avast'ta utorrent'e nasıl izin verilir


cevap 1:

Anti virüs yazılımı genellikle cahillerin korkularını besleyen bir aldatmacadır.

Spyhunter genellikle bazı ilginç sonuçlar ortaya çıkarmasına rağmen, bu konuda yararlı olan tek şey anti casus yazılımdır.

Herhangi bir anti virüsün bilgisayarınızın içinde neler olup bittiğini bilmesinden çok daha iyidir.

Görev yöneticinizde çalışan tüm olağan uygulamaları tanımayı ve istenmeyen ziyaretçileri tespit etmeyi öğrenin. Bu, motor mekaniğinin temellerini anlayan bir araba sürücüsü gibidir. Ccleaner, istenmeyen çöpleri temizlemek için kullanışlı bir araç olabilir.

Torrentler muhtemelen internetteki en güvenli dosyalardan bazılarıdır çünkü birçok kişi tarafından ayrı ayrı kontrol edilirler. Örneğin, Emule ağından çok daha güvenli.


cevap 2:

Avast Free AntiVirus, AVG Internet Security Avira Antivirus Pro Bitdefender Internet, çok sayıda torrent ve tarama işlemine katılırsanız tercih edebileceğiniz en iyi karınca virüslerinden sadece birkaçıdır.

Bu kesinlikle kendinizi virüslerden korumak için akıllıca bir harekettir ve sizden ağır bir torrenteer olduğunuzu belirttiğinizden, kopya hakkı yetkilileri tarafından yakalanmamak için IVACY gibi bir VPN kullanmayı da düşünmenizi öneririm.

IP'niz kolayca izlenebilir, çünkü torrent "o kadar yasal değildir" ve VPN'ler IP'nizi gizleme ve torrent indirme ile kaçarken size tam anonimlik verme işini yapar.


cevap 3:

Bu güzel bir soru

AVG'yi sadece ücretsiz ve oldukça güvenilir olduğu için kullanıyorum. Daha yüksek güvenlikli bir antivirüs arıyorsanız, bir tane satın almanız gerekir. Bir tane satın alıyorsanız, AVG Premium veya Norton'u denemelisiniz.

Windows 10'um var, Lenovo. Ücretsiz bir antivirüs arıyorsanız ve "Bull Guard" ile karşılaşırsanız, anlamayın. Zaman ayırmaya değmez. Tecrübemin ilk yıllarında vardı.

İyi antivirüs yazılımlarının listesi

  1. AVG
  2. Norton
  3. Bitdefender
  4. Kaspersky
  5. McAfee

İşte bir Antivirüs inceleme bağlantısı http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com

Bu yardımcı olur umarım


cevap 4:

S: Çok fazla torrent indirme ve internette gezinme yaparsam ne tür bir antivirüs kullanmalıyım?

Y: Sizi koruyabilecek hiçbir antivirüs yoktur.

  • Torrentler tüm virüslerle dolu, hiçbiri yok.
  • Hiçbir antivirüs yazılımı sizi tüm virüslere karşı koruyamaz
  • Olası her virüsten koruma yazılımını kullansanız bile, tüm virüsten koruma yazılımlarından kurtulabilecekleri için en kötü (en güçlü) virüslere yine de bulaşacaksınız.
  • Torrent indirme, enfekte olacağınızı garanti eder ve sonunda sisteminizi çöpe atacak, kurtarılamaz bir kötü amaçlı yazılım parçası alırsınız.

cevap 5:

Etkili olduğuna inandığınız herhangi bir antivirüs gerçekten iyidir. Yapmak isteyeceğiniz şey, onu indirdikten hemen sonra, antivirüs aktif olarak tarayan veya indirmeleriniz tamamlandıktan sonra antivirüs çalıştıran dosyaları tarayacak şekilde ayarlamaktır.


cevap 6:

Çoğu Antivirüs, yalnızca akıllı kullanıcılar kullanıyorsa akıllıca çalışır. Benim önerime göre, dizüstü / masaüstü bilgisayarınızda torrent indirmek için farklı bir profil / kullanıcı (yönetici hakları olmadan) kullanmanız daha önemlidir.