nasıl havalandırılır


cevap 1:

Minibüslerin kalite ve konfor açısından çok daha iyi olduğunu söyleyeceğim. Airwalk, Payless Shoes'un bir yan kuruluşudur. Bu kendi başına bir şey söylemeli. Ama bu biraz tuzla alınmalı çünkü Vans ayakkabılarının da ucuza yapıldığını ve rahatsız olduğunu düşünüyorum. 50 dolarlık bir çift minibüsüm vardı ve ayakkabımın tabanı tamamen çıkana kadar 3 ay paten sürdü. Bir günlüğüne mokasen tarzı gitmek zorunda kaldım ve berbattı. Daha sonra 30 dolara bir çift adidas paten ayakkabısı aldım ve bir yıl paten yaptım. Sonra yaklaşık aynı fiyata bir çift nike paten ayakkabısı aldım ve 2 yıl dayandılar ve hala bu güne kadar giyilebilirler. İyi bir paten ayakkabısı istiyorsanız, adidas veya nike satın alın. Bu kadar basit. İyi şanslar.


cevap 2:

Airwalk, ayakkabı sektöründe öncü olarak paten endüstrisinde oldukça uzun bir süredir bilinmektedir. Airwalk aynı şekilde olağanüstü görünen ve aynı zamanda harika hissettiren tarzlar etrafında rahat bir vuruş sunuyor. Dünyanın dört bir yanındaki en iyi patenciler tarafından desteklenen en yeni paten ayakkabı stillerine bakın. Bu ayakkabıları giydiğinizde, son derece uygun hissediyorlar ve ayak parmaklarınızdan ayaklarınızın topuğuna kadar olan uzunluğu koordine etmek için çeşitli bedenler. Yaklaşık 10 yıl önce minibüs ve hava yürüyüşü aynı kalite ve stildeydi. Geç hava yürüyüşü itibariyle, son derece perişan teklif ediyor. Hatta şimdi onları ücretsiz olarak teklif ediyorlar ve esasen önemli ayakkabı mağazalarından kuyruğa girdiler.


cevap 3:

Airwalk, Payless ShoeSource markasıdır. Ve herkes harika bir ayakkabı pazarlığını sever! Payless ve Airwalk, günümüzün benzer stilini inanılmaz bir fiyata sunma konusunda harika bir iş çıkarıyor. Bir kalite söz konusu olduğunda… peki, fiyatı geçemezsiniz!

Vans, bir ayakkabı veya fonksiyonel bir ayakkabıdan çok bir markadır. Tje Vans mağazasında, kendi özel baskılarınız ve gölgelerinizle bazı Van'lar sipariş edebileceğinizi biliyor muydunuz? Ve şimdi Vans büyük mağazalarda satılıyor. Vans'ın "80'lerin retro geri dönüşünde" büyük dalgalar yarattığını söyleyebilirim