1911'de tetik çekme nasıl ayarlanır


cevap 1:

Colt 1911'in neden bu kadar ağır tetiği var? Daha az isabetli ve ateş etmeyi zorlaştırmıyor mu?

Evet öyle. Artık elimde yok, ama satın aldığım ilk tabancalardan biri 1991 Colt'du. Stok tetikleyici ... diyelim ki "berbat" değildi, ama oldukça sert ve ağırdı ve sonunda onu değiştirdim . Dayton'da FunShow'daydım ve tabancamı 60'ların sonlarında veya 70'lerin sonlarında kolayca olan bir adama verdim. Ben şahsen slaytı çıkarmam ve namluyu çıkarmam kadar zaman alacağı kadar kısa sürede bileşenlere indirgedi, ama ben konudan sapıyorum. Yeni bir tetiğe (gerçek metal olan…) ve “komutan tarzı” bir çekice işaret ettim ve bu aynı zamanda yeni bir Süvari almamı gerektirdi… yani, “tutuş güvenliği”. Fiyatı konuştuk ve yaklaşık 200 $ 'a karar verdik, artı benim “fabrika parçalarımı” saklaması gerekiyordu. Hangisi iyiydi. En yakın arkadaşımla FunShow'a yeni geldiğim için etrafta dolaşıp malları inceledik, sonra geri döndük. Hem tabancamla hem de diğeriyle oynuyordu. 1911, Glock'a benzemez. İki katman parçası var. "Bırak", "takılması gerekecek, silah ustasına nakit getir" anlamına gelir. "Yarı bırakma", "sığması, daha fazla para getirmesi için biraz çalışmaya ihtiyacı olacak" anlamına gelir. "Takılması gerekiyor", "daha fazla para harcayacaksınız" anlamına gelir.

Ancak bu parçalar "düşüyordu", bu yüzden parçaları birbirine uydurmak için yaklaşık bir saat kadar harcaması gerektiği anlamına geliyordu. Ve muhtemelen "sadece bir saat" oldu çünkü aynı anda en az bir başka silah üzerinde çalışıyordu.

İşi bittiğinde, fabrika görüşlerini kullanırken bile oldukça tatlı bir atış tabancam vardı, eminim ki benden daha iyi bir isabet kabiliyetine sahipti, ama çok fazla sorun olmadan yonca yaprağı yapardı.

Ancak, en az 1200 $ harcamadan paketi çoğaltamadığım için (yıllar sonra "birinin hiçbiri olmadığını" anladıktan sonra) onu sattım.

Ve işte asıl Colt tasarımı, Ordu için ihtiyaç duyulduğunda ve aynı zamanda kirlendiğinde çalışması için tasarlandı, bu nedenle toleranslar özensiz. Ama "bang" diyeceklerdi! Gerektiğinde ve muhtemelen (kesinlikle…) her şeyde Almanların kullandığı Luger'dan daha güvenilirlerdi ama “havalı görünüyorlardı”… gerçi sıkışmış bir Luger muhtemelen sadece yüz yüze geldiğinde “havalı” oluyor.


cevap 2:

Burada birçok iyi cevap var, ancak en basit (ve en az pahalı) çözüm, onu menzile götürmek ve alışmaktır. Çoğu insan gibiyseniz (ben dahil), tabanca muhtemelen sizden çok daha doğrudur.

Birden fazla seansta birkaç yüz mermi ateşleme sırasında ve çıtçıtlarla evde kuru ateşleme yapmak, parçaların oturmasına yardımcı olacak ve tabancanıza gerçekten aşina olmanızı sağlayacaktır. Doğruluğunuzun ne kadar artacağına da şaşıracaksınız.

Yeni parçalar ve / veya silah ustası hizmetleri için zor kazandıklarınızı toplamaya başlamadan önce, M1911'inizi nasıl kullanmayı planladığınızı düşünün.

EDC olacaksa, hafif tetik gibi bir şey istemezsiniz. Bir taş ve biraz zımpara bezi ile yapılan küçük bir çalışma, pürüzlülüğü halledebilir.

Taşımayı planladığınız herhangi bir tabancayı değiştirmeden önce, yerel bölge savcısının silah kontrolü konusundaki duygularını kontrol edin ve davacının avukatlarının sizi itibarsızlaştırmak için değiştirilmiş bir silahın her yerine atlayacağını unutmayın. Çoğu durumda, fabrikada takılan parçaları oldukları yerde bırakmak ve yaptığınız herhangi bir pürüzsüzleştirmeyi normal aşınmaya bağlamak en iyisidir.

Ciddi bir rekabet planlıyorsanız, yeni parçalara ve silah ustası hizmetlerine tabancanız için ödediğinizden daha fazlasını harcamayı planlayabilir veya en başından mermiyi ısırıp en son M1911'lerden birini satın alabilirsiniz. rekabetçi çekim.

Bir not: Colt'unuz 80 Serisi ise, önceki sürümlerde olmayan dahili bir ateşleme pimi güvenlik mekanizmasına sahip olduğunun farkında olmalısınız. Bunun tetik çekme üzerinde bir miktar etkisi ve profesyonel değişikliklerin maliyeti üzerinde makul miktarda etkisi vardır. Seri 70 tabancanız varsa, ateşleme pimleri güvenliğine sahip değildir.


cevap 3:

Stok tetikleyici kaba, ağır ve tutarsız olabilir. Yanıt, satış sonrası tetikleyicilerdir ve 1911'inizi şaşırtıcı derecede az parayla net, "cam kıran" bir rüyaya dönüştüreceklerdir. 1975'ten beri 1911 model silahları çektim ve bugünkü son teknoloji, o zaman yapılan bazı özel işlere kıyasla çok daha iyi. O zaman ya da şimdi en iyi tetikleyiciler silah ustasının sanat eseridir, ancak bugünün kutudan çıktığı tetikleyiciler, 4-5,5 pound aralığında temiz, kısa yolculuk eğlenceleri.

