cankurtaran sandalı minecraftında nasıl afk yapılır


cevap 1:

Hmm…. Minecraft'taki insanlara / varlıklara karşı korkunçum… .. Bazen… Her zaman DEĞİL…. Eskiden "Kingdom Craft" veya buna benzer bir adla anılan eski bir sunucuyu hatırlıyorum ... Ve bir zamanlar MCPE için büyük bir hit oldu (Bu, kolay bir yıl önceydi) ... Bunu bir hit yapan şey, MCPE sunucu web sitesinde onu "en iyi sunucu" olarak seçti, size oldukça büyük ganimetler verirdi ... Pekala, ondan aldığınız en iyi ganimetlerden biri bir sümüksü ...

Şimdi "Kimse bunu ister miydi?" Diye düşünüyorsunuz ... Bunlar ortalama bir serseri değildi ... Temel olarak onları ana elinize koyduğunuzda sizi bir rokete dönüştürdüler (Arkanızda bir duman etkisi olsa bile!) Ve böylece etrafı yakınlaştırabilirsiniz. yüzleştiğiniz yol… Ve sunucudaki dünya sonsuzdu, böylece sonsuza kadar uçabilirdiniz …… Ama onlarla ilgili sorun biraz fazla hızlı gitmenizdi (Daha sonra yaratıcıda hız artışı ile uçarsınız), ancak düşme hasarı almadınız .. Ama belirli bir noktaya veya bölgeye inerken sorun yaşadınız… ama yine de… Lobide güvendeydiniz, ama dışında, ölümüne savaşacaktınız… Ve biraz da sunucunun yarısı sınırın kenarında kamp kurmuştunuz. birinin dışına çıkması için… Yani sınırın içindeki herkes onları çabucak öldürebilir ve isabet almayabilir, sonra ganimeti çalabilir ... Şey, ganimetlerin hiçbirini almadım ve benimle uçabileceğime dair harika bir fikir buldum. yakındaki bir kuleye doğru balçık yap, birinin veya bir grubun ölmesini bekle, sonra küçült, tüm ganimetleri yukarı süpür, bir d evimin güvenliğine ışınlan ... Bu herkesi sinirlendirdi ve diğerleri kopyalamaya başladı, bu yüzden sonunda bunu başardılar, böylece uçarken ganimet toplayamazsın ... Ben de şimdi sınırın kenarında durmaya ve birini beklemeye başladım ölmek, ona koşmak, sonra balçıma geç ve zooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom uzakta…

Eh, insanlar tekrar kopyaladılar ve uçan sümükleri düzenlemeye gittiler ama kazara onları "rastgele" ölümüne bırakabilmeniz için rahatsız ettiler… Bir "silah" ateşlediğinizde bunu anladım (Bunlar, ok attılar ve 1 atışlardı) bu, herkesin uçarak düşmesine ve ölmesine neden oldu ... Bu yüzden korkunç bir şey yapmaya karar verdim ... Bir sümüklüböceği yerleştirdim ve sohbete başladım ve üzerine düşüp zıplayabileceğimi söyledim ... Doğal olarak herkes sümüklübölüğe gitti, uçtu ve düşmekten aşağıya zıplamaya devam etti ... yaklaşık 40'tan fazla kişi üzerine uçtuktan sonra, silahı vurmaya karar verdim ... BANG! Slime bloğunu kırdım ... Sonra herkes önümde düşerek yere düştü, yağmaladım, sonra kefaletle cezalandırıldım ... Sonra geri döndüm ve sanki hayatta kalıyormuş gibi davrandım ve başka birini suçladım ... Şey, yanlışlıkla bir yöneticiyi suçladım (Benziyorlardı normal insanlar) 30'umda filan ve yasaklandı

Bunun dışında köylüleri köle gibi yetiştirdim, biraz uzak olanları yaktım, tuzağa düştüm, hayvanları ürettim ve öldürdüm ve birkaç orman yangını çıkardım ...


cevap 2:

Ben değil, babam.

Tüm hakları Saklıdır.

Bu, Minecraft'taki karanlık orman biyomlarında bulunan son derece nadir bir yapı olan ormanlık bir konaktır. Bazı etkileyici yapılara ev sahipliği yapmaktadır.

