ixl'e öğrenciler nasıl eklenir


cevap 1:

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki yaklaşık 300 Khan Academy Elçisinden biriyim. Okulların Khan Academy için sınıflarını oluşturmalarına yardımcı olmaya ve öğretmenlerin bunu her öğrencinin matematikteki bireysel zayıflıklarını belirlemek ve bunları doğrudan ele almak için bir araç olarak en iyi nasıl kullanacaklarını anlamalarına yardımcı olmaya gönüllü oluyorum. Khan'ı ilk öğretim için ASLA tavsiye etmiyorum ve öğrencilerimin videoları Khan'da geçirdikleri sürenin yalnızca% 1'i için kullandıklarını tahmin ediyorum.

Khan Academy, bunun için kesinlikle en iyi ÜCRETSİZ kaynaktır.

IXL (veya TenMarks veya Kumon veya Study Island veya diğer seçenekler) bazı yönlerden Khan Academy'den daha iyidir - ancak bu çoğu devlet okulunda tartışmalı bir konudur, çünkü öğrenci başına yılda 20 ABD doları ödemelerinin bir yolu yoktur. Ancak zaten cihazlara ve yüksek hızlı bir internet bağlantısına sahipseniz, Khan Academy hiç akıllıca değildir.

Yine de bir ebeveynseniz ve yalnızca bir veya iki lisans için ödeme yapıyorsanız, o zaman bir sürü farklı lisansın giriş versiyonunu denerim ve çocuğunuzun en çok hangisinden hoşlandığını (veya en az nefret ettiğini, ha ha) . Ücretsiz denemeler, aileniz için hangisinin en iyi olduğunu göstermek için fazlasıyla yeterli olmalıdır.


cevap 2:
Khan Academy vs IXL Learning vs Whiz Education: Çocuklar için Çevrimiçi Öğrenme Araçları İncelendi

Bu web sitesine gidin ve materyali okuyun. Her iki programın faydaları beni tam anlamıyla şaşırttı. Çocukların hayatındaki büyük etkiler. Öğretmenler ve ebeveynler için kolay platformlar. Sadece şuna bir bak.


cevap 3:

Her iki programın da olumlu ve olumsuz yanları vardır. Kullanımı kolay programı, çok sayıda dil sanatları ve matematik bileşenleri ve çocuklar için harika teşvikleri ile en sevdiğimiz şey Beestar olacaktır.


cevap 4:

Khan Academy