Bir 1911'in tek bir aksiyon silahı olduğunu aklınızda bulundurun - bir tanesine 1,5 poundluk bir tetiğe ateş ettim, ancak hiçbir şekilde bu silahı bir kendini savunma durumuna taşımak istemem. Tek eylem tetikler yalnızca silahı ateşler ve bu nedenle genellikle çok daha kısa seyahat ve çok ani molalara sahiptir. Işık tetikleyicileri hedef menzile aittir, savunmamda 5 pound'luk temiz bir kırılma var ve eğer üzerime düşeni yaparsam tüm gün 50 feet'te siyah bir dergi tutacak.


cevap 4:

Bu belirli silahın vurulması daha zor ve isabet oranı düşük olacaktır. 1911'lerin mükemmel tetikleyicileri olabilir, iyileştirilebilecekleri kolaylıkları ile bilinirler. Evcil hayvanım 1911'in 3.5 # tetiği var, ancak bullseye atışı gibi daha hafif hale getirilebilirler. Her şeyde olduğu gibi, ödediğinizin karşılığını alırsınız. Ucuz 1911'lerin kutudan çıkar çıkmaz iyi tetikleyicileri olması pek olası değildir, orta fiyatlı olanlar makul olacaktır ve aptal pahalı olanlar inanılmaz derecede hafif, canlı tetikleyicilere sahiptir.

Dikkatli olursan kendin yapabilirsin ya da bir silah ustası alırsın. Çevrimiçi talimatlar ve videolar var.

The 4 Best 1911 Triggers - Reviews 2018

cevap 5:

Bakalım 70 serisi, 80 serisi, Commander, Combat Elite, CCU, M45A1 ve WW I reprodüksiyonum var.

Sorun yaşadığım tek tetikleyici, 70 serisindeki kısa olan. Diğerlerinin tümü daha uzun tetikleyiciye sahiptir. Yani kısa 70 serisi biri daha erken patlar ve alışmak için yeniden eğitim alır.

Ama ne kadar çok ateş ederseniz, tetiğin çekildiğini o kadar az hissedersiniz. Ve daha fazla çekim, üzerinde çalışmak için ödeyeceğiniz parçaları giyer.

Parayı cephane ve menzil süresi için saklayın. 1911'inizi tanıyın. O halde mutlu değilseniz, üzerinde çalışın.


cevap 6:

Diğer cevapların hiçbiri bunu ele almıyor…. Oldukça sınırlı eğitime sahip askerler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış askeri bir silah. (genellikle sadece bir "alışma" ateşlemesi)

Yani…. Tetiğin biraz ağır tarafta olması, yanlışlıkla deşarj olma olasılığını azaltır.

Dönemin çoğu tüfekle aynı ... Standart, tetik gerçekten silahı ateşleyemeden önce bir miktar "kaldırma" hareketine sahip olduğunuz "iki aşamalı" tetikleyiciydi.


cevap 7:

Bana sıçıyor musun? 1911, muhtemelen şimdiye kadar yapılmış herhangi bir yarı otomatik tabancada en iyi tetiğe sahiptir.

Ben 1911 hayranı bile değilim, bu sadece gerçekler. Tetiğiniz ağırsa veya herhangi bir gevşeklik varsa, garanti kapsamında geri gönderin. En alttaki namlu 300 dolarlık Filipinler silahları bile hafif, keskin bir tetiğe sahip olmalıdır. Kısa tek hareketli çekme, tasarımın doğasında var.


cevap 8:

Aslında, 1911 tetik çekişi daha kısa, daha keskin ve mevcut tabancaların% 95'inden daha hafif. 1911, mevcut grev ateşlemeli, polimer çerçeveli tabancaların çoğunun aksine, tetik çekişinin vurucuyu bırakmadan önce vurmayı bitirdiği, tamamen eğilmiş pozisyondan ateşler.


cevap 9:

Huh? 100 yaşın üzerinde 1911'im var ve tetikleyiciler cam kırmak gibi. 1911'ler, kullanıma hazır tabancalar arasında normalde en iyi ve en hafif tetikleyicilere sahiptir. 1914 yapımı 1911'imde neredeyse hiçbir tetik çekme yok, modern özel 1911'lerim, modern forvetle ateşlenen tabancalarımın tam anlamıyla 1 / 8'i tetik çekme ağırlığına sahip.

Seninki sorunlu olmalı.


cevap 10:

Ticari şirketler gittikçe zor ve ağır tetikleyicilere doğru ilerliyor. Neden? Bir salak "tetik çok hafif" diye ayağını havaya uçurursa dava açılma korkusu.


cevap 11:

Sizin için "ağır" olan nedir? Ortalama 1911 tetik çekişi tipik olarak 4–6 pound civarındadır. Hafif olmasa da, pek ağır bir çekiş değil. Tabii ki, her iki uçta da aşırı olanlar var.


cevap 12:

Dostum, orijinal 1911'lerin tetik mekanizması oldukça kaba, ancak yetkili bir silah ustası sizin için kolayca değiştirebilir veya ayarlayabilir. Çoğu yarışma silahı için tetik sistemleri değiştirilir.


cevap 13:

Belki sizin özel Colt'unuz? Birkaç 1911'im var ve olağanüstü tetikleyicileri var. 1911'ler en iyi tetikleyicilere sahip olmasıyla ünlüdür.