Tüm hakları Saklıdır.

Babam ve ben daha bu sabah yaratıcı modda Minecraft oyunu oynuyorduk. Yapı ormanda bulundu ve yine de yaratıcı olduğumuz için sanatsal değeri nedeniyle bırakmaya karar verdik.

Şimdi, Minecraft'ta bir şeyler inşa etmeyi seviyorum. Her oynadığımızda birkaç saat içinde yapılabilecek, ne yapacağıma dair belirli bir plan olmadan her zaman küçük projeler inşa ederim. Köşkün dünyamıza iyi bir katkı yapacağına karar verdim ve babama burayı terk etmesi talimatını verdim.

Babam yıkıcı bir tip ve kendi mülkünü üzerine inşa ettiğinden daha fazla yok ediyor. Daha önce binalarında birkaç yapı yangınını söndürmek zorunda kaldım, bazıları kasıtlıydı, ancak çoğu kendi bina hatalarının sonucuydu.

Şaka yaptı, "Bugün itfaiye görevinde misin?" Tehditkar bir şekilde cevap verdim, "Tabii, ama unutma, sana yapılmasını istediğin gibi başkalarına da yap."

Konağı bir süre araştırdı ve içerideki hastaları not aldı. Daha sonra koridorlardan birine bir kova lav döktü. Bana ateşi gösterdi ve söndürmek için yarıştım ama yangın koridorları ve tavanları kağıt gibi parçaladı. Yapının Güneybatı köşesinin tamamı kayboldu, ancak yangınla mücadele çabalarım sayesinde yaklaşık% 70'i kurtarıldı.

Bu cevabın alınmasında hiçbir hastaya zarar gelmediği teyit edilemez.

Komşu bir cadının kulübesi bile yakıldı. Babamın ender yapıya aldırış etmemesinden bıktım ve beni bir dağın yamacındaki tünel sistemine götürmesini sağladı (bu onun bir tür evi).

Beni evine götürdü ve ona malikaneden suyu alması talimatını verdim. O uzaklaştı ve ben işe gittim.

Cezasını aldı, merak etme.

Dağını TNT ile doldurdum ve onu izlettirirken patlattım. Tüm dağ yamacı patladı ve tünel sistemini tamamen yok etti.

Seansın geri kalanını konağı tamir ederek geçirdi.

Bir ara onlardan birini tekrar aramamız gerekecek, ilk kez görmüştük.

Umarım eğlenmişsindir!


cevap 3:

BTW Bu bir kazaydı. Tamam, bu köye 1.14 hayatta kalma ile geldiğimde ve oldukça iyi ganimet elde ettiklerinde, 2 elmas ve elmas at zırhı bulacak kadar şanslı oldular. Ve oradaki köylüler tarihteki en iyi esnaflardan bazılarına sahipti, örneğin ben sadece 2 ems karşılığında tamir, kırılmaz III verimlilik II demir balta aldım!

Köyde muhtemelen birkaç oyun içi hafta kadar yaşıyorum. TNT madeninde bir mağara aramaya karar verdim ve 24 TNT ve biraz çakmaktaşı ve çelik getirdim. Tam da köyümü evden terk edecektim, neden gidip köyümü yok etme dürtüsü hissettim. Artık işe yaramaz olduğunu hissettim. Ama köyü kederlendirirsem, evimi ve neredeyse mahvettiğim köylüleri yok edeceğimi biliyordum. Ama her şeyi yok etmeye karar verdim. Köyün etrafına tnt koydum ve yapmamaya karar verdiğimde yakacaktım.

Fikrimi değiştirdim ve köyün kuzey kısmına (evime) geri dönüyordum. Sonra, cılız 3 sürüngen beni kovalamaya geldi, tek yapmam gereken çakmaktaşı, çelik ve saldırmak için biraz biftek. Ayrıca zırhı yanımda getirmemek gibi aptalca bir seçim yaptım. Ben de kaçarken onları ateşe vermeye çalıştım. Köydeki tnt bloklarından birinde durdum ve yanlışlıkla yakmamaya dikkat ettim. Ama tahmin et ne oldu, önümde bir sarmaşık geldi ve beni ÇOK şaşırttı, etrafımdaki her şeyi ateşe verdim, bahse girerim sonra ne olduğunu biliyorsundur.

