youtube boyama vegas pro nasıl eklenir


cevap 1:

Bunun gerçekten hedeflerinizin ne olduğuna bağlı olduğunu söyleyebilirim. Diyelim ki web için video oluşturuyorsunuz veya projelerinize çarpıcı görsel efektler eklemek istiyorsanız, o zaman oyum Premier Pro ve After Effects için olacaktır. Aynı zamanda tasarım yazılımı (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, vb.) Kullanıyor olma ihtimaliniz yüksektir. En yeni Creative Cloud Suite ile tüm bu programlara erişebilirsiniz ve birlikte o kadar iyi oynarlar ki sonuçlarınız şaşırtıcı olacaktır. Ek olarak, After Effects ile, projelerinizi yepyeni bir seviyeye taşıyacak parlak görsel efektler elde etmenize yardımcı olabilecek bazı çok yoğun eklentiler vardır.

Fiyatlandırma sorunlarına gelince, Adobe Creative Cloud aboneliğinin çoğu ajans için uygun olduğunu öğrendim.

Reklam

Adobe CC'yi kullanır ve tüm Adobe ürünlerinin avantajlarından tek bir uygun lisansla yararlanıyoruz. After Effects'i ilk kullanmaya başladığımda, biraz öğrenme eğrisim vardı, ancak YouTube'daki eğiticiler ve aboneliğim sayesinde

Çevrimiçi Video Eğitimleri ve Eğitim

Lynda'dan Adobe dünyasına yeni başlayan biri olmakla ilgili endişelerimin üstesinden hızla gelebildim. Bugün bile tecrübeli bir PS kullanıcısı olarak, becerilerimi geliştirmek için hala eğitimlere ve benzerlerine atıfta bulunuyorum. Çoğu profesyonel, öğrenmeyi asla bırakmadığınızı bilir.

Adobe rotasına gitmeye karar verirseniz işte size küçük bir ipucu: Photoshop'ta bir hikaye panosu oluşturabileceğinizi ve bunu doğrudan animasyon sonrası efektlere aktarabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu, üretim ve işleme konusunda size tonlarca zaman kazandıracak bir şeydir. Ne harika bir özellik!


cevap 2:

Sony Vegas Her Zaman. Mac ve Premiere yüklü bir grafik tasarım öğrencisiyim. Asıl nedeni bir stüdyoda staj yapıyorum ve FCP gibi bir endüstri standardı. Bununla birlikte, Vegas'ta daha hızlı bir iş akışı için entegre edilmiş pek çok şey vardır, Premiere aynı şeyleri manuel olarak yapmanız gerekir. Sony Vegas'a gittiğinizde, o kadar hızlı görünen daha az güzel bir süreç ki, aslında Sony Vegas'ı kullanmayı gerçekten özlüyorum Yeni Mac'imdeki Boot kampında çalıştırabilirdim ama Hardrive'ımı bölmekten nefret ediyorum Mac'imi tamamen yavaşlatıyormuş gibi hissediyorum mesai .


cevap 3:

Uygulamalardan neye ihtiyacınız olduğunu ve / veya yapılması gereken şeyin ne olduğunu belirtmeniz sorunuza iyi yanıtlar almanıza büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Sony Vegas ve Adobe Premiere, video klipleri birleştirmek ve düzenlemek ve temel renk düzeltme ve derecelendirme için kullanılan NLE (Doğrusal Olmayan Düzenleme) uygulamalarıdır. Sony Vegas, ikisi arasında daha ucuz ve muhtemelen daha az dik bir öğrenme eğrisine sahip olanı.

After Effects, hareketli grafikler, animasyonlar, birleştirme efektleri, diğer özel efekt türleri, renk derecelendirme (bir dereceye kadar) ve genel görüntü işleme oluşturmaya yönelik bir uygulamadır. Birçok kullanım için çok derin bir uygulamadır ve çok yüksek bir öğrenme eğrisi vardır. Ayrıca düzenleme için çok uygun değildir.


cevap 4:

İlk ve en önemli şey, After Effects'in bir kompozisyon yazılımı olmasıdır! Premiere ve Sony Vegas gibi yazılımlarla karşılaştırıldığında tamamen farklı bir teğet üzerinde duruyor!

Şimdi ikinci şey, birleştirme, Görsel Efektler, Hareketli Grafikler yapmak istiyorsanız, bu yazılımları kullanma amacınızın ne olduğu, ardından efektlerden sonra devam edin! Videoyu düzenlemek veya Renk derecelendirme yapmak istiyorsanız, Premiere veya Vegas Pro'ya bağlı kalın!

Şimdi Premiere ve Sony Vegas'tan bahsedersek, dürüst olmak gerekirse henüz Vegas'ı kullanmadım! Ama prömiyerin bir kullanıcısı ve bu yazılımın tam anlamıyla çok büyük! Video düzenleme için! Adobe prömiyeri, sektördeki popüler yazılımlardan çıkar ve oldukça kullanışlıdır! Bu yüzden Adobe Premiere'e gitmenizi tavsiye edeceğim


cevap 5:

Premiere Pro ve After Effects iki farklı araçtır. Evet, Vegas Pro'yu Premiere Pro ile karşılaştırabilirsiniz, ancak After Effects çok farklı bir dünya.

