Denizi' teriminin yanlış bir isim olduğunu söyleyin.


7 yöntemi tek tek deneyin ve sizinle dövüş sanatları pratiği yapmak isteyen bazı öfkeli Çinlilere sahip olacaksınız.

Resim Kaynakları: Çin'de yasaklanmış 'Google' adlı site.


cevap 7:

1.Eğer bir erkeksen, Çinli bir erkeğe sırf Çinli penis çok küçük olduğu için birçok Çinli kızın seninle bedavaya seks yapmak için yalvardığını söyle. Çinli kızların resimlerinin olması daha güzel olurdu. 2. Onlara Chi Na Ren (Çin adamı) deyin. 3. Anakara Çin Da Lu Gou'yu (anakara köpeği) veya Huang Chong'u (çekirge) arayın veya onunla şakalar yapın. 4. Hong Konger / Tayvanca'yı Çince ile karıştırın. 5. 1937'de Japonya ile savaş başlatmamaları gerektiğini ve Japonlara yaptıkları için iyi cezalandırıldıklarını ciddiye alın. 5.2 Onlara Japonların Tayvanlılara iyi davrandığını söyleyin. Çinlilere Japonlar tarafından iyi davranılmadıysa, bunun nedeni Japonların iyiliğini şiddetle karşılık vermeleridir. 6. Onlardan bebek / köpek / kedi yemeyi bırakmalarını isteyin. Bebek kızlarını öldürmeyi veya terk etmeyi bırakmalarını isteyin. 7. Onlara zehirli gıdalardan yapıldıkları için davranışlarının tolere edilebileceğini söyleyin. 8. Ülkelerine geri dönmelerini söyleyin. 9. Çirkin bir tablo görünce, Çince'ye bazı Çince karakterlerle yazmamaları gerektiğini söyleyin. 10. Onlara Tibet / Tayvan / Hong Kong bayraklarını gösterin ve Tibet / Tayvan / Hong Kong'u yalnız bırakmalarını isteyin. 11. Anakara Çinlileri size bazı Çin kültürünü anlattığında, onlara bunun Japonya veya Kore'ye ait olduğunu söyleyin. Onlara Büyük Kültür Devrimi'nden beri hiçbir gelenekleri kalmadığını söyleyin.


cevap 8:
 • Onları "Chung chang cheng chong chang" ile selamlayın. En iyi sonuçlar için bunu beş dakikada bir yapın.
 • "Kokan Çinli adama ne denir? Sam Ting Wong" gibi Çince adla şakalar yapın. Klasik.
 • Size kung fu öğretmelerini isteyin.
 • Gözlerini yanlarından çekerek onları, etraflarında olduğun zaman Çinli olacak kadar keskin yap.
 • Onlara, gerçek arkadaşları olarak her zaman onların yanında olacağınıza, özellikle de ebeveynleri bir testten B aldıkları için onları beslemeyi unuttuğunda emin olun.
 • Asla ve asla demek istediğim onlarla doğrudan İngilizce konuşmayın. Mümkün olduğunca tek kelimelik cümleler kullanın. Ne demek istediğinizi anlamalarına yardımcı olacak abartılı jestleri unutmayın.
 • Onlarla eğitimin ne kadar önemli olduğunu konuşun, aksi halde kendilerini bir çalışma kampında çalışırken bulsunlar ve Noel zamanında standartların altındaki oyuncak arabalara tekerlekler eklesinler.
 • Onlara Çin Seddi'nin neyin harika olduğunu sorun.
 • Onlara neden rastgele adaları kendilerine ait olduğunu iddia ettiklerini sorun, söz konusu adalar kendi sorumluluk alanları dışında olsa bile.
 • Evlerini her ziyaret edişinizde daima ay keki getirin.
 • Onlara doğum günlerinde matematik kitapları verin.
 • Milyonlarla çarpmalarını / bölmelerini her istediğinizde bir zamanlayıcı / kronometre kullanmakta ısrar edin.
 • Çin'de doğmamaları veya Çin'de bulunmamaları önemli değil. "Çinli" göründükleri sürece, Çinliler.
 • Ve vatandaşlıktan bağımsız olarak Çinli oldukları için, ekonomi hakkında tartışırken onlara patronluk taslayan bir tavırla yaklaşmayı unutmayın. Ne de olsa kimse ikinci dünyayı hatırlamıyor.

cevap 9:
 • Sana suşi yapmalarını söyle.
 • Samsung'un yaptığı harika şeyler için onlara iltifat edin.
 • Onlara kung fu bilip bilmediklerini sorun. (Ne demek istediğini anlamıyor gibi görünme ihtimaline karşı bir Bruce Lee sesi çıkar. Biliyor olsalar bile. Karate kesme hareketini unutma!)
 • Matematik ödevinizi yapmalarını isteyin.
 • Onlara, sahip olduğunuz şu Vietnamlı "arkadaşınızdan" söz ederek Çinlilere karşı olduğunuzu kanıtlayın. "Arkadaşınızı" tanıyıp tanımadıklarını sorun, yanıt için "hayır" ı kabul etmeyi reddedin.
 • Onlarla İngilizce konuşun ÇOK ... SESLE ... ve YAVAŞ. Bunu yaparken görünürde hiçbir sebep yokken başınızı sallayın.
 • Bir anakaraya Çin'in neden Tayvan'ı yalnız bırakmadığını sorun.
 • Tayvanlı bir kişiye Tayvan'ın neden sadece Çin kuralını kabul etmediğini sorun.
 • Hong Kong'lu bir kişiyi anakaralı zannetmek
 • Yedikleri her neyse burnunu kırıştır

cevap 10:

Birinin dile getirdiği bazı noktalar beni hiç rahatsız etmedi ...

İşte beni rahatsız edebilecek şeyler:

 1. Çin siyasi sistemini her açıklamaya çalıştığımda. Birisi hükümet tarafından beynimin yıkandığını söyleyebilir.
 2. Bir keresinde Çin yemeği sipariş ettiğimi söylemiştim. Ve ev arkadaşlarım bana ne tür yiyecekler sordu. Tayvan yemeği dedim ... Tayvan Çin'in bir parçası olmadığını söyledi .... Ben, Tayvan'ın Çin'in bir parçası olmadığını söylediği için sinirlenmedim, ama daha sonra benimle bu konu hakkında tartışmaya başladığı için sinirlendim. .
 3. Sokakta yürüdüm ve yanımdan geçerken biri bana kaba bir şey söyledi.
 4. Bana neden dindar olmadığımı sor
 5. Çin kültürünü, Tayvanlıları veya mianlandlıları miras alan.
 6. Sadece bana seks hakkındaki fikrimi sorma .... Hiçbir fikrim yok ...
 7. Çin'in neden birçok göçmene izin vermediğini bana sorma ...