Evet, yanlışlıkla sağımdaki tnt bloğunu yaktım ve olabildiğince hızlı kaçtım. Görüyorsunuz, 24 tnt bloğu birbirine yaklaştırdım, böylece birini yaktığımda bir zincirleme reaksiyon başlatabilirim.

Kötü, kötü hata.

Boom! her şey havaya uçtu ve ben, demir golem ve yalnız bir kütüphaneci dışında herkes öldü. (Onları şimdi yanımda tutuyorum)

Demek Minecraft'ta yaptığım en tesadüfi kalpsiz şeylerden biri bu.

Hala sarmaşığın suçu tho.


cevap 4:

Hala dünmüş gibi hatırlıyorum. Usta bir demircinin olduğu küçük bir kum köyü bulduk. Mahsullerini çaldık, açlıktan ölmek için köyü terk ederek bütün odunlarını kestik. Tüm odunlarını ve parke taşlarını evlerinden çaldık, onları soğuk, aç ve savunmasız bıraktık. Demirciden çaldık, iyi köylülerle ticaret yaptık. Kötü anlaşmalar yapanlar, ateş yönüyle büyülü demir kılıcımdan korkunç bir ölümle ölüme mahkum edildi, böylece yanarak ölürlerdi. Çocuklar ebeveynlerinin yakıldığını ve diğerleri de ebeveynlerinin köle ticareti için yakalanmasını izlediler. Yararlı tüccarları bir araya topladıktan sonra, çocukları sürüngenlere, zombilere, iskeletlere, örümceklere ve Endermenlere karşı savunmasız bırakarak istediklerini yapmalarını sağladık.

Tüccarlar ticaret hünerlerini kaybettikten kısa bir süre sonra, açlıktan ölmek ve soğuktan ölmek için karlı vahşi doğaya doğru yürüdüler. Köyümün tecavüzünden sonra bir sonrakine geçtim, bu sefer köyü bir duvarla hapsederek, tüccarlar çok iyi olduğu için onları işe yaramaz hale gelene kadar hayatta tutmaya karar verdim. Bu sefer farklı olurdu, yiyeceklerini topladım ve evlerini küle çevirdim. Arnavut kaldırımı ve toprak bloklardan başka bir şey kalmamıştı. Yanmış bir hayalet kasaba, köylüleri küçük bir kutuya tıkıp suyla doldurdum. Bu benim küçük dünyam üzerindeki kanlı zulmümün sonu olmayacak. Köyler defalarca yandı, tecavüze uğradı. Zümrüt, altın, buğday, havuç ve patates servetimi biriktiriyorum. Ormanları yakıp hayvanları yiyecek ve barınak olmadan bıraktım. Muhafızları amaçsız bırakarak deniz tapınaklarına baskın düzenledim, Sona gittim ve onların tanrı ejderhasını öldürdüm, onlara varlıklarının bir yalan olduğunu gösterdim. Çok katlettim ve birkaç tane aldım. Yararlı olanlar teori ya da kullanışlılıktan kurtuldu, ben de onları ölüme terk ettim. Tanrım Minecraft'ı seviyorum.


cevap 5:

Muhtemelen bu:

Arkadaşlarımla küçük bir vanilya sunucusunda oynarken, üslerimizden uzun yürüyüşlere çıkarken bunlar oldukça yaygındı:

Ve bu köylerde bu adamlar:

Şimdi, çok oyunculu sunucularda, özellikle hayatta kalma ve hizip oyun modlarında, genellikle dolar şeklinde para birimi vardır. Ekinler, mineraller, hammaddeler vb. Satabilir ve aynı ürünleri aynı standart para birimini kullanarak satın alabilirsiniz. Bu, bazı öğelerin genellikle nadirliklerine bağlı olarak diğerlerinden daha değerli olduğu anlamına geliyordu. Ve böylece altın oldukça makul bir miktara satıldı, elmaslar daha da fazla ve bu kötü çocuklar elmasa yaklaşıyor (elmasların daha fazla kullanımı olduğu için tam olarak bitmedi):

