bir gtr nasıl karşılanır


cevap 1:

Polis maaşları çok çeşitlidir. Bazı yerlerde, bir memur veya dedektif (genellikle maaş oranında bir fark yoktur) yılda 25.000 $ 'dan az, bazılarında ise yılda 100.000 $' dan önemli ölçüde fazla kazanabilir.

Dahası, tüm mesleklerdeki insanlar paralarını farklı şekilde yönetirler. Kariyerinizin başlangıcında maaşınızın küçük bir kısmını yatırarak ve devam ederek, oldukça büyük bir yuva yumurtası biriktirebilirsiniz. Maaşının% 10'unu yatırım fonlarına ve hisse senetlerine yatıran bir memurla çalıştım. Emekli olduğunda, sahip olduğu değer 1,5 milyon dolardan fazlaydı.

Ayrıca gayrimenkule yatırım yapan ve zaman içinde pek çok mülkü olan ve ayrıca kiralardan ek gelir elde eden polisleri de tanıyordum.

Yani, bir dedektifin 60.000 dolarlık bir arabaya parası yetebilir.


cevap 2:

Neden özellikle bir GT-R? Eleştiri değil, rüya arabam ve bende bir tane var.

Pek çok polis motor sporlarını sever ve GT-R'si olan bazılarını bulsam şaşırmazdım ama şahsen hiç tanımıyorum. Sormayı dene

GT-R LIFE - NAGTROC - MEGTROC - SGGTROC

- Benzer şekilde sahip olunması pahalı bir Dodge Viper ACR'ye sahip olan ve onu takip eden bir kadın subay tanıyorum.

Her gün kullanılan ve bu nedenle kadranda 65.000 olan bir GT-R, 50.000 doların altında bir fiyata satın alınabilir.


cevap 3:

Belki hayır, ama bu gerçekten mali durumunuza bağlı. 101.770.00 dolar. Bununla birlikte, James Bond gibi gizli bir ajansanız, yapabilirsiniz, ancak yalnızca Aston Martin ve BMW gibi Avrupa arabalarını kullanır.


cevap 4:

Brian O'Connor değilsin Yani yapamazsın. RIP Paul Walker


cevap 5:

Her şeyden önce dedektif nerede deniyor ve yıllık ne kadar kazanıyor? İkincisi, GT-R'lerin 60.000 $ 'da kullanıldığını nerede görüyorsunuz?


cevap 6:

Yaklaşık 100k'ye sahipse (sigorta, bakım, onarım vb. İçin) herkes 60.000 GTR'yi karşılayabilir. Sorunuz son derece belirsiz.