android'de bir grup metnine nasıl kişi eklenir


cevap 1:

Bu durumda, ilk başta onlara iMessage gönderemezsiniz. Yine de onlara yalnızca kısa mesaj gönderebilirsiniz.

İPhone, iPhone'u kimin kullandığını ve kullanıcıların iMessage'ın açık olduğunu fark etse de.

Yani temelde bir grup için o kişiyi eklemeye çalıştığınızda, iPhone ismini zaman ekleme sırasında göstermeyecek, yani gösterecek ama mavi renkte olmayacak ve numarasını eklediğinizde artık iMessage olmayacak. grup, tüm kişiler yeşile dönecek ve herkes iMessage yerine bir kısa mesaj alacaktır.

#HappyiMessaging


cevap 2:

Tüm mesaj dizisi SMS mesajlaşmasına geçecektir. Yani içinde 5 kişinin olduğu bir grup mesajınız varsa ve 4'ünde iPhone'unuz varsa ve 1'inde yoksa, mesaj dizisinin tamamı SMS olacaktır. Ayrıca görüşmeden ayrılma yeteneği gibi diğer özellikleri de kaybedersiniz.

Geçenlerde ailemle bir cenazeyi koordine ediyordum (11 kardeşim var) ve üçünün iPhone'u yok. SMS üzerinden oldukları için iyi çalışmayan tüm bu grup mesajlarını aldık. Sonunda, insanları grup mesajlarından çıkarmaya ve kötü hizmet ama sağlam internetim olduğu için başkalarından mesajları iletmelerini istemeye başladım.


cevap 3:

İPhone'lar genel olarak diğer telefonlardan daha güncel ve daha yeni olduğundan, çoğu Emojinin yanı sıra bazı öğeler iPhone kullanmayanların telefonunda görülemeyecektir çünkü Android telefonda telefonda ne olduğuna yakın hiçbir şey yoktur. iPhone emojileri gibi görünüyor, telefonum Android değil, kız arkadaşlarım çoğu Emojide bıçaklıyken iPhone'un telefonumdan daha yeni olması ve telefonumun iPhone'un ne olduğunu anlayamaması nedeniyle göremiyorum. aslında normal bir iPhone Emojisi iken, önünde bir sembol olan pembe bir Kare resmi olarak karşımıza çıkıyor.

Umarım bu arkadaşın iyi bir gün geçirmesine yardımcı olur.


cevap 4:

A2A için teşekkürler.

Michael Vogel kesinlikle doğru. Operatörünüz aracılığıyla kısa mesaj hizmeti olan SMS'e döner. Bu durumda konuşmadaki metin balonlarının yeşile döndüğünü fark edeceksiniz. Kısa mesaj planınız izin verdiği sürece ve hizmetleriniz telefonunuzda düzgün çalıştığı sürece ve katılımcılardan hiçbiri hücresel servis olmadan iMessage'ı kullanmadığı sürece iyi çalışacaktır.

Bununla ilgili sorun yaşıyorsanız, Grup Mesajlaşma, SMS ve MMS'in açık olduğundan emin olmak için Ayarlar> Mesajlar bölümünüzü kontrol edin. Ayarlarınız doğru şekilde ayarlanmışsa, telefonu yeniden başlatma veya ağ ayarlarını sıfırlama gibi basit önlemlerden sonra mevcut bir sorun devam ederse, araştırma için Apple Destek'e ve / veya operatörünüze danışabilirsiniz.


cevap 5:

Tüm grup sohbeti, bir iMessage grubundan bir MMS grubuna sorunsuz bir şekilde değişecektir. Gruba iPhone olmayan bir numara eklediğinizde, herkesin mesajlarının yeşile döndüğünü fark edeceksiniz. Yeşil mesaj balonları dışında, sohbet deneyiminizde bir fark görmemelisiniz.


cevap 6:

Hâlâ sohbet edebileceksiniz, ancak grup sohbeti SMS'e geçecek. Bu, cep telefonu operatörünüzün kullandığı mesajlaşma sistemidir. Parasını ödersen, iyi olacaksın. SMS gerçekten o kadar iyi değil, ama gayet iyi çalışıyor. Telefon bunu yapacak çünkü Android'ler ve Samsung'larda iMessage'lar bulunmuyor, bu nedenle evrensel olarak uyumlu olduğu için SMS kullanılacak.


cevap 7:

Mesajlar kullanılamadığında SMS olarak metin gönderme seçeneği ayarlanan mesajlarda, mesajınız sms kullanılarak teslim edilecek ve yeşil renkte olacaktır. Cevap verirlerse o da sms kullanıyor olacak. Lütfen aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın.


cevap 8:

iMessage'lar yalnızca bir apple cihazından başka bir apple cihazına kullanılabilir. metin mesajı yazarken, bir iPhone alıcının bir iPhone'u olup olmadığını kaydedecek ve ardından mesajı iMessage veya kısa mesaj olarak gönderecektir.


cevap 9:

Çok üzgünüm… Ben pek Apple Guy değilim…