dans nasıl canlandırılır


cevap 1:

Şuna bir bak:

Bunu blenderde yaptım ve karakteri zbrush'ta yarattım. İki yazılımın birleşimidir. Başladığınızda karakter animasyonu oldukça zor olabilir. Her şey gibi. Ancak buna alışmaya ve daha deneyimli olmaya başladığınızda, zaman içinde depolanmış hareketler kitaplığınıza sahip olursunuz ve gelecekteki projelerde canlandırmanız gerekmez. Geçmişteki animasyon eylemlerinizin bulunduğu bir kitaplıktan seçim yapın. Ayrıca çeşitli sitelerden eylemler indirebilirsiniz. :) Ne aradığınıza bağlıdır.

Bu arada yukarıdaki karakteri isterseniz ben de internette paylaştım.

Modele bağlantı:

https://artstn.co/m/kxRB

Ayrıca kişisel gelişiminize yardımcı olacak modelle ilgili belirli bir hikayem var:

Tek / Çok Yetenekliliğin Kutsaması

Harika zaman geçirin! :)


cevap 2:

Yalnızca animasyon için, Dansın hareketlerini biliyorsanız, o zaman kolaydır, ancak bitmesi uzun zaman alır. Şimdi, karakterleri modellemek de dahil olmak üzere her adım içinse, o zaman hangi aşamada olduğunuza bağlıdır. Bence modelleme orta, haritalama orta, tekstüre etme yönteme bağlı, donanım kolay, ağırlıklandırma orta ve animasyon "kolay".


cevap 3:

Reallusion'ın sunduğu iClone ile, satın aldığınız gün canlandırabilirsiniz. Mevcut sürüm olan iClone 7, size 129 USD ödeyecek ve Reallusion Character Creator ile birlikte geliyor. Reallusion programları genellikle 30 günlük ücretsiz deneme süresine sahiptir. İlk dans animasyonunuzu yapmak için, basitçe "içeriğe" girersiniz, önce bir karaktere tıklar ve sahnede görünmesini sağlarsınız. Ardından, karakter seçiliyken bir hazır dans animasyonuna tıklayın ve işte ilk temel 3D dans animasyonunuzu elde edersiniz. Gerçek zamanlı olarak izlemek için "oynat" düğmesine basın. Daha sonra kendi karakterlerinizi, kıyafetinizi, hareketlerinizi vb. Yapmayı öğreneceksiniz.

William Carey Youtube kanalı: MrWmJCarey


cevap 4:

Nasıl yapılacağını bilirseniz her şey kolay olabilir, nasıl yapılacağını bilmediğinizde bunun tersi geçerlidir. Yani bu sorunun cevabı gerçekten yok ve bu hayattaki her şey için geçerli.

Diğer değişken ise zamandır ama bu zor ya da kolay bir soru değil, çaba ile ilgili. Bazı görevler birkaç dakika sürebilir ancak yapılması zor olabilir, bazıları haftalar alabilir ama kolaydır.