uzakta yaşayan ebeveynlere hamilelik nasıl duyurulur


cevap 1:

Bu birkaç şeye bağlıdır. Birincisi, ebeveynleriniz destekleyiciyse ve bunu öğrenmekten mutlu olacaksa, onlara söylemenin birkaç farklı sevimli yolunu bulabilirsiniz. Bu genellikle iyi bir işiniz, yaşayacağınız yeriniz, iyi bir erkek arkadaşınız olduğunda ve gerçekten kendinize iyi geldiğinizde olur. Genellikle 25 yaş hamile olmak için iyi bir yaştır. Şimdi eğer ebeveynleriniz herhangi bir nedenle o kadar destekleyici / mutlu değilse / olmayacaksa, sadece bu konuşmayı yapmak için bir zaman bulmanız gerekecek. Hatta şöyle diyeceğim bir şeyle başlayabilirsiniz, "Bu konuda benim kadar mutlu olmayabileceğinizi biliyorum ama hamileyim ve büyükanne ve büyükbaba olacaksınız ve dahil olmanızı çok isterim. Şok edici olabileceğini biliyorum ama bu çocuğu ve kararımı destekleyen benim ve bunun derinleşmesi için biraz zamana ihtiyacın olursa sana zaman vereceğim. " Elbette onlardan uzak tutmaya ve birden bire bir bebekle ortaya çıktığınızda daha da garip hale getirmeye niyetiniz yoksa, yapabileceğiniz tek şey bu. LOL. Her iki durumda da bir yetişkinseniz, (umarım) hamileliği almaya / devam ettirmeye razı oldunuz ve karar verdiniz, bu yüzden elinizden geldiğince zevk almaya çalışın. Bazılarımız hamile kalmak veya birden fazla çocuk sahibi olmak için çok mücadele ediyoruz. Gerçekten bir hediyedir!


cevap 2:

Aynı 18 yaşındaki kızımızın bize söylediği gibi: Bir bebeğim olacak!

Şimdi 20 yaşında. Geçenlerde bana tekrar söyledi: Tekrar hamileyim!

Hayır, evli değil ve evet, büyürken kocasıyla bu duyuruları yapacağını ummuştum.

Ama her iki çocuğumuza da küçükken bana hamilelik olup olmadığını söylemekten korkmamalarını söyledim. Onlara kollarımı saracağıma ve onları tebrik edeceğime söz verdim - çünkü bebek bir hediyedir.

Onları hayal kırıklığına uğratmaktan ve kızdırmaktan korktuğunuzu varsayıyorum. Belki de senin bakire olduğuna inandıklarını veya bebek sahibi olamayacaklarını düşünüyorsun.

Ama sen 25 yaşındasın, bir yetişkindir ve ebeveynlerin bir kayanın altında yaşamadıkça, seks yaptığın için kesinlikle şok olmayacaklar. Ebeveynler çocuklarının bildiğinden çok daha fazla farkındadırlar - mahalledeler ve sizinki gibi durumları bilirler.

Onlara söylemek için sessiz bir zaman bulun ve bunu güvenle ve neşeyle söyleyin.

Unutma ki sadece anne olmayacaksın, ebeveynlerin büyükanne ve büyükbaba olacak.


cevap 3:

25, ilk çocuğunuza sahip olmak için mükemmel bir zamandır. Biyolojik olarak optimal.

İstikrarlı bir ilişki içindeyseniz, ebeveynleriniz sizin için mutlu olmalıdır.

Kararsız bir ilişkiniz varsa veya bir ilişkiden yeni kurtulduysanız, en azından sizi desteklemeye çalışmalılar.

Her iki durumda da, bu senin çocuğun. Artık bir annesiniz ve çocuğunuz önce gelir. Anne babanıza neşe ve güvenle söyleyin ve herhangi bir olumsuzluğu kabul etmeyeceğinizi açıkça belirtin.


cevap 4:

Büyümenin güzelliği budur, evden çıkarsınız, kendi yerinize gelirsiniz ve evli değilseniz veya ciddi bir ilişkiniz varsa, bebeği ne zaman doğurmaya karar verdiğinizi onlara söyleyin. Bekar bir anne olmak piknik değil, 36 yaşında yaptım, daha büyük ve daha akıllı. Çocukların iki ebeveyne ihtiyacı var, biri size ne söylerse söylesin, bu yalnızlıktır, kadınlar önce hamile yumruğunuza, sonra yüzük parmağınıza bakarlar, ama iyi dilemek için yüzünüze bakmazlar. En azından yüzüğü tak.


cevap 5:
  1. Anne, baba, hamileyim.
  2. Onlara sonogramı verin.
  3. Evlerine bir sürü mavi ve / veya pembe balon getirin.
  4. İçeri girin ve “Selam büyükanne! Merhaba büyükbaba!"
  5. Dr.Phil'de yer alın.
  6. Jerry Springer'da öne çıkın.
  7. Maury'de öne çıkın.
  8. Posterler yapın.
  9. Onlara baby shower davetiyesi gönderin.
  10. Kadın başrolün annenize hamile kaldığı birkaç film izleyin ve ipucu alıp almadığına bakın.

Hepsini listelemenin çok fazla yolu var.


cevap 6:

25 yaşında olduğunu düşünürsek, bu sorun olmamalı. Anne olma konusunda mükemmel bir yetkinliğe sahip bir yetişkinsin, umarım baba olmak isteyen destekleyici bir partnerin vardır, eğer istemiyorsan, yine de buna sahipsin. Ben senin yaşındayken 6 yaşında biri 1 yaşındayken iyi olacaksın!


cevap 7:

25'iniz, bir yetişkiniz, ister evli ister genel hukuk. Bebek sahibi olmaya karar verdin, bu yüzden anne babana söylemeye karar ver. Ne olduğu bu, her iki şekilde de öğrenmek zorundalar 🤔🙄 İyi Şanslar


cevap 8:

Evliysen çok sevinecekler. Evli değilseniz, açıklamanız gereken bazı şeyler olabilir, ancak yine de bir torun sahibi oldukları için mutlu olabilirler. Onlarla birlikte sessizce efendim ve size söylemem gereken bir şey olduğunu söyleyin ve onlara söyleyin ve umarım sizin için mutlu olurlar ve size yardım etmeyi teklif ederler.