canlandırma nasıl iptal edilir


cevap 1:

Kombo'nun animasyonlarının iptal edildiğini ve duvardan atlamanın da kitinin büyük bir parçası olduğunu bilmelisiniz. Pasifinizi kullanmak için her zaman otomatik olarak dokunmanız gerekir. Canlandırmanın tüm yeteneklerini nasıl iptal edeceğini tam olarak bilmiyorum ama bunu birkaç kişi için yapabilirim. Ayrıca asla unutma. Yan fare düğmelerinizden birine gülün ve siz q gülmek için düğmeye bastığınızda q yapacak ama saldırabilecektir. Ve 3. q ile takla atmaz, sadece patlarken orada durur. Box Box, arkanıza bir kasa yerleştirerek 3. q'sunun vuruş kutusunu çevirebileceğinizi gösterdi. Eğer arkanızda 3. q 'nun ortasına geçerseniz, vuruş kutusunu koğuşa doğru çevirerek çizgileri durdurabilir. Mesele şu ki şeritte otomatik saldırılarda tüm dokumalarınızı iyi yapabilirsiniz çünkü bu 1 v 1'dir. İşin zor kısmı, bok fırtınasının olduğu takım dövüşlerinde de bunu yapmaktır. Duvardan atlama ve köşe kesme, kaçışınızda size yardımcı olmak için çok önemlidir. Riven'da ustalaşmak çok zor. Bence Box Box, bence en iyi Riven ve hepimiz insan olduğumuz için hala berbat durumda. Faker'e bakmak gibi. Bir minyonda Ryze q kaçırdı. Tanrılar bile bazen hata yapar. Yaralanmadan maksimum hasarı elde etmek için animasyonları iptal etmeniz ve otomatik saldırıya geçmeniz gerekir. Yanlış yapılırsa, onları yine de öldürebilirsiniz, ancak bir tonluk bir ton hasarı kaybedersiniz. İllaoi'nin dokunaçlarından aldığı iyileşme nedeniyle değiştirilmiş olmasına rağmen ona karşı olduğunu hala şahsen hissediyorum. Bir süre onun zirvesine gitmezsen öğrenir ve daha iyi olursun. Onu diğer şampiyonlardan daha fazla ustalaştırmak çok zaman alıyor çünkü setinde yapabileceğiniz çok şey var. Sıralamaya geçmeyin yeter. Şampiyonu iyi anlayana kadar normal oyunlar yapın ve mekanikler aşağı inip ardından sıralamaya atlayın.


cevap 2:

hemen hemen sadece animasyon iptali - Kitinin dps'yi artırmak için manipüle edilebilecek pek çok yolu var. Bu yüzden insanlar riven'in çok yüksek bir beceri sınırına sahip olduğunu düşünüyor.

Örneğin:

 1. Temel Q Combo
 2. AA Q ile iptal edin, hedefin dışına tıklayın ve Q'yu iptal etmek için tekrar açın, ardından tekrar AA (3 kez tekrarlayın)
 3. Bunun hasar çıktısını% 30'a kadar artırdığını söyleyen bir youtube videosunu hatırladığıma inanıyorum. Videoyu bulup bağlamayı deneyeceğim.
 4. R'nin kullanım süresi, E ile ve şaşırtıcı angajmanlar için diğer herhangi bir yetenekle iptal edilebilir.
 5. R'nin menzilli kısmı diğer yeteneklerin ortasında kullanılabilir.
 6. Yetenek atışını yapmak için kendinize güvenmek yerine, havadayken kırık kanatları indirmeyi deneyin. O da süslü görünüyor
 7. Kaçmak ve kovalamak için Duvar Sıçramaları
 8. Kalkanınızı Udyr'in ayı duruşu gibi kullanarak beceri atışlarını harekete geçirmek ve engellemek için kullanın
 9. Başkalarının yeteneklerini iptal etmek için cc'nizi kullanma
 10. Lee sin'in ikinci Q'sunu nakavtınızla durdurma
 11. W kullanarak panteon'un W'si, tristana'nın W'si, gnar'ın E'si vb.
 12. Bunda iyi olmak seni kovalayan bir tanrı yapacak
 13. iptal edilebilecek başka herhangi bir şey
 14. Yasuo Q, Master Yi W, Fiddle'ın drenajı, Sion's Q, materyalahar ult, warwick ult, fiora veya renekton gibi gerçekten yavaş otomatik saldırı animasyonları ve çok daha fazlası

Box Box ya da Faker gibi birini oynarken ya da izleyerek şampiyon hakkında öğrenmeniz gereken daha fazla şey olacağı açık, ancak yukarıda listelediğim şeylere sahipseniz, muhtemelen oldukça harika olacaksınız. yarılmış oyuncu.


cevap 3:

Animasyon İptali, Riven'ı karmaşık bir şampiyon yapan şeydir: Elbette, herhangi bir düşük ELO Riven, QQQERQWE'ye (gerçek bir kombo değil) basarak Solo Q'da yok edebilir, ancak belirli ELO'ya ulaştığınızda, iptalleri öğrenmek ZORUNLUDUR.