Zümrütlere sadece madencilikle rastlamak zordu, ancak onları köylülerle ticaret yaparak çok daha kolay elde edebilirsiniz. Ve biz de yaptık, ilk önce çürük eti zümrütle takas edenler, bu adamlar:

Fidan, granit ve unutulmuş yarı kullanılmış küreklerle dolu hurda sandıklarımızda etrafta, kokulu ve ekşi et yığınları olduğu için mükemmeldi. Ve böylece onu üssümüze geri götürdük ve birçok zümrüt kazandık. Onu böyle bir odaya hapsettik (arnavut kaldırımından yapılmış ve çok daha az süslü)

Ancak, homurdanan köylü arkadaşımız birkaç istiften sonra artık ticaret yapmak istemiyordu. Bu yüzden, din adamı et zümrüt ticaretini tekrar açana kadar, başka şeylerle ticaret yaparak ticareti tazeledik. Sonunda, ticareti yenilemeye çalışsak da, denemesek de, din adamı zümrüt ticaretini yenilemek istemedi. Muhtemelen bir köylü çiftliği yaratmalı ve onları yetiştirmeliydik, ama bir tane yapamayacak kadar aptal / tembeldik. Ve böylece boğazını kestik ve onu soğukkanlılıkla öldürdük.

Köye geri döndük, başka bir köylü aldık ve onu hapishaneye attık ve artık işe yaramayana kadar ticaret yaptık. Sonra onu öldürdük ve başka bir köylüyü aldık.

Yavaş yavaş, zümrüt ticareti yapan köylüler, kaderlerinden habersiz, gizli hücremize götürüldü, köylerine asla dönmediler. Tüm zümrüt ticareti yapan köylüler gittikten sonra, daha fazla zümrüt köylüyü köleleştirmek için başka bir köy bulmaya gittik ve işimiz bittiğinde onları öldürdük. Ayrıca onları yağmaladık, ekinlerini aldık, evlerini ve çiftliklerini odun için kestik, vb. Kısa süre sonra, eski evlerin kabuklarından başka bir şey kalmadı ve geri kalan köylüler, bir zamanlar evleri olan, şimdi paramparça olana bakmak zorunda kaldılar. birkaç oyuncunun kazancı için.

Güneş duvarsız ve kapısız evlerini kızıl bir renge boyarken ve köylülerin sıcacık etine hiç bitmeyen açlıkları dışında düşüncesizce zombiler manzarayı noktalamaya başlarken, güneşin yavaşça batışını izlerlerdi. Kapılarını ve duvarlarını koruyacak kadar şanslı olanlar, sonunda tek bir düşünce olmadan varoluştan silinip yok oldular. Oyundan çıktı, aynen böyle.

Ve bunların hepsi sadece bazı zümrütler için mi?

Hehehe, buna değer.


cevap 6:

Bundan hiç kimseye bahsetmedim, ama Minecraft'ta yapmaktan hoşlandım… garip şeyler. Herhangi bir yazım hatası fark ederseniz, lütfen bana söyleyin. İngilizce yazmada daha iyi olmaya çalışıyorum.

Köylüleri öldürmenin yanı sıra, hayvanları öldürmek için de bir şeyim vardı. Daha doğrusu domuzlar. Kulağa bir sosyopatın söyleyeceği bir şey gibi geliyor ama hayvanları yakmak bana garip bir tatmin duygusu veriyordu.

TnT ile dünyanın en derin derinliklerine ulaşan büyük bir krater yaratırdım.

Bunun gibi ama daha küçük.

Sonra dibini lavla doldururdum.

Orada. Her neyse, küçük rollercoaster'ımın başında bir minecart ile birlikte kraterin merkezine doğru giden raylar yaratırdım. Bu şeyi monte etmeye karar veren herkes acı bir ölümle karşılaşır. Sonra 3 domuz doğururdum. 3 tanesi. 2 yetişkin domuz ve bir yavru domuz olmalıydı. O zamanlar genç zihnim "Mutlu bir aile gibi" diye düşündü.

