kuyruk nasıl canlandırılır


cevap 1:

Sana kötü göstereyim ...

Bu dizinin animasyonu tam bir saçmalıktı

Buna karşılık..

Bunda muhteşem animasyonlar ve çarpıcı görseller vardı.

Bu kavganın kötü animasyonu yoktu.

Yönetmen, Naruto'nun şimdiye kadar sahip olduğu her şeyden çok farklı bir üslup seçimi yaptı, izleyiciler bunu biraz sarsıcı buldu.

Şahsen ben zevk aldım.

Beğenmediyseniz, bu size kalmış. Ancak animasyon olabildiğince akıcıydı.

Duraklatan, ekran görüntüsü alan ve ardından animasyonla alay eden insanlar, asla duraklatılmaması gerektiğini anlamıyorlar.

Ayrıca finansal sorunlardan kaynaklandığını söyleyen herhangi biri anime hakkında çok cahil. Bu kavga baştan aşağı saf sakugaydı. Sakuga ucuz değil. Ne zaman uygulansa, her zaman bilinçli ve kasıtlı bir karardır.


cevap 2:

Animasyon fena değil. Üsluptur.

Aslında, Acı savaşındaki animasyon çok iyidir, son derece dinamiktir ve geniş bir yelpazede abartılı hareketler ve duygular gösterir. Çok Masaaki Yuasa gibi bir his var (Kim olduğunu bilmiyorsanız çalışmalarına bakın). Ne yazık ki, Naruto'nun başından beri sürekli olarak zorladığı stille iyi karışmadı - yarı gerçekçi dövüş sanatlarına dayalı hareketlerle yüksek tutarlı karakter animasyonu.

Bence dövüşün katıksız çılgınlığını vurgulamak için yapıldı, ama sonunda komik oldu


cevap 3:

Çok az kişi bunun bir stil olduğunu söylüyor ama ben onlara katılmıyorum. Animasyon bok gibiydi! Destansı bir dövüşün tüm atmosferi mahvoldu.

Finansal sorunlar nedeniyle ve aynı zamanda belirli bir süre içinde teslim edilmesi olabilir. Sanatçının tüm diziyi tamamlamak, kareleri düzenlemek ve sonraki hafta yayınlayacak şekilde canlandırmak için yalnızca sınırlı bir süresi var. Dövüş sahnelerinin yapacak çok işi olduğundan, her şeyi mahvetmiş olabilirler. Kötü olan benzer animasyonlara sahip birkaç bölüm var, ancak sorunları olduğu için bundan şikayet edemezler.


cevap 4:

animatörlerin tembelleştiğini söylüyorum. o zamanlar en çok beklenen kavgalardan biriydi ve onu mahvettiler. Bundan önce normal çizim stiline benzeyen pek çok dövüş sahnesi var ama sadece bir bölüm farklıydı. o zamanlar, işi korkunç bir Amerikan animasyon stüdyosuna falan vermiş gibiydiler çünkü çizim tarzı bana gerçekten beavis ve butthead gibi şovları hatırlattı. yine de sana katılıyorum; animasyon korkunç ve en büyük dövüşlerden birini mahvetti.


cevap 5:

Bu, dövüş sahneleri sırasında çok olur. Goku ve vejeta ile Zamasu gibi.

Bunun nedeni, bir dövüş sahnesinde, özellikle de dövüş uzunsa (3 saat kadar) canlandırılacak çok sayıda sahne olmasıdır. Bozuk veya asimetrik yüzlerin çizilmesi daha kolay hale gelir.

Umarım yardımcı olmuştur :)