E'nin tüm animasyonlarını iptal ettiğini unutmayın, örneğin aynı karede EQ veya EW'yi ve kılıç gecikmesini iptal etmek için ER'yi kullanabilirsiniz.

Bazı iptaller şunlardır:

 1. Hydra + W
 2. W + Hydra + AA (Hydra + W'dan daha hızlı otomatik saldırı ile sonuçlanır)
 3. E + Hydra + W
 4. QQ + E + Q + W (W, Q tamamlandıktan hemen sonra kullanılacaktır)
 5. E + R1 + Q
 6. AA + Q (Otomatik saldırı animasyonunu bitirmeden önce yapılmalıdır)
 7. AA + Hydra (Yukarıdaki ile aynı)
 8. AA + Hydra + W + AA + Q
 9. E + R1 + F + W (Aynı çerçevede yapılır)
 10. E + R1 + F + Hydra + W (Yukarıdakiyle aynı. R animasyonu E ve Flash tarafından iptal edilir, Hydra W kurma animasyonunu iptal eder)
 11. QQ E + R1 + F + Hydra + W + R2 + Q (Son derece karmaşık birleşiktir, ancak yumuşak hedeflere karşı aşılanır) (QQ, havaya savurmak için, ERF Hydra W, R animasyonunu + sersemletmeyi iptal eder. sersemletme R2 ve Q'ya basın. Bu, R2 animasyonunu iptal eder ve knock-up yapar, tepki verme zamanı yoktur) NOT: Bu kombinasyonları maksimum DPS için bazı otomatik saldırılarla birleştirebilirsiniz.
 12. R2 + W
 13. R2 + Q
 14. TEMEL KOMBO: Q (Fare hedefin üstündeyken), Q animasyon çerçevesini iptal etmek için yere tıklayın, Otomatik saldırı hedefi, Üstündeki Q'ya basın (Otomatik saldırı animasyonu bitmeden ancak hasar verilmeden önce)

Bu kombinasyonların çoğunu birleştirebilirsiniz, ana Riven olduğunuzda, ne hakkında olduğumu göreceksiniz. Bir süre sonra doğal olarak gelirler.

Temel Kombo bir ZORUNLULUKTUR, normal QQQ'dan yaklaşık% 25 daha hızlı olduğundan ve 3 otomatik saldırı içerdiğinden erken alım satım kazanmanıza izin verir (Riven Pasif'i etkinleştirerek büyük hasar verir).

————————————-

R1 -> İlk R

R2 -> İkinci R

AA -> Otomatik saldırı

NOT: Dövüşü kazanmak için üçüncü Q'nun devrilmesini istemediğiniz sürece ASLA Triple Q yapmayın. Bu, Temel Combo'dan çok daha az hasar verir. Riven ile başarılı olmak için HER ZAMAN temel komboyu yapmalısınız.


Duvar Sıçramaları: Duvar sıçramaları, Riven'ın kitinin önemli bir parçasıdır. Belirli durumları atlamanıza veya düşmanları hazırlıksız yakalamanıza izin verir.

İpucu: Kolay duvar atlamaları gerçekleştirmek için, atlamak istediğiniz duvarda E'yi ve ardından Üçüncü Q'yu kullanın.

Bu (eğer açınız doğruysa) duvara zıplamanızı sağlar.

Duvardan atlamalarla yapabileceğiniz bir diğer harika şey de iptal etmektir: E + R + Üçüncü Q. Örneğin, sizi göremeyen bir AD Taşıyıcısına karşıysanız. Onu hazırlıksız yakalayacak ve R Kombinasyonları ile büyük hasar verebileceksiniz.


Son Notlar: Vasıfsızsanız Riven'ı seçmenin neredeyse eşleşmeleri kaybetmenize neden olacağını unutmayın. Metadaki en iyi oyuncuların çoğu ona karşı çıkıyor, bu yüzden erken baskınlar istersen daha iyi olur.


cevap 4:

Parçalanmış ve tanrı parçalanmış çöpleri ayırt etmek için gördüğüm 5 ana faktör.

 1. Animasyon İptali + Hydra İptali + Q Otomatik Saldırı İptali.
 2. Özellikle zorlu durumlarda Duvar Atlama.
 3. Kombolarını düzgün ve sorunsuz yapmak.
 4. Flash Devreye Giriyor (Flash E / E Flash + vb. Combo).
 5. Neyin inşa edileceğini, ne zaman ayrılacağını ve ne zaman gruplanacağını bilmek.