Pek çok insanın bilmediği bir şey de, hayvanları onlara iterseniz, minecarts'a bindirebileceğinizdir. Yani, uhh, minecart'a girene kadar yavru domuza vururdum. Sonra, minecart'ı çıkmaza gelene kadar ittim ve kraterden düştüm. Çukurun dibindeki lavdan ölmekte olan domuzları seyretmekten hoşlandım. Domuzun ebeveynlerini kraterin yakınındaki küçük bir “gözlemevine” götürmeye çalıştım ve her şeyi izleyebileceklerdi. Domuzlar da çiğ eti düşürür.

Ateş veya lavla ölürlerse pişmiş et düşürürler.

Bu yüzden, yavru domuzun (varsa) düşürdüğü et parçasını kurtarmayı denedim, yüzeye geri döndüm ve eti ebeveynlerinin yanına bırakarak ölü oğullarının kalıntılarını görebilsinler.

Ben nasıl psikopat olmadım?

DÜZENLEME: 1k olumlu oy için teşekkürler !!!!


cevap 7:

Dağıtıcılar, kırmızı taş ve sıçrayan hasar / zehir iksirleri kullanarak bir gaz odası inşa ettim. Köylüler zombiler tarafından evlerinden kovulacaklardı (köyün tamamı duvarlarla çevrilmişti ve gaz odasına giden sadece bir çıkış vardı), bazıları kapana kısıldı ve öldü. Kalan köylüler, zombiler nihayet onları yakaladığında ya zombilerden ölür ya da köylüleri öldüren baskı plakalarını harekete geçirirler. Daha sonra tüm zombi köylülerini ve geri kalan zombileri temizlemek için dev kompleksin tavanından demir golemler konuşlandırıldı. Kompleks sadece köylüler için de kullanılmıyordu. Aralığındaydı

-e

Bebek zombiler ve bebek köylüler

Ciddiye alma lütfen hepsi eğlence içindi. Daha sonra tnt ile şeye nükleer bomba attım

Düzenle:

Az önce yaptığım bir başka mekanizma da aslında bir sonsuza dek boğulma odasıydı. Şu obsidiyen su tuzaklarından birini al.

sınıf uçaklarından birinin çok hassas bir şekilde zamanlanmış kırmızı taş saate bağlı dağıtılmış bir uçakla değiştirilmesi dışında. Bu arada içine bir şey hapsediyorum. Çoğu zaman bir köylüdür.

Benden kötü bir fiyat alırsa? Ebedi acı

Dağıtıcı, sıçrayan şifa ve yenilenme iksirleri ile doldurulur. Bazen onları unutuyorum ve asla geri dönmüyorum ...


cevap 8:

Yani biraz kendim hakkında.

Minecraft oynardım. A. LOT (Son olaylar nedeniyle tekrar oynamaya başladım). Ve şimdiye kadar her şeyden çok sevdiğim bir şey, modlanmış minecraft oynamaktı.

Yani yadi yada, Tinker'in yapısından, Twilight ormanına, popüler olanlardan tren ve benzerlerini ekleyen şeylere ve LOT oynamak için sevdiğim modlardan birine kadar farklı mod kombinasyonlarını denedim ve denedim MCHeli denen bir şey vardı.

Peki MCHeli nedir? Uçaklardan, tanklardan ve * gasp * helikopterlerden askeri araçlar ekleyen bir mod. Araçlar gerçekçi bir şekilde modellendi ve tamamen işlevsel silahlara sahipler (komik hikaye, MCHeli'nin gerçek araç savaş oyunu WoT'ye kıyasla daha fazla özelliğe sahip olduğunu düşündüm, çünkü bu modda, tüm silahlar * sana bakıyor * wargaming * yapıyor *).

Ama, hayatımın bu noktasında, biraz sinirli bir piçtim, bu yüzden aşk ve romantizme dayanmayı ve ayrıca bu köylüleri kesinlikle mahvetmeyi seviyordum. Ve ne bileyim, fantezilerimi gerçekleştirmek için mükemmel bir düzene sahiptim (şimdiye kadar hala tam bir askeri deliyim).

Ama biraz sorun yaşadım; Minecraft'taki "insanlara" en yakın şeyler köylülerdi ve bunlar ... pek insan gibi değildi. Bu yüzden, tüm köylüleri daha doğru bir şekilde etkileşime girebileceğiniz insan benzeri varlıklara dönüştüren başka bir mod olan Minecraft Canlanıyor (MCA) kurdum.

