papatya powerline 880 kapsamı nasıl ayarlanır


cevap 1:

Havayla çalışan silahlar söz konusu olduğunda, önce silahı kurmak istersiniz, böylece Y ekseni boyunca mümkün olduğunca az değişiklik ile mümkün olan en uzun mesafeyi vurursunuz. Mermi hızla düşmeye başlamadan hemen önceki mesafe, etkili menzilinizdir.

Bu mesafe içinde, hedeflerinizin çoğunun yeni oluşturduğunuz etkili menzil konumunuz arasında nerede olacağına karar verin. Bunu anladıktan sonra, havalı tüfeğiniz için nişangahları hizaladığınız yer burasıdır.

Dolayısıyla, etkili menziliniz 90ft ise, etkili menziliniz içinde beklenen bir hedef menzil belirlersiniz. 50ft diyelim. Sonra 50ft için silahınızı imzalayın. Bu şekilde, 50ft'den daha uzakta bir hedefiniz varsa, potansiyel olarak etkili menzilinizde kalırken optiğinizi ayarlamak için yeriniz olur. Ben şahsen, etkili menzilimin yaklaşık% 50-60'ını silahlarımı görmeye çalışıyorum. Bu bana, menzil konuk simülasyonunda hata için daha fazla alan sağlıyor.


cevap 2:

Hangisi daha azsa, mermilerinizin çoğunu sürekli olarak 1 inç çapında bir daireye yerleştirebileceğiniz veya hedefinizle karşılaşma olasılığınızın en yüksek olduğu aralık.

Hedefiniz oyundaysa ve hedefinizi güvenilir bir şekilde vuramıyorsanız, atış yapmamalısınız.


cevap 3:

Sadece onu çoğu zaman vuracağınız menzilde görün. Kolaydır ve uyguladığınız herhangi bir tazminat, onu gördüğünüz mesafeden başlayacaktır. 25-50 fit muhtemelen pelet tabancasıyla ateş etmek için yaygın bir mesafedir.


cevap 4:

Bir tane var ve 10 yarda kullandım. Ondan sonra oldukça düz kalacak, ama çok uzak değil. Daha uzağa ateş edecekseniz, kademeli nişangâh ile bir dürbün alın. Benim üzerimde bir Crossman var ve her adımın 5 metre daha olması gerekiyor.


cevap 5:

10 ila 20 yard. Doğru silahlar değiller.