Diğer Adobe ürünlerini kullanırsanız, Premiere Pro'ya başlamanız sizin için daha kolay olacaktır. Vegas Pro aynı zamanda harika bir araçtır. Ben profesyonel bir video editörü değilim, bunu eğlence için yapıyorum. Adobe cephaneliğimle gurur duyduğum için Premiere Pro kullanıyorum. Ama tamamen senin tercihin. Vegas Pro başlangıçta daha kolay olabilir ve akılda kalıcı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Her ikisi de gerçekten çok iyi araçlar.


cevap 6:

Kısacası, Premiere ve diğer Adobe Suite yazılımlarına sahip olmasaydım ve bilmeseydim, video prodüksiyonunda yaptığım işlerin yarısını alırdım. Vegas'ın ajanslarda veya prodüksiyon şirketlerinde profesyonel olarak kullanıldığını hiç görmedim. Var olmadığından değil, bilmiyorum ama hiç görmedim.

O halde, Hollywood'da çalışmayı düşünürseniz, Avid Media Compser'a bakmalısınız. Media Composer First adlı ücretsiz ve sınırlı bir sürümleri var.

Daha iyi ve daha standart bir şeye giden bir basamak olmadığı sürece Vegas'a çok fazla yatırım yapmam.


cevap 7:

Her iki nle'yi de son 15 yılda yoğun olarak kullandım. Sekiz çekirdekli işlemciye ve etkili gpu'ya ihtiyacınız olmadığı sürece, uyumluluk ve bağlantılı efektler sonrası entegre Vegas ile giderdim. Daha ucuzdur ve prömiyerden daha çok tek durak noktasıdır. Vegas'ın bence daha iyi bir arayüzü ve iş akışı var. Vegas için istediğiniz hemen hemen tüm eklentileri bulabilirsiniz ve insanlar birçok ücretsiz komut dosyası oluşturur. Vegas, adr senkronizasyonuna çok yardımcı olan parça yeniden sıralama gibi, prömiyerin yapamayacağı son derece yararlı şeyler yapabilir.


cevap 8:

Premiere'i ilk öğrendiğimde. Hoşuma gitti çünkü bu yazılım After Effect ve Photoshop gibi diğer Adobe yazılımlarıyla iyi çalışabilirdi. Bir photoshop'un PSD dosyasını kolayca çizebilir ve ardından Premiere Pro'ya giriş yapabilirsiniz. Oldukça basit.

Sony Vegas'ı kullandım çünkü daha hızlı çıktı. Ve daha kullanıcı dostu arayüz. Bir süre iş için ana yazılımım olarak kullandım. Ancak tüm iş arkadaşlarım Adobe'nin yazılımını kullanıyor, konu alışverişinde bulunmak için onlarla kalmam gerekiyor.

Zavallı İngilizcem için özür dilerim. Anadili değil ve hala öğreniyor.

Umarım size yardımcı olabilir. Bence en iyi seçim Adobe's.


cevap 9:

İçinde bulunduğunuz duruma göre değişir.

Adobe Premiere Pro'yu öğrenmek için biraz zamanınız (1-2 ay) varsa ve kendinizi film endüstrisinde bir iş buluyorsanız, endüstri standardı olduğu için kullanmalısınız.

Öte yandan, video düzenleme konusunda yeni başlayan biriyseniz ve ilk gün yüksek kalitede videolar üretmek istiyorsanız, Sony Vegas sizin için en iyi seçenektir.

Bu araçların tam bir karşılaştırmasını burada bulabilirsiniz

-

Adobe Premiere VS Sony Vegas. Ne seçeceksin? (2019)

.


cevap 10:

Buraya sadece küçük bir şey eklemek istiyorum. Bir gün profesyonel olmaya karar verirseniz, prömiyer veya vegas bir seçenek değildir. Hevesli bir medya bestecisi kullanmanızı öneririm. Son zamanlarda ücretsiz bir sürüm olduğu için.

Avid, onlarca yıldan beri film ve haber endüstrisindeki profesyoneller tarafından kullanılmaktadır. Başlangıçta kafanız karışabilir, ancak bir gün profesyonel olmak istiyorsanız bana güvenin, pişman olmayacaksınız. Oh AE, bir düzenleyici değil, birleştirme uygulamasıdır.

İyi şanslar.


cevap 11:

Yeni başlayanlar için, temel ve bazı iyi efektlerle kullanımı kolay olduğu için Sony Vegas pro ile gitmenizi öneririm. Premier Pro'yu denemektense 40-50 dakikalık video yaptıktan sonra Videoyu nasıl düzenleyeceğinizi anladıktan sonra, Vegas pro'dan daha fazla özelliğe sahip olmaktan ziyade biraz zordur. After effect, düzenlenmiş videoyu iyileştirmek için kullanılır. Umarım yardımcı olur.