Şimdi kurulumum neredeyse tamamlandığında, yapmam gereken küçük ayrıntılar vardı. Yani MCHeli modunda, B-29 uçağı var

(Biraz tarih bilgisine sahip olanlar koltuklarınıza tutunurlar). Ama sorun şuydu, bu uçakta aradığım mühimmat, onun İMZA silahı yoktu.

Bu yüzden kaynak kodlarına gittim ve bazı hesaplamalar yaptım ve açıklamaya uyan yeni bir mühimmat ekledim.

Ve sonra oyuna girdim, yeterince uygun bir köy bulana kadar B-29'da uçtum ve sonra bu yeni silah gitti.

Onlar. Yaptı. Değil. Görmek. O. Geliyor

Son yaratığa kadar tüm köyü haritadan sildim.

Peki, başlangıçta bulamadığım bu mühimmat neydi?

Bu Küçük Çocuk

TL: DR, Hiroşima bombalamasını Minecraft'ta yeniden yarattım

Ancak, daha yıkıcı ve bakması daha güzel olan başka bir mod bulduğum için bu küçük şenanı bir süre unuttum; Rival Rebels modu.

Ve bu modla birlikte, aslında bu muhteşem animasyona sahip, zaten yerleşik bir nükleer bomba geliyor.

(Aslında ben değil, aynı mod)

Dahası, bu mod aslında, etkilenen alanın fiziksel olarak patlamanın merkez noktasından dışarıya doğru hareket etmesini (uçup giden şeyleri simüle etmek için) ve etkilenen alanın kömürleşip kararmasını sağlar.

Bu modla, manzara sayısız kömürleşmiş ve ıssız toprak lekeleriyle kaplanırken, sayısız köy mutlak KATLİAM'ıma kurban gitti. O zamanlar küçük siyah ruhum heyecanla titredi, çünkü köylülerin varoluştan uzaklaştırılmadan hemen önce şirin küçük kasabalarının üzerindeki büyük kırmızı bulutları gördüklerinde paniklemiş bakışları hayal edebiliyorum.

Yani bu TL: DR, Hiroşima bombalamasını yeniden yaratmamdan, sınırlı bir nükleer değişim senaryosunu yeniden yaratmamı sağladı.


cevap 9:

Bir Minecraft köpeğini öldürdüm çünkü tilkime saldırıyordu.

Bir Minecraft köpeğini beni dinlemeyeceği için hayal kırıklığından yumrukladım. (Hayır, bunu irl yapmıyorum)

Bir keresinde bir köyü yakmıştım çünkü demircilerinin iyi bir şeyi yoktu.

Takaslarını beğenmezsem köylüleri öldürürdüm.

Köpekleri ve kedileri, genellikle bir maceradan sonra ölen korumalar uğruna yetiştiriyorum çünkü YOL BULMAK VE LAVA'DA DÜŞMEK

Tüm hayvanlarımı aynı aileden yetiştiriyorum - aslında bunu herkes yapıyor.

Eğer kazara vurursam bana bir demir golem saldırırsa, onları lav çukuruna yönlendiririm.

Ağaç kütüklerinin tamamını kaldırmazdım ve sadece ulaşabildiklerimi aldım.

Köylüler, köylerini akıncılardan kurtardıktan sonra bana hediyeler verdiklerinde, genellikle eşyaları önlerine lavın içine atıyorum. İçlerinden biri bana bir kitap verdi.

Çeteleri 22 blokluk bir düşüşe çekmek için köylüleri kullanan bir çete çiftliğim vardı.

Köylüleri kasıtlı olarak zombiler tarafından öldürürüm, böylece onları daha iyi fiyatlarla iyileştirebilirim.

Başladığımda, bir baskında öldükten sonra eşyalarımı geri almaya o kadar odaklandım ki tüm köylülerin ölmesine izin verdim.

Dahası var ama Quora'nın bir psikopat olduğumu düşünmesini ve bunu silmesini istemiyorum. Sadece bazen öfkemi çıkardığım bir oyun olduğunu ve şansım olsa bile bu şeyleri asla yapmayacağımı hatırlatmak isterim.


cevap 10:

Balık tutmaya gittim.

Evet, balık tutmak.

Bir arkadaşımın dünyasına yaklaşık 2 haftadır oynadıkları sırada katıldım.

İlk minecraft günü için madenciliğe gittim, sonra bu sevimli 2 ip için örümcek avladım.

Ondan sonra onlara katıldım ve tek yapacağımın uzun süre balık tutmak olduğunu söyledim.

Ne kadar zamandır avlandım bilmiyorum ama ÇOK büyülü kitabım ve büyülü yayım vardı. Gittim ve biraz lapis çaldım ve kendimi demirden tamamen zırhladım.

Tüm büyüleri eşya setlerine koydum. Keskinlik 5 yangın yönü 1 demir kılıç, yumruk 3 ile Infinity Power 5 yay, Koruma 4 göğüs plakası ve pantolon, patlamaya karşı koruma 2 kask ve pantolon, mermi koruması 3 pantolon ve botlar, buzda yürüyüş botları ve su afinite kaskı.

XP'nin hepsini birleştirmesi ve isimlendirmesi biraz zaman aldı. Elbette onlara isim vermeliydim.

Sonra bütün arkadaşlarımı avladım ve onları öldürdüm. Zırhlarını gece okyanusun ortasına çıkardım.

Bir miktar demir, Redstone, altın ve birkaç elmas içeren su tanrılarına geri teklif ettim.

Gece boyunca okyanusun çoğunu dondurmak için buz yürüyüşçüsünü kullandım ve her şeyi tekrar yüzmeyeceği küçük bir noktaya fırlattım.

Su tanrılarını bu şekilde yatıştırırsınız. Arkadaşlarımın hepsi kızdı.

Eşyaları için çalıştılar ve tek yaptığım balıktı.

Elmassız kazanmayı bildiğim o minecraft'ı al.

Btw erkenden bir oltayı tamir ettim, bu yüzden örümcek avına tekrar gitmeme gerek kalmadı.


cevap 11:

Sadece açıklamak için, ilk önce anlamanız için, bu ben 8-10 yaşlarımdaydı. Çok gençtim ve minecraft oynamayı seviyordum. Ve bu, hayatımın diğer insanları yağmalamayı ve katletmeyi sevdiğim ama başıma geldiğinde nefret ettiğim aşama. Bu yüzden insanları denemek ve bulmak için güvenli ve güvenli olmayan bölgelere sahip PVE sunucularına giderdim. Şimdi bu zordu çünkü 1; Minecraft devasa bir oyundur, iyi şanslar bulma oyuncuları 2; herkes dükkânlarda ya da sohbette bir şeyler satıyordu.

O kadar küçük bende, TP tuzağı için harika bir fikir vardı, eğer bunun ne olduğunu bilmiyorsanız, “Bana ışınla! Sizin için ücretsiz öğeler aldım ”(Çoğu sunucuda / Tp (konumlarına gidebileceğiniz oyuncu) adında bir komut var, bu, sunucudaki kurallara aykırı olsa da, akıllıca olduğunu düşündüğüm şeyi yaptım.

Arkadaşlarıma bunu yaptırdım, çevrimiçi geldiler ve hepimiz birbirimizi sunucudan tanıdığımız genel oyuncularız. Ve onlara benimle tuzak kurmalarını söyledim. Sonra bir çukur kazdım ve kaydırdım (sizi bir nevi görünmez hale getirerek), Sammy adında bir adamın başına gelen tp tuzağı ve yöneticilerin isimlerinin görünmesini ve iki arkadaşımın birer birer ortadan kaybolmasını yalnızca korku içinde izleyebildim.

Yine de hala savaş halindeyiz, bu yüzden eşyaları düşürüldü ve biz yasaklandıktan sonra yönetici ekledi "Eşyalarınız için ölüm yerine geri dönebilirsiniz Sammy, tp tuzakları eşyaları da burada".

Ve aynen öyle gitti .. Ve aynen öyle ki her şeyi çalmaktan kurtuldum ve arkadaşlarım benim de yasaklandığımı düşündü çünkü gerçekten.

Söylemenin bir